Karakomik Filmler Konusu ve Oyuncuları

4 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Karakomik Filmler konusu ve oyuncuları yayınlandığı ilk andan beri büyük yankı uyandırmayı başaran başarılı yapımlar arasında yer aldı. İlk olarak 2020 yılında yayına giren ikinci versiyonu Deli İle Emanet kısa sürede herkes tarafından büyük bir hayranlık duyuldu. 

Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda oturan Cem Yılmaz bir yandan da filmin başrolünde yer alıyor. Yer aldığı her yapım gibi bu yapımda da büyük yankılar uyandırmayı başaran güçlü yapımlar arasına yerini korudu. 

Karakomik Filmler Konusu

Karakomik Filmler konusu ile de herkesi kendisine hayran bırakıyor. Genel olarak bakılacak olduğu zaman Deli, en büyük hayali olan sevdiği kızı karşısına oturtmak olan bir taksicinin gece mesaisine başladığı anlarda başına gelen olayları konu alıyor. Bir yandan da emanet yetenek yarışmalarına katılarak bu sayede şöhret basamaklarını teker teker çıkmanın hayallerini kuran dansçının hikayesini ele alıyor. 

Karakomik Filmler Konusu ve Oyuncuları

Karakomik Filmler Oyuncu Kadrosu 

Karakomik Filmler oyuncu kadrosu genel olarak incelenecek olduğu zaman herkesi kendisine hayran bırakan birçok güçlü isim ön planda yerini alıyor. Bu isimler arasında;

 1. Cem Yılmaz - Ayzek
 2. Çağlar Çorumlu
 3. Özge Özpirinçci - Deniz / Bahriye
 4. Özkan Uğur - Yolcu
 5. Ozan Güven - Mülakatçı
 6. Cem Davran
 7. Büşra Develi
 8. Uraz Kaygılaroğlu - Ethem
 9. Zafer Algöz - Salih
 10. Necip Memili - Yolcu
 11. Cem Davran- Kaptan
 12. Gürkan Deniz Akhanlı- Polis
 13. Hamit Annak- Hasta
 14. Emir Tarık Ateş- Sezai
 15. Güçlü Aydoğdu- Polis
 16. Ufuk Bayram
 17. Öner S. Biberkökü- Güvenlik Faik
 18. Mesut Bozbey
 19. Çağrı Dayı
 20. Şenol Demir- Mübaşir
 21. Murat Dündar- Kurul
 22. Cengiz Gezgin- Kılçık
 23. Onur Göksen- Doktor
 24. Öner Işık- Hasta
 25. Mehmet Küçükdurmaz- Fahri Başkan
 26. Bahtiyar Memili- Caner
 27. İlker Özcan- Hasta
 28. Bünyamin Şahin
 29. Onur Yar- Ölü
 30. Can Yılmaz- Kurul karakterleri ile oldukça güçlü olan isimler ön planda yerini alıyor. 

Karakomik Filmler Nerede Çekildi?

Karakomik Filmler nerede çekildi sorusu da en çok araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Hem senaristlik hem de yönetmen koltuğunda yer alan Cem Yılmaz’ın olduğu Karakomik Filmler filminde yapımcılığı da NuLook ile beraber CMYLMZ Fikirsanat üstlendi. Film çekim aşamaları İstanbul ile Bodrum sınırlarına kurulu olan setlerde tamamlandı.

Karakomik Filmler Ne Anlatmak İstiyor?

Karakomik Filmler ne anlatmak istiyor sorusu da birçok yerli film sever vatandaş tarafından araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Karakomik Filmler iki versiyondan bir araya geliyor. Kaçamak ile 2 Arada adında olan iki filmden meydana geldiği de biliniyor. Kaçamak versiyonu içerisinde beraber tatile giden 4 arkadaşın başlarına gelen macera dolu anları genel olarak konu alıyor. Tüm hikaye en baştan en sona kadar arabalı vapurda meydana gelirken 2 Arada filminde de Ayzek isminde bir adamın yaşamı konu olarak ele alınıyor. 

Karakomik Filmler Neden Başarılı Olamadı?

Karakomik Filmler neden başarılı olamadı da oldukça araştırılan konular arasında yerini koruyor. Cem Yılmaz yapımları arasında yer alan film adeta gişeye girdiği an yere çakılan yapımlar arasında oldu. Hem kendini çok fazla tekrar eden bir yapısının olmaması espri anlayışlarının yeni nesle pek de hitap edemiyor olması hem de aynı oyuncular ile ekranlara gelmesi gibi birçok durum bir araya geldi. Bu yüzden istenilen başarılar elde edilemedi. 

 

Yorum Yapın
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Gece ile İlgili Sözler

Gece bir örtü gibi her şeyin üstünü örter. Pek çok insan gecenin sessizliğinde huzur bulur. Edebiyatımızda da gececi şairler olarak bilinen ünlü isimler bulunur. Şairlere ilham…

2 Yıl Önce
0 Yorum

Influencer Nedir?

Dünya, sürekli gelişmekte ve değişmektedir. Bu gelişim ve değişim dönemlerinde ise yeni yeni kavramlar ve meslekler hayatımıza girmektedir. Bu kavramlardan biri de influencerdir. Teknolojinin bize kazandırdığı…

10 Ay Önce
0 Yorum

İyi Geceler Mesajı

Uyku öncesi güzel bir mesaj almak, gününüzün güzel bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilir. Sevdiğinizin yüzünde gülücükler açtıracak iyi geceler mesajı sevgiliye araştırmaları yapabilirsiniz. Karşınızdakini mutlu etmek için…

2 Yıl Önce
0 Yorum
takipçi satın al