İlginç Kaşlı Fenomene Kan Donduran Tehdit Mesajları!

4 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medyada ilginç hareketler ve durumlar ile fenomen olmaya çalışan bir çok insan var. Bunlardan bir tanesi de ilginç bir kaş tarzına sahip olan bir fenomen olarak dikkat çekiyor. 27 yaşında ki bu fenomen İngiltere’de yaşıyor. Sammie-Jo Hailford adında ki bu kadın güzellik algılarını tamamen yıkma konusunda önemli bir durum sahip diyebiliriz.

Güzellik algılarında incecik kaşlar önemli olarak kabul edilirken, bu fenomen bunun tam aksine kaşlarını boyayarak kalın bir görüntü elde ediyor. Bununla amaçladığı toplumun ve şirketlerin pompaladığı güzellik dayatmalarının tamamen dışına çıkmak istediğini göstermiş oluyor. Bununla diğer kadınlara da cesaret verdiğini düşünüyor. 

Kalın Kaşlı Fenomene Tehdit Mesajları

İlk paylaşımları sırasında Hailford’a dışarıda gezerken ve paylaşımları sırasında insanların çok fazla güldüğünü ve dalga geçtiğini söylediği biliniyor. Birçok farklı yorum aldığını ve bu yorumların anneliğe kadar uzandığını aktardı.

Bir yorumda insanların ona anne olmaması gerektiğini ve kaşları yüzünden çocuğunun sosyal hizmetler tarafından alınması için arama yapacağını söylediğini anlattı. İstediklerini yapabilirler anne olmakla kaşlarının kalın olması arasında hiçbir bağlantı olmadığını söyledi. 

Bazı insanların internet üzerinden kendisini tehdit ettiğini ve hatta bazılarının kızını kaçırmakla tehdit ettiğini söyledi. Bazılarının ölümle dahi tehdit ettiklerini söyledi. Tüm bunlara rağmen fenomen bu kaşlarla çok mutlu olduğunu ve bu sayede birçok insanı cesaret verdiğini de söyledi. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Karısını Öldüren Fenomen İdam Edildi!

Çin’de geçtiğimiz aylarda eşine az rastlanacak bir olay yaşanmıştı. Tiktok’ta fenomen olan çift anlaşamadıkları için boşanmışlardı. Fenomen Tang Lu ve eski eşi Lamu uzun mücadelelere rağmen…

4 Ay Önce
0 Yorum

ABD’li Fenomen Corinna Poft 9 Ay’da 18 milyon Dolar Kazandı!

Fenomenlerin kazançları her zaman merak ediliyor. Takipçi sayısına, elde ettiği paylaşımların etkileşim oranlarına göre kazançları değişiyor. Ancak bu konuda en uçuk noktalardan birisi ABD’de yaşayan Corinna…

4 Ay Önce
0 Yorum

TikTok Fenomeni Khaby Lame Müslüman Olduğunu Açıkladı

TikTok dünyasının geçtiğimiz günlerde en çok takip edilen fenomeni olan Khaby Lame, yaptığı açıklama ile dikkat çekti. Sosyal medya da paylaştığı videolar ile insanların zorladıkları durumların…

4 Ay Önce
0 Yorum
takipçi satın al