0 Takip
0 Takipçi

Heyceyn (Ceyda Yılmazer)

Biyografisi

Doğum                  17 Mart 1992, (30 yaşında), İstanbul

İkamet                   İstanbul

Ceyda Yılmazer (HeyCeyn) kimdir?

17 Mart 1992 yılında İstanbul’da doğan Ceyda Yılmazer, “Şehinşah” mahlaslı ünlü rapçi Ufuk Yıkılmaz’ın eski eşidir ve influencerdır. Resmi olarak boşanmış olmalasalar da ayrı yaşayan çiftin ortak çocukları olan Atlas Yıkılmaz’ın annesi Ceyda Yılmazer ile yaşamaktadır. Burn isimli markanın reklam yüzü olan Heyceyn, aynı zamanda rapçilere kariyer danışmanlığı yapmakta ve Trendyol gibi pazaryerlerinden reklam alarak geçimini sağlamaktadır.

Ceyda – Şehinşah neden ayrıldı?

2014 yılında resmi olarak dünya evine giren Ceyda Yılmazer – Ufuk Yıkılmaz çifti, 2017 senesinde ayrılma kararı verdi. Bu sürenin ardından birkaç sene geçtikten sonra tekrar barışmaya yönelik adımlar atan ikili, dikiş tutturamadı ve aradan geçen birkaç ay sonra Ceyda Yılmazer,  “aldatma” ve “şiddet” gibi iddialarla Ufuk Yıkılmaz’dan ayrıldığını duyurdu. Bu iddialarını birçok haber kanalına da taşıyan Ceyda, ünlü rapçi hakkındaki ithamlarını hukuk yoluna da taşıyacağını söylese de çiftin resmi olarak boşanmadığını biliyoruz.

Ceyda – Çakal

Şehinşah’la ilk ayrılık evresinden sonra barışıp tekrar ayrılan Ceyda, Çakal isimli mainstream rapçiyle de bir ilişki sürecine girdi. İlk başta “kuzenim” diye tanıttığı Emirhan Çakal’la birtakım fotoğraf-videoları ortaya çıkan fenomen, aynı zamanda Çakal’ın ve onun içinde bulunduğu “Perros Blancos” isimli rap grubuna da kariyer yönetimi konusunda yardımcı oldu, ekibin çekmiş olduğu kliplerde rol aldı. İlişkileri tescillenen Ceyda Yılmazer Emirhan Çakal çiftinin beraberliği ise pek uzun sürmedi ve ikili beraber oldukları birtakım fotoğrafları, reelsleri profillerinden kaldırıp birbirlerini takibi bırakarak ayrılmış olduklarını bu şekilde ilan ettiler.

Şehinşah – “Darılmak Yok”u Ceyda’ya mı yazdı? Kime yazdı?

Şehinşah – Ceyda ikilisinin ayrılmasından kısa bir süre sonra rapçi Şehinşah, “Darılmak Yok” isimli bir tekli çıkardı ve bu şarkıda bulunan bazı sözler sebebiyle ikilinin hayranları tarafından, şarkının Şehinşah’ın eski karısı Ceyda’ya ithafen yazılmış olduğu şeklinde yorumlandı. Bu şarkıyı Spotify playlistine ekleyen ve bir canlı yayında şarkıyı oldukça beğendiğini söyleyen Ceyda Yılmazer, iddialar hakkında bir yorum yapmadı. Şehinşah ise şarkının “özellikle birine” yazılmadığını, şarkıyı yazarken tamamen kurgusal olarak beslendiğini belirtse de birçok rap müzik dinleyicisi bu şarkının ünlü fenomene yazıldığı konusunda hemfikir.

 

 

Bu fenomeni paylaş:
Bu Fenomeni Oyla:
  • Beğenme
    1
valorant vp satın al