Güzel Kokulu Dekoratif Mum Önerileri

2 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Güzel kokulu dekoratif mum önerileri yazımızın konusunu oluşturuyor. Severek vakit geçirdiğimiz evlerimizin dekorasyonları oldukça önemlidir. Hem güzel kokan aynı zamanda hoş bir görüntüye sahip birbirinden güzel mm örnekleri ile karşınızdayız. Akşamları dinlenmek amaçlı yaktığımız mumların güzel kokular yayması insan ruhuna inanılmaz iyi geliyor. Dolayısıyla popülerlik kazanan kokulu mumlar artık dekorasyonların da bir parçası haline geldi. Güzek kokulu dekoratif mum önerileri listemizde en çok sevilen ve kullanılan çeşitler yer alıyor.

Mum

  • Royal Lavanta Kokulu Mum Kavanozu

Royal markasına ait lavanta kokulu mumlar günümüzde en çok kullanılan ürünlerden biridir. oş bir kavanoz görünümüne sahip olan Royal lavanta kokulu mum kavanozu inanılmaz güzel bir kokuyu evin her köşesine dağıtıyor.

Mem Dekorasyonu

  • Mois Candle Sandalwood & Vanılya Kokulu Sıyah Cam Bardak Mum

Siyah kadifemsi bir kavanoza sahip olan ve sandal ağacı ile vanilyanın birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan Mois Candle Sandalwood & Vanılya Kokulu Sıyah Cam Bardak Mum vanilya kokusunu sevenleri tatmin edici düzeyde.

  • Enty Candle Okyanus Kokulu Kavanoz Mum

Okyanus kokusunu evinize taşımanın en iyi yolu Enty Candle Okyanus Kokulu Kavanoz Mum türüdür. Muteşem rahatlatıcı bir kokuya sahip olan dekoratif mum türü insan sağlığına da faydalı şekilde bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Sade ve şık bir tasarıma sahip olan kavanoz yapısı ile sadeliği sevenleri cezbediyor.

  • Mument Küre 2’li Siyah Mum Seti

İkili şekilde satışa sunulan Mument Küre 2’li Siyah Mum Seti kokularını doğal yağlardan alıyor. Fiyat olarak opahalı olmayan mumlar siyah tasarımları ile ev dekorasyonuna farklı bir hava katıyor.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Tekila Fiyatları 2021 Güncel

Tekila Fiyatları 2021 Güncel İçki türleri arasında yer alan Tekila markasında 2021 yılında yeni fiyatlar uygulanırken birçok içkide bu durum söz konusu olmuştur. Viski, rakı, bira…

10 Gün Önce
0 Yorum

Renklerin İnsan Üzerindeki Etkileri

Renklerin insan üzerindeki etkileri kültürden kültüre değişmektedir. Bazı kültürlerde beyaz renk hüzün iken bazı kültürlerde de beyaz saf temiz anlamına gelmektedir. Renkler insanları bir şey satın…

2 Ay Önce
0 Yorum

Mısır Piramitlerinin İlginç Sırları!

Mısır Piramitleri, Mısırda bulunuyor. Piramit dememizin sebebi ise bu yapıların şekilleri adeta bir piramide benziyor olmasıdır. Son olarak tespit edilene göre piramitlerin sayısı 130 kadar vardır.…

2 Ay Önce
0 Yorum