Karısını Öldüren Fenomen İdam Edildi!

10 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Çin’de geçtiğimiz aylarda eşine az rastlanacak bir olay yaşanmıştı. Tiktok’ta fenomen olan çift anlaşamadıkları için boşanmışlardı. Fenomen Tang Lu ve eski eşi Lamu uzun mücadelelere rağmen evliliklerini kurtaramayıp boşanmışlardı. Ancak kocası bu durumu kabul edemeyerek karısını TikTok’da yaptığı canlı yayında diri diri yakması gündem olmuştu. 

Zorlu boşanma sürecinin ardından koca birçok sefer eşinden tekrar evlenmek istediğini ve tekrar bir araya gelmeleri için mücadele etmeye başladı. Ancak Lamu, her seferinde bu isteği ret etti. Tang Lu bunun üzerine eşinin babasının evine giderek, orada eşiyle yüzleşti. 

TikTok üzerinden açtığı canlı yayın sırasında eski eşi Lamu’nun üzerine benzin dökerek onu canlı canlı yakmaya başladı. Ülkede infiale neden olan bu olay sonrasında mahkeme Tang Lu’yu idam ile cezalandırmaya karar verdi.

Eşini Yakan Fenomen İdam Edildi!

Çin’de bir anda gündemin bir numaralı konusu olan bu olayın ardından benzinle yakılan kadın diri diri yanan fenomen hastanede uzun süre hayat mücadelesi vermesine rağmen hayata tutunmayı başaramamıştı.

Mahkeme bu olayın ardından eşini yakan fenomene idam cezası verdi. Bu acımasız olay sonrasında mahkemenin verdiği karara itiraz eden Lu, temyiz mahkemesine gitti. Ancak temyiz kararı Ocak ayında tamamlandı ve idamın yapılmasına karar verildi. 

Lamu’nun bu olaydan önce defalarca eşinden şiddet gördüğü ve bundan dolayı boşanma kararı aldığı aktarıldı. Lamu’nun kız kardeşi bunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak herkese duyurdu. Mahkeme tarafından alınan idam kararı geçtiğimiz günlerde uygulandı ve eşini yakan fenomen idam edildi. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Danla Bilic Cinsel İçerikli Taciz Mesajını İfşa Etti!

Sosyal medyanın en dikkat çekici ünlüleri arasında gelen Danla Bilic, bu sefer yaptığı paylaşımla değil, özel olarak atılan bir mesajı ifşa etmesiyle dikkat çekti. İnstagram hesabında…

10 Ay Önce
0 Yorum

Reckol Kaç Yaşında?

Reckol kaç yaşında sorusu günümüzün en merak edilerek araştırılan konuları arasında ön planda yerini almaktadır. Son zamanlarda bir hayli popüler bir rapçi olarak ön plana çıkan…

8 Ay Önce
0 Yorum

Taha Durmaz Soru-Cevap Etkinliğinde Kafaları Karıştırdı!

Geçtiğimiz günlerde yaptırdığı estetik ile gündem olan ünlü fenomen Taha Durmaz, bu sefer İnstagram hesabı üzerinden yaptığı soru cevap etkinliği ile gündem olmayı başardı.Sosyal medya hesapları…

10 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al