İlginç Kaşlı Fenomene Kan Donduran Tehdit Mesajları!

10 Gün Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medyada ilginç hareketler ve durumlar ile fenomen olmaya çalışan bir çok insan var. Bunlardan bir tanesi de ilginç bir kaş tarzına sahip olan bir fenomen olarak dikkat çekiyor. 27 yaşında ki bu fenomen İngiltere’de yaşıyor. Sammie-Jo Hailford adında ki bu kadın güzellik algılarını tamamen yıkma konusunda önemli bir durum sahip diyebiliriz.

Güzellik algılarında incecik kaşlar önemli olarak kabul edilirken, bu fenomen bunun tam aksine kaşlarını boyayarak kalın bir görüntü elde ediyor. Bununla amaçladığı toplumun ve şirketlerin pompaladığı güzellik dayatmalarının tamamen dışına çıkmak istediğini göstermiş oluyor. Bununla diğer kadınlara da cesaret verdiğini düşünüyor. 

Kalın Kaşlı Fenomene Tehdit Mesajları

İlk paylaşımları sırasında Hailford’a dışarıda gezerken ve paylaşımları sırasında insanların çok fazla güldüğünü ve dalga geçtiğini söylediği biliniyor. Birçok farklı yorum aldığını ve bu yorumların anneliğe kadar uzandığını aktardı.

Bir yorumda insanların ona anne olmaması gerektiğini ve kaşları yüzünden çocuğunun sosyal hizmetler tarafından alınması için arama yapacağını söylediğini anlattı. İstediklerini yapabilirler anne olmakla kaşlarının kalın olması arasında hiçbir bağlantı olmadığını söyledi. 

Bazı insanların internet üzerinden kendisini tehdit ettiğini ve hatta bazılarının kızını kaçırmakla tehdit ettiğini söyledi. Bazılarının ölümle dahi tehdit ettiklerini söyledi. Tüm bunlara rağmen fenomen bu kaşlarla çok mutlu olduğunu ve bu sayede birçok insanı cesaret verdiğini de söyledi. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Fenomen Mika Raun Yaptırdığı Sayısız Estetik ile Gündem Oldu!

TikTok sosyal medyanın gündemini belirlemeye devam ediyor. Her ülkede çıkan farklı ünlü fenomenler yaptırdıkları ve yaptıkları ile gündemi belirliyorlar. Mika Raun isimli fenomen son dönemde en ilgi…

21 Gün Önce
0 Yorum

Bir Gönderiye En Çok Kazanç Sağlayan TikTok Fenomenleri

Sosyal medyaya olan ilgi giderek artıyor. Çünkü bu platformlarda sadece paylaşım yaparak zengin olmak bir hayal değil. Bu da ilgiyi otomatik olarak arttırıyor. Son yılların en…

14 Gün Önce
0 Yorum

O Ses Türkiye’de Parladı, TikTok’da Ünlü Oldu!

TV8’de yayınlanan ve her yıl reyting rekorları kıran O Ses Türkiye yarışmasında ünlenen bazı isimler kendilerini sosyal medya üzerinde kullanmaya devam ediyor. Doğan Cem, isimli yarışmacı,…

21 Gün Önce
0 Yorum