Kader Film Oyuncuları, Konusu Ve İncelemesi

11 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Kader film oyuncuları, konusu ve incelemesi bir hayli merak edilen detaylar arasında yer alıyor. Yayınlandığı ilk andan bu yana kadar büyük yankı uyandırmayı başaran başarılı yapımlardan birisidir. Özellikle filmin kendi hikayesi oldukça merak ediliyor. Demirkubuz yıllar önce bu hikayeyi çekmek istemiş olsa bile yaşadıklarından dolayı ertelemişti. Gerçek bir hayat hikayesinden meydana gelmesi herkesi ekranlara kilitlemeyi başarıyor. 

Kader Filmi Konusu Nedir?

Kader filmi konusu nedir oldukça merak ediliyor. Yönetmen ve senarist koltuğunda Zeki Demirkubuz otururken dramatik sahnelere ev sahipliği yaparak herkesi kendisine hayran bırakıyor. Konusu olarak da herkesi mest ediyor.

Cihangir sınırlarında sık sık gittiği kahvedeki çaycıyı oyuncu yapmasının ardından Beşiktaş takımını yıllardır destekleyerek hiçbir maçını kaçırmamış bir yandan da siyasal idolojik tercihlerini de sosyalizmden yana yapmıştır. Aykırı düşünceleri olduğu bilinen Demirkubuz bu sefer de aşkın masumiyetinin üzerine kutulu olan bir macera içerisinde bulur kendisini. Çok karmaşık bir hale gelen aşk üçgeni bir anda Bekir, Uğur ve Zagor’un hapisten çıktıkları gece mahallede meydana gelen bir cinayetin ardından kaçarak gider ve bir anda kaybolur. 

Kader Film Oyuncuları, Konusu Ve İncelemesi

Kaçış ilk başlarda Bekir’in bir türlü kavuşamadığı aşkından kurtulabilmesi için bir umut olarak gözüküyor gibi dursa bile aylar sonra da Zagor’un İzmir’de işlemiş olduğu bir cinayet ardından hapse girmesi ile Uğur’un mahalleye dönmesi yeniden Bekir için yıllar boyu devam edecek bu kovalamacanın karakterini meydana gelir. Karakter, benlik ve tüm kişilik bir anda kayıp edilse bile tek bir şey kayıp edilmez o da herkesin dillere destan olan aşkı. Aşka olan masumiyetini yaşadığı hiçbir sürece rağmen asla kayıp etmez. Zeki Demirkubuz, Uğur ile Bekir’in 40’lı yaşlarına geldiği zaman başlarına gelen hayat hikayelerine dokunmuştur. 

Masumiyet filminin ardından gelen Kader filmi ile karakterlerin gençlik yıllarında neler yaşadığını, başlarına neler geldiğini, nasıl bir aşk yaşadıklarını ele alıyor. Dramatik bir çizgi üzerine kurulu olan bu filmin her bir sahnesi ayrı bir detay ile hazırlanmış ve gören herkesi kendisine hayran bırakmıştır. Özenli olan sahneleri ile bir hayli dikkatleri çeken kaliteli film herkese keyifli seyirler sunuyor.

Kader Filmi Oyuncuları

Kader filmi oyuncuları ile de gören herkesi kendisine hayran bırakıyor. Oldukça usta oyuncuların bir arada yer aldığı başarılı film gören herkesi gözyaşları ile izleme keyfine çekiyor. Bu oyuncu kadrosu içerisinde;

 1. Ufuk Bayraktar
 2. Vildan Atasever
 3. Engin Akyürek
 4. Müge Ulusoy 
 5. Ozan Bilen 
 6. Settar Tanrıöğen
 7. Erkan Can 
 8. Mustafa Uzunyılmaz
 9. Güzin Alkan
 10. Hikmet Demir
 11. Gönül Çalgan gibi isimler yer alıyor. 

Kader Masumiyetin Devamı Mı?

Kader Masumiyet’in devamı mı sorusu da bir hayli merak edilen konular arasında yer alıyor. zeki Demirkubuz’un 1997 yılındayken ikinci filmi olarak ekranlara gelen Masumiyet gören herkesi kendisine hayran bırakmıştı. Ardından da  2006 yılında çekimleri tamamlanan Kader filmi izleyen herkesi kendisine hayran bırakırken konusundan da anlaşılabilecek olduğu gibi devamı niteliğinde yer alıyor.

Her ne kadar Masumiyet filmi içerisinde Uğur, Bekir ikilisinin 40’lı yaşları ekranlara gelse bile Kader filmi içerisinde de bu ikilinin gençlik yılları ekranlara geliyor. Hem konusu hem de oyuncu kadrosu beyaz perdede yer aldığı ilk andan beri büyük yankı uyandırmayı başarırken dram film kategorisinde günümüzde dahi en çok izlenenler arasında yer almaya da devam ediyor. Yıllar geçse bile yerini koruyor. 

 

Yorum Yapın
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Gerçek Suçlardan Uyarlanan En İyi 20 Film

1- Kumarhane Scorsese (Kumarhane) bu listede dört film alıyor ve hepsini hak ediyor. Kumarhane , Goodfellas’ın gölgesinde yaşayan 90’ların küçümsenmemiş bir gangster çabasıdır . Oyuncu kadrosu…

2 Yıl Önce
0 Yorum

Kılıbık Filmi Oyuncuları ve Konusu

Kılıbık filmi oyuncuları ve konusu son zamanların en çok araştırılan konuları arasında yer almaya devam ediyor. Yerli komedi film kategorisinde yer alan Kılıbık filmi başrollerinde yer…

11 Ay Önce
0 Yorum

İzlenmesi Gereken Diziler Yabancı Dizi Önerileri

İnternetin sınırsız olarak kullanılmasının ardından dolayısıyla her geçen gün insanlarda birtakım talepleri de birlikte getirmiştir. İnternet kullanan insan sayısının artması ile birlikte izleyici daha fazla seçme…

2 Yıl Önce
0 Yorum
valorant vp satın al