Kılıbık Filmi Oyuncuları ve Konusu

9 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Kılıbık filmi oyuncuları ve konusu son zamanların en çok araştırılan konuları arasında yer almaya devam ediyor. Yerli komedi film kategorisinde yer alan Kılıbık filmi başrollerinde yer alan Kemal Sunal ile Nevra Serezli üzerinden her ne kadar çok uzun yıllar geçmiş olsa bile yine de oldukça başarılı bir şekilde seyir keyfi veriyor. Maddi olarak zorluk çeken Kamil isminde bir adamın gittiği karakolda başına gelenler yüzünden hem ailesi hem de mahalle sakinleri tarafından korkulan bir isim haline gelir. 

Kılıbık Filmi Konusu 

Kılıbık Filmi konusu incelenirken adeta herkes büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Kamil bir yandan oğlunun eğitim hayatı için okulunu bir yandan da karısının çok müsrif birisi olmasından dolayı belini doğrultmak nedir bilemez. Bir de ev sahibi olan Müslim Efendi Kamil evden çıksın diye türlü numaralar yapmaya devam eder. Fakat ev sahibi ne kadar farklı zorlamalara giriyor olsa bile yine de Kamil bir türlü karakola gitmeye yanaşmıyor. 

Karakola her işinin düşmesi ardından ne kadar haklı olsa bile yine de haksız konuma düşen Kamil bu yüzden de çok fazla korkuyor ve içinden bir türlü gitmek nedir gelmiyor. Sonunda başına gelen olaylar karşısında korkusunu bir kenara bırakır ve karakola gitmek için karar verir. 

Kılıbık Filmi Oyuncuları ve Konusu

Kamil her ne kadar korkularını yenerek karakola gitmiş olsa bile yine bu sefer de uğradığı haksızlık yakasını bırakmaz. Polis bu sefer de Kamil’i ünlü kanun kaçağı olarak bilinen Karabela olduğu gerekçesi ile tutuklar. 

Kılıbık Filmi Nerede Çekildi?

Kılıbık Filmi nerede çekildi sorusu da bir hayli merak edilerek araştırılan konular arasında yer almaya da devam ediyor. Kemal Sunal’ın ölümsüz eserlerinden bir tanesi olarak herkes tarafından büyük bir beğeni ile izlenen en özel film Kılıbık ilk olarak 1983 yılında sevenleri ile bir araya geldi. Her ne kadar üzerinden 39 yıl geçmiş olsa bile yine de hala ilk günkü heyecan ile herkesin izlemesine olanak sunuyor.

Çekim aşamaları için İstanbul il sınırlarına kurulan Sarıyer Reşitpaşa Şirin Sokak çekim setlerinde çekim aşamaları tamamlandı. Hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile büyük bir yankı uyandırmayı başaran en güçlü yapımlardan birisidir. İnsan bir kere şanssız olduğu zaman başına her şeyin resmen ayarlanmış gibi gelebilecek olduğunun en güzel anlatım şekli olarak herkesi hayran bırakıyor. 

   Kılıbık Filmi Oyuncu Kadrosu 

Kılıbık filmi oyuncu kadrosu genel olarak incelenecek olduğu zaman birçok farklı detay yerini almaya devam ediyor. Oldukça güçlü isimlerin yer alarak ön plana çıktığı kadroda genel olarak yer alan isimler incelenecek olduğu zaman;

 

 1. Kemal Sunal – Kamil
 2. Nevra Serezli – Mihrimah
 3. Ali Şen – Müslüm
 4. Sümer Tilmaç - Arabacı Niyazi
 5. Günay Girik – Erol
 6. Billur Emre – Şenay
 7. Reha Yurdakul – Komiser
 8. Gönül Genç - Müslüm'ün Kızı
 9. Yadigar Ejder - Niyazi'nin Adamı
 10. Giray Alpan - Niyazi'nin Adamı
 11. Yusuf Çetin - Niyazi'nin Adamı
 12. Günay Güner - Niyazi'nin Adamı
 13. Gökhan Mete - Bakkal Halil
 14. Muzaffer Civan - Kasap Mehmet
 15. Hüseyin Kutman – Patron
 16. Adem Taşay – Antrenör
 17. Cevdet Arıkan – Savcı
 18. Nevzat Açıkgöz - Marketçi Tahsin
 19. Kudret Karadağ - Koğuş Ağası
 20. İbrahim Kurt - Onyedi Bela Kadir
 21. İhsan Gedik - Leylek Kadri
 22. Sırrı Elitaş - Kara Bela

 

Yorum Yapın
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

En İyi Eski Türk Dizileri

En İyi Eski Türk Dizileri, televizyonda yayınlandıkları anda insanları ekrana kitleyen televizyon yapımlarıdır. Türk yapımı olan diziler, hala insanlar tarafından tekrar tekrar izlenen dizilerdir. Senaryoları ve…

12 Ay Önce
0 Yorum

Kılıbık Filmi Oyuncuları ve Konusu

Kılıbık filmi oyuncuları ve konusu son zamanların en çok araştırılan konuları arasında yer almaya devam ediyor. Yerli komedi film kategorisinde yer alan Kılıbık filmi başrollerinde yer…

9 Ay Önce
0 Yorum

Sıfır Bir Film Oyuncuları ve Konusu

Sıfır Bir film oyuncuları ve konusu son zamanların en çok araştırılan konuları arasında yer aldı. Herkesin hayatına kısa sürede etki etmeyi başaran sinema filmi hem dram…

9 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al