Jahrein, Cemaat Lideri Hakkında Konuşmaya Devam Ediyor!

11 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

İsmailağa Cemaati Lideri, Mahmut Ustaosmanoğlu geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmiş ve kalabalık bir grup tarafından defnedilmişti. Birçok kişi tarikatın ne kadar büyük olduğunu konuşurken, sosyal medya fenomeni olan birçok konu hakkında görüş bildiren Jahrein isimli fenomenin “Azrail’e iki tokat atıp yollayamamış mı?” yönünde ki paylaşımı birçok tepkiyi üzerine çekmesine neden olmuştu.

İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu hayatını kaybetti haberinin ardından “Vaziyet” isimli Twitter hesabını alıntılayarak yaptığı bu paylaşım taraflı tarafsız birçok insan tarafından tepki çekmesine neden oldu. 

Bu yaşanan olayların ardından Twitter hesabı üzerinden kendisine tepki gösterenlere paylaşımları ile cevap vermeye devam ediyor. Son yaptığı paylaşım olayların iyice karışmasına neden oldu. 

Cemaat Liderinin Kadınlar Hakkında ki Sözlerini Paylaştı!

Jahrein, kendisine yönetilen iddiaların ardından çok sayıda paylaşım yapmaya devam ediyor. Cemaatin paylaşımları, resimler, videolar ile paylaşımlarına aralıksız devam ediyor. Bu paylaşımlardan en ilgi çekeni vefat eden cemaat lideri tarafından yazılan kitaplar içerisinden bulduğu sözler olarak dikkat çekiyor. 

Kitapta kadınlarla ilgili yapılan birçok paylaşımı tek tek takipçileri ile paylaştı. Bu arada özel mesaj üzerinden kendisine atılan küfürlü ve ne olduğu belirsiz olmayan mesajları da açık bir şekilde herkesle paylaşmaya devam etti. 

Birçok tepkiye cemaat liderinin bu kitabında yazılanlar üzerinden paylaşarak cevap vermesi dikkat çekti. Cemaatlere her ne kadar karşı olması anlayan bir taraf olsa da bu kadar sert ve derine inecek paylaşımların yapması da tepki çekmesine neden oldu. Sizde bu durumun sonu nasıl bitecektir? 

Haberle ilişkili fenomenler:
  • Jahrein (Ahmet Sonuç)
Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Merve Yalçın Dekoltesiyle Dikkat Çekti!

TikTok’un genç fenomenlerinden birisi olan Merve Yalçın paylaşımlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Özellikle bazı paylaşımları genç fenomenin takipçilerinin yakından takip etmesine neden oldu. Bu durum sürekli…

10 Ay Önce
0 Yorum

Enes Batur Uzun Süredir Video Paylaşımı Yapmıyor! Ünlü Fenomen Şu An Nerede?

Enes Batur, 2012 yılından bu tarafa Youtube ve diğer sosyal medya siteleri üzerinden içerik paylaşımı yapıyor. 1998 Ankara doğumlu olan Batur, 31 Ocak 2022 tarihinden bu…

10 Ay Önce
0 Yorum

Sibil Çetinkaya Tesettüre Girdi, Sosyal Medya Çalkalandı!

İnstagram’ın en çok dikkat çeken fenomenleri arasında bulunan Sibil Çetinkaya neredeyse her paylaşımıyla gündem olmayı başarıyor. 508 bin takipçisi bulunan güzel fenomen son olarak tesettürlü paylaşımıyla…

10 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al