İlginç Kaşlı Fenomene Kan Donduran Tehdit Mesajları!

8 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medyada ilginç hareketler ve durumlar ile fenomen olmaya çalışan bir çok insan var. Bunlardan bir tanesi de ilginç bir kaş tarzına sahip olan bir fenomen olarak dikkat çekiyor. 27 yaşında ki bu fenomen İngiltere’de yaşıyor. Sammie-Jo Hailford adında ki bu kadın güzellik algılarını tamamen yıkma konusunda önemli bir durum sahip diyebiliriz.

Güzellik algılarında incecik kaşlar önemli olarak kabul edilirken, bu fenomen bunun tam aksine kaşlarını boyayarak kalın bir görüntü elde ediyor. Bununla amaçladığı toplumun ve şirketlerin pompaladığı güzellik dayatmalarının tamamen dışına çıkmak istediğini göstermiş oluyor. Bununla diğer kadınlara da cesaret verdiğini düşünüyor. 

Kalın Kaşlı Fenomene Tehdit Mesajları

İlk paylaşımları sırasında Hailford’a dışarıda gezerken ve paylaşımları sırasında insanların çok fazla güldüğünü ve dalga geçtiğini söylediği biliniyor. Birçok farklı yorum aldığını ve bu yorumların anneliğe kadar uzandığını aktardı.

Bir yorumda insanların ona anne olmaması gerektiğini ve kaşları yüzünden çocuğunun sosyal hizmetler tarafından alınması için arama yapacağını söylediğini anlattı. İstediklerini yapabilirler anne olmakla kaşlarının kalın olması arasında hiçbir bağlantı olmadığını söyledi. 

Bazı insanların internet üzerinden kendisini tehdit ettiğini ve hatta bazılarının kızını kaçırmakla tehdit ettiğini söyledi. Bazılarının ölümle dahi tehdit ettiklerini söyledi. Tüm bunlara rağmen fenomen bu kaşlarla çok mutlu olduğunu ve bu sayede birçok insanı cesaret verdiğini de söyledi. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Otizmle Mücadele Eden Baba Tiktok Fenomeni Oldu

İstanbul, Bağçılar’da yaşayan Fatih Çoşkun isimli TikTok fenomeni ilginç ve özel bir konuyla sosyal medya fenomeni oldu. 7 ay önce açtığı hesabında otizme farkındalık yaratmak için…

8 Ay Önce
0 Yorum

TikTok Nedir Nasıl Kullanılır?

TikTok nedir Nasıl kullanılır? TikTok insanların sıkça kullandıkları başkalarını eğlendirmek için veya bir akım oluşturmak için oluşturdukları veya hatıra amaçlı 60 saniyelik kısa videolar çekip daha…

9 Ay Önce
0 Yorum

Tiktok’un En Çok Takipçisi Olan Kişi Khaby Lame Oldu!

Son dönemin en ilgi çeken sosyal medya sitelerinden birisi olan TikTok’da en çok takipçisi olan kişi değişti. Bilindiği gibi bu platformda zirvede 142,3 milyon takipçi sayısıyla…

9 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al