İzdivaç Programıyla Ünlü Olan Hanife Gürdal, Sosyal Medya’da Şov Yapıyor!

22 Gün Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Ülkemizde bir dönem çok popüler olmaya başlayan evlilik programlarından bir tanesine çıkarak ünlü olan Hanife Gürdal, sosyal medyada ünlü olmayı başardı. Evlendikten sonra başını açan Gürdal, sosyal medya hesabından gezdiği gördüğü yerleri takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmiyor. Daha rahat kıyafetler giymesi ve eşiyle yakın pozlarını da paylaşmayı ihmal etmemesi ile dikkat çekiyor. 

Son olarak eşi Kemal Ayaz ile çok yakın olduğu paylaşımları ile tepki çeken fenomen, sosyal medya hesabında paylaştığı ayak fotoğraflarıyla dikkat çekiyor. 

Oturduğu bir kanepede TV izlerken, eşini etiketleyip, “Bir çay demlesen” mi şeklinde paylaşan Gürdal, resminde ayağının da olması sebebiyle tepki çekti.

Toynakları Görmek Zorunda mıyız? 

Bu paylaşımının üzerinde bir takipçisi ünlü fenomene toynaklarını görmek zorunda mıyız şeklinde bir mesaj attığı görüldü. Bir durum olarak attığı bir içerik her ne kadar bir süre sonra kalksa da bu tarz paylaşımların takipçileri tarafından rahatsız edici bulunduğu görüldüğü dikkatlerden kaçmadı. 

Hanife Gürdal, bir şekilde sosyal medyanın gündeminde bu paylaşımlarıyla kalmayı başarıyor. İnstagram hesabında 575 bin takipçisi bulunan fenomen evlilik programından sonra baş örtüsünü çıkarması, evlenmesi, sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlar ile hala gündem olmayı bir şekilde başarıyor. 

Her ne kadar evlendikten sonra daha mutlu bir insan olduğu görülen Hanife Gürdal’ın yaptığı bazı hareketler ve paylaşımların takipçileri tarafından tam olarak anlaşılamadığı da görülüyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Semih Varol Sevgilisini Havuzda Kucağına Aldı! Ortalık Karıştı!

Özellikle TikTok sitesinde ünlü olan Semih Varol yaptığı ilgi çekici paylaşımlarla milyonlarca insanın onu takip etmesini sağlıyor. Son olarak yaptığı paylaşım ile birçok kişinin ne oluyor…

2 Ay Önce
0 Yorum

Fuat Avni Sanıklarına Verilen Cezalar Onandı

15 Temmuz darbe girişim sırasında Twitter hesabı üzerinden paylaşımlarla dikkat çeken Fuat Avni isimli hesabın kaynaklarına verilen cezalar onandı. Sosyal medya üzerinden çok derinden ve içeriden…

22 Gün Önce
0 Yorum

Fenomen Mika Raun Yaptırdığı Sayısız Estetik ile Gündem Oldu!

TikTok sosyal medyanın gündemini belirlemeye devam ediyor. Her ülkede çıkan farklı ünlü fenomenler yaptırdıkları ve yaptıkları ile gündemi belirliyorlar. Mika Raun isimli fenomen son dönemde en ilgi…

22 Gün Önce
0 Yorum