<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> [removed][removed] [removed] window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199368033-1'); [removed]

Karısını Öldüren Fenomen İdam Edildi!

6 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Çin’de geçtiğimiz aylarda eşine az rastlanacak bir olay yaşanmıştı. Tiktok’ta fenomen olan çift anlaşamadıkları için boşanmışlardı. Fenomen Tang Lu ve eski eşi Lamu uzun mücadelelere rağmen evliliklerini kurtaramayıp boşanmışlardı. Ancak kocası bu durumu kabul edemeyerek karısını TikTok’da yaptığı canlı yayında diri diri yakması gündem olmuştu. 

Zorlu boşanma sürecinin ardından koca birçok sefer eşinden tekrar evlenmek istediğini ve tekrar bir araya gelmeleri için mücadele etmeye başladı. Ancak Lamu, her seferinde bu isteği ret etti. Tang Lu bunun üzerine eşinin babasının evine giderek, orada eşiyle yüzleşti. 

TikTok üzerinden açtığı canlı yayın sırasında eski eşi Lamu’nun üzerine benzin dökerek onu canlı canlı yakmaya başladı. Ülkede infiale neden olan bu olay sonrasında mahkeme Tang Lu’yu idam ile cezalandırmaya karar verdi.

Eşini Yakan Fenomen İdam Edildi!

Çin’de bir anda gündemin bir numaralı konusu olan bu olayın ardından benzinle yakılan kadın diri diri yanan fenomen hastanede uzun süre hayat mücadelesi vermesine rağmen hayata tutunmayı başaramamıştı.

Mahkeme bu olayın ardından eşini yakan fenomene idam cezası verdi. Bu acımasız olay sonrasında mahkemenin verdiği karara itiraz eden Lu, temyiz mahkemesine gitti. Ancak temyiz kararı Ocak ayında tamamlandı ve idamın yapılmasına karar verildi. 

Lamu’nun bu olaydan önce defalarca eşinden şiddet gördüğü ve bundan dolayı boşanma kararı aldığı aktarıldı. Lamu’nun kız kardeşi bunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak herkese duyurdu. Mahkeme tarafından alınan idam kararı geçtiğimiz günlerde uygulandı ve eşini yakan fenomen idam edildi. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Hamilelik Fotoğraflarıyla Servet Kazanıyor!

Sosyal medya sürekli farklı birilerini yaptıkları ilginç hareketleriyle zengin etmeye devam ediyor. Danimarka’da yaşayan Fie Laursen bir sosyal medya fenomenidir. 200 bin İnstagram takipçisi olan 26…

6 Ay Önce
0 Yorum

MasterChef ile Ünlü Olan Eslem Sena Yurt Verdiği Kilolarla Dikkat Çekiyor!

4 yıl önce katıldığı yarışma programıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Eslem Sena Yurt, kısa sürede sosyal medyada en çok takip edilenler arasına girmeyi başarmıştı. 2018 yılında…

6 Ay Önce
0 Yorum

Danla Bilic Cinsel İçerikli Taciz Mesajını İfşa Etti!

Sosyal medyanın en dikkat çekici ünlüleri arasında gelen Danla Bilic, bu sefer yaptığı paylaşımla değil, özel olarak atılan bir mesajı ifşa etmesiyle dikkat çekti. İnstagram hesabında…

6 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al