Kayla Manukyan Kimdir?

2 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Son zamanlarda Çağlar Ertuğrul ile adı aşk hayatına karışan Kayla Manukyan kimdir, kaç yaşında, kimin torunu, aslen nereli ya da ne iş yapıyor gibi tüm detayları ile en çok merak edilerek araştırılan isim haline gelmeyi de başardı. Kişisel stil danışmanlığı olmasının yanı sıra gardrop danışmanlığı gibi birçok farklı görevde yer aldığı bilinen Kayla Manukyan kimdir sorusu kadar kaç yaşında ne aslen nereli gibi detayları ile de en çok araştırılan isim haline geldi. Peki, herkes tarafından bu kadar merak edilen Kayla Manukyan kimdir?

Kayla Manukyan Aslen Nereli?

Oyuncu Çağlar Ertuğrul ile beraber oldukları iddia edilen güzel isim Kayla Manukyan kaç yaşında, aslen nereli gibi detaylar ile öne çıkar hale geldi. Birçok dizi ve film sektöründe kostüm asistanı olarak görev aldığı bilinen başarılı bir stil olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Kayla Manukyan Kimdir

Son zamanlarda fazilet hanım ve kızları gibi dizilerde kostüm asistanı görevinde yer almıştır. Kayla Manukyan; 1992 yılındayken İstanbul sınırlarında dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olduğu bilinen güzel şimdilerde 30 yaşında olsa bile adeta daha 20 yaşında gibi genç ve oldukça dikkat çekici yüzü ile öne çıkmaktadır.

Kayla Manukyan Eğitim Hayatı

Kayla Manukyan eğitim hayatı incelenecek olduğu zaman psikoloji lisans programını İstanbul bilgi üniversitesinde onur derecesi ile tamamlaması ardından ilk staj görevi için de Fransız Lape Hastanesini tercih ederek burada psikoloji alanlarında yapmıştır. Okul için yapması gereken ikinci stajını da pusula grup danışmanlık kapsamında eğitim ve yönetim danışmanlığı alanlarının yanı sıra psikolojik danışmanlık üzerine yapmayı seçmiştir. 

İstanbul psikanaliz eğitim, araştırma ve geliştirme derneği olarak bilinen psikeist yani psikanaliz kuramından savunma mekanizmalarına, kişisel örgütlenmelerden psikopatolojinin pratik hayat üzerinde işleyişleri gibi alanlarda farklı eğitimler almayı seçmiştir. Her ne kadar psikoloji alanında çok güzel eğitim almış olsa bile asıl ilgi alanının burada değil de moda sektöründe olması asıl hayallerinin peşinde gitmesine neden olmuştur.

Kayla Manukyan Çalışma Hayatı

Kayla Manukyan çalışma hayatı incelenecek olduğu zaman asıl ilgi alanlarının peşinde gitmesi ile de dikkatleri çekmektedir. Her ne kadar uzun yıllar boyunca psikoloji alanlarında etiğim almış olsa bile ikinci kariyer hayatını moda alanlarında kendisini daha iyi yerlere getirerek geliştirebilmek için ilk olarak Atölyemart üzerinde 2 sene boyunca çizim alanlarında eğitim alarak başlamıştır.

Kayla Manukyan çizim eğitimleri ardından da İstanbul moda akademisi olarak bilinen İMA üzerinde moda çizim teknikleri eğitimi alarak buradaki eğitim hayatını da tamamlamayı başarmıştır. Marie Claire, Women’s Health, Men’s Health dergileri üzerinde de bir süre boyunca moda editörü asistanlık görevlerinde yer almıştır.

Moda editör asistanlığı görevlerinin ardından da İMA genelinde Styling eğitimlerini alarak bu eğitim hayatını da başarılı bir şekilde tamamlamayı başarmıştır. Ardından da Madame Figaro dergisi üzerinde moda ve stil editörü koltuğuna geçerek burada olan çalışma hayatına ilk adımları atmıştır. Birçok dizi ve film için stil danışmanı olarak da görev almış, kısa sürede sektör geleninde sevilerek, başarıları ile takdir edilen bir isim haline gelmiştir.

Sanat terapisi alanlarında da farklı eğitimler alarak bu eğitimlerini de başarılı bir şekilde tamamlamıştır. En son kısımlarda kişisel stil danışmanlığı hizmetlerine ek olarak sanat ve moda psikolojisi alanlarında da çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Hangi sektörde yer alırsa alsın her bir işinde oldukça başarılı ve dikkat çekici bir isim olmayı başarmıştır. Bu kadar başarılı olan kariyer hayatında kısa sürede ön plana çıkan isimler arasında olmuştur. 

Kayla Manukyan her başarısı ile adından oldukça başarılı bir şekilde söz ettirmeyi başarırken bir yandan da güzelliği ve duruluğu ile de dikkatleri çekmektedir. Kayla Manukyan sevgilisi olarak her ne kadar son zamanlarda Çağlar Ertuğrul gibi başarılı bir oyuncu ile ismi geçiyor olsa bile daha çok aşk hayatına da gözlerden uzaklarda devam etmeyi seçmektedir. Bu kadar başarılı iş hayatı içerisinde herkesin dikkatlerini çekmeyi başaran Kayla Manukyan sosyal medya hesabını da en aktif kullanan isimler arasında yer almaktadır. Kayla Manukyan İnstagram hesabı üzerinde yaptığı paylaşımlar ile herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ezgi Fındık Leopar Desenli Mayosuna “Porno” Mesajı Atan Takipçisini İfşaladı!

Sosyal medyanın en ilgi çekici fenomenlerinden ve influencerlarından birisi olan Ezgi Fındık, paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Güzel isim giydiği kıyafetler ve paylaşımlarıyla 1 milyona yakın İnstagram takipçisi…

5 Ay Önce
0 Yorum

Semih Varol Sevgilisini Havuzda Kucağına Aldı! Ortalık Karıştı!

Özellikle TikTok sitesinde ünlü olan Semih Varol yaptığı ilgi çekici paylaşımlarla milyonlarca insanın onu takip etmesini sağlıyor. Son olarak yaptığı paylaşım ile birçok kişinin ne oluyor…

5 Ay Önce
0 Yorum

Onur Tuna Kimdir?

Onur Tuna kimdir sorusu özellikle FOX TV ekranlarında önce mucize doktor ardından da mahkum dizileri ile ön plana çıkan yapımları ile dikkatleri çeken bir soru haline…

2 Ay Önce
0 Yorum
takipçi satın al