Kerimcan Durmaz Konser Dönüşünde Kaza Yaptı!

2 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medyanın en ilgi çekici isimlerinden birisi olmayı her zaman başaran Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz günlerde konser dönüşünde kaza geçirdi. Bir konser için Yalova’ya giden Durmaz, konserin ardından arkadaşıyla birlikte İstanbul’a dönüş yaparken kaza geçirdi. 

Arkadaşının kullandığı aracın kontrolünün kaybetmesi üzerine direğe çarparak durabilen araçta ciddi anlamda hasar gerçekleşirken, ikili hava yastıklarının sayesinde kazayı yara almadan atlatmayı başardılar. 

Kazanın görüntülerini sosyal medya hesabı üzerinden yapan fenomen, en korktuğum şeyi yaşadım şeklinde açıklamalarda bulundu.

Kaza sırasında uyuduğunu belirten Durmaz, paylaşımının altına “verilmiş sadakamız varmış, kazayı ucuz atlattık. Airbag yüzüme çaprtı, en korktuğum şeyi yaşadım” şeklinde paylaşımda bulundu. Bu durum nedeniyle üzüntülü olduğuysa dikkatlerden kaçmadı. 

Durmaz, Sağlık Durumunun İyi Olduğunu Açıkladı

Konser dönüşünde talihsiz bir kaza geçiren sosyal medya fenomeni, kazadan yara almadan kurtulmayı başardı. Bunda arabanın airbag sistemlerinin açılmasının büyük etkisi olduğu da aktarıldı. Ayrıca kaza sırasında uyuyan ve bir anda uyanan fenomen en korktuğu olayı yaşadığını da aktardı. 

İnstagram hesabında 3 milyonun üzerinde takipçisi bulunan fenomen, paylaşımları kadar sahne şovları ile gündem olmayı başarıyor. Kaza sonrasında birkaç gün dinlenen fenomen ardından konserlerine ara vermeden devam etmeye başladı. Bodrum gibi sahil şehirlerinde yaptığı konserler ve bunun yanında sahne şovları ile takipçilerini coşturmaya devam ediyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

PintiPanda Hakkında Ekşi Sözlükte Yazılanlara Kızdı!

Yayın dünyasının en çok tanınan isimlerinden birisi olan PintiPanda kullanıcı adına sahip Tuna Akşen, bu sefer yaptığı yayınla değil, Ekşi Sözlük hakkında söyledikleriyle gündeme oturdu. Twitch…

2 Ay Önce
0 Yorum

Bir Gönderiye En Çok Kazanç Sağlayan TikTok Fenomenleri

Sosyal medyaya olan ilgi giderek artıyor. Çünkü bu platformlarda sadece paylaşım yaparak zengin olmak bir hayal değil. Bu da ilgiyi otomatik olarak arttırıyor. Son yılların en…

2 Ay Önce
0 Yorum

Fotoğraflarını Satarak Futbol Kulübü Satın Alacak!

Sosyal medyada son dönemin en ilgi çekici fenomenlerinden birisi olan Daniella Chavez, yaptığı açıklamayla gündeme geldi. Yetişkin insanlar için video ve fotoğraf çekerek paylaşan güzel fenomen…

2 Ay Önce
0 Yorum