İkizler Burcu

7 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Etkileyici ve zeki bir yapıya sahip olan ikizler burcu iki farklı kişiliği temsil etmektedir. Aniden düşünceli, huzursuz ve ciddi olma eğilimi gösteren ikizler burcu aynı zamanda iletişimsel yönleri ile güçlü ve eğlenceye daima hazır bir halde de bulunurlar. İkizler burcu bireyleri, görmek istedikleri her şeyde deneyim kazanabilmek için yeterli zaman olmadığı hissiyle oldukça hızlı hareket etmektedirler. Merkür etkisinde olan bu burç açık zihinli olan insanların özellikle sanatçı kimliğini ortaya çıkartmaktadır. Dünyadaki her şeyi deneme arzusuyla yanıp tutuşan ikizler burcu oldukça çok yönlü, meraklı, eğlenceli ve oldukça sevgi dolu bir burçtur.

İkizler Burcu Kişisel Özellikleri

İkizler burcunun karakterler tipolojilerinin en önemli özelliği asla sıkıcı olmamalarıdır. İkizler burcu kişisel özellikleri noktasında es geçilmemesi gereke bir diğer husus ise akraba ilişkilerine olan düşkünlükleridir. Oldukça sıkı akraba ilişkileri olan ikizler burcu bu yönüyle diğer burçlardan ayrılmaktadır. 

ikizler
ikizler

Çapkın bir yapıya sahip olan İkizler burcu bireyler ilişki öncesinde genellikle bilgi, birikim ve entelektüel yeteneklerini sergileyerek partnerlerini etkilerler. Ancak bağlanma sorunu yaşadıkları bilinen ikizler burcu bireyleri ilişkilerinde genellikle dışarıya açık bir yapı sergileyerek kendisini partnerine adamakta zorluk yaşarlar.

İkizler burcu tipik olarak coşkulu ve sosyal yapıya sahiptirler. Onlar eğlencenin genel adıdır. Her zaman söyleyecek ilginç bir şeyde bulunan bu burçlar derin sohbetler yapabilme yetisini de sahiptirler. Ayrıca zeki kimlikleri ile ön plana çıkan ikizler burcu espri da şakalara katılmayı da severler. Fakat iki farklı kimle taşımaları nedeniyle bazen aşırı analitik yapıya sahip olabilmektedirler. Analitik yapıları sebebiyle kariyer gibi ciddi konularda karar verme aşamasında büyük kararsızlıklar yaşayabilmektedir.

İkizler Burcu Fiziksel Özellikleri

İkizler burcu fiziksel özellikleri noktasında genel bir ifadede bulunmak isabetli değildir. Zira ikizler burcu kadını ve ikizler burcu erkeği fiziksel özellikler noktasında birbirinden ayrılmaktadır. İkizler burcu erkeği çapkın yapısı gereği dış görünümüne oldukça fazla ihtimam gösterirken ikizler burcu kadını erkekler kadar dış görünümü olmazsa olmaz kabul etmezler. Daha çok eğlenceli yapıda olmaları ve flortöz ruha sahip olmaları onların giyiminde farklılığı gözler önüne serer. Girdiği her mekânda farklılık yaratacak şekilde giyinen ve modayı yakından takip eden ikizler burcu bireyler canlı ve açık renkleri tercih ederler.

İkizler Burcu Hangi Ay?

İkizler burcu hangi ay sorusunun yanıtı 21 Mayıs ve 21 Hazirandır. Bu tarihler arasında doğan bireyler ikizler burcunun baskın özelliklerini taşımaktadır.

İkizler Burcu Erkeği

Sürekli eğlenceli ve çılgın aktivitelerin başını çeken ikizler burcu erkeği oldukça hareketli ve renkli bir dünyaya sahiptir. Yapıları gereği oldukça çapkın olan ikizler burcu erkeği aynı zamanda aklına koyduğu her şeyi yapabilme kudretine muktedir yapıdadırlar. Arkadaş canlısı ve meraklı olmaları nedeniyle oldukça geniş bir sosyal çevreye sahiptirler.

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadını, ikizler burcu erkeği kadar baskın bir eğlence eğilimi göstermese de onlar da eğlence ve renkli bir hayata çok uzak değildirler. Ancak gerek insani gerek aşk ilişkilerinde hareket ve aksiyondan ziyade tutku ve zekayı ön plana alırlar. Birçoğu sapyoseksüel olan ikizler burcu kadınları, zeki ve vakur erkeklere karşı oldukça yakın hissetmekte ve erkekte zekayı olmazsa olmaz konumunda değerlendirmektedir.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Mutfak Dolap Düzenlemeleri

Mutfak Dolap Düzenlemeleri , evlerde önem verilen alanlardır. Mutfaklar evlerde en çok kullanılan alanlardır. Mutfak eşyalarının çeşitliliğinden dolayı dağılmaya en müsait yerlerdir. Pratik araç gereçlerin daha…

1 Ay Önce
0 Yorum

Mutfaklarda Havalı Perde Seçimi

Mutfaklarda Havalı Perde Seçimi , dekorasyonun en önemli parçalarını  oluşturmaktadır. Mutfak dekorasyonlarında genellikle gözden kaçan dekorasyon ürünlerinden birisi de perdelerdir. Mutfak için seçilen perdelerde işlevsellik ve…

2 Ay Önce
0 Yorum

Uyuz Hastalığı Ne Kadar Sürer?

Uyuz Hastalığı Ne Kadar Sürer? Uyuz, insan kaşıntı akarı tarafından derinin istilasıdır. Mikroskobik uyuz, yaşadığı ve yumurtalarını bıraktığı derinin üst tabakasına yuva yapar. Uyuzun en yaygın…

1 Yıl Önce
0 Yorum