<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> [removed][removed] [removed] window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199368033-1'); [removed]

GTA 5 Uçak Satın Aldım Gelmedi Hatası Çözümü

2 Yıl Önce
Admin
0 0 0 1 0

GTA 5, son zamanların geçmişten bugüne her serisinde olmak üzere popülerliğini korumuş ve birçok oyuncu tarafından sıklıkla oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Steam’de 169₺ gibi bir fiyatı olan oyun Epic Games’in ücretsiz dağıtmasıyla birlikte neredeyse birçok kullanıcı bu oyuna herhangi bir ücret ödemeden sahip oldu. Bu sebeple oyunu satın alan kişiler özellikle çevrimiçi modda bazı sorunlarla karşılaşmaya başladı. Bu sorunların başında da satın alınan gayrimenkulün ya da satın alınan uçağın tarafınıza gönderilmemesidir. Her ne kadar para ödedim, muhakkak gelmesi lazım diye düşünseniz de sorunun çözümü bu yazımızda anlatılanlardan ibarettir.

GTA 5 Uçak Hangara Gelmedi

Bu sorun son zamanlarda oyuncuların şikayet ettiği durumların başında geliyor. Hâl böyle olunca kullanıcılar GTA 5 uçak satın aldım gelmedi sorunu adına öneriler arıyor olsa da aslında uçağa sahip olmanın çözümü çok basittir.

  • Hesabınızda herhangi bir karaktere uçak satın aldığınızda “oyun saatiyle” 24 saat beklemeniz gerekiyor.
  • Pegasus’u arayın.
  • Bu süre geçtikten sonra halen daha uçağınızın gelmediğini düşünüyorsanız direkt olarak haritayı açtığınızda “Uçak Simgesi” olan noktalara gidip kontrol etmelisiniz.

Bunlar sorununuzu ortadan kaldırmak adına yapabileceğiniz işlemlerdir. Uçağınız hazır olduğunda zaten Rockstar Games hesabınızın bağlı olduğu mail adresine mail gönderilecektir.

GTA V oyununda satın aldığınız uçaklar rastgele bir noktaya değil size en yakın yerlere gelmektedir. Haritayı açarak konumunuza en yakın olan hangarı kontrol edebilirsiniz.

GTA 5 Pegasus Numarası

GTA 5’de satın aldığınız uçağın tescillenmesi ve hangara getirilmesi için Pegasus’u aramanız gerekiyor. Bu işlem için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Klavyeden “Yukarı Ok (↑)” tuşuna basın.
  2. Telefonunuzdan “3285550122” numarasını tuşlayın.
  3. Pegasus uçağınızı hangara getirecektir.

Burada tabii ki daha önce belirttiğimiz gibi uçağınızın hazır olması için 24 saat beklemiş olmanız gerekiyor.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

DGS Beslenme ve Diyetetik 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler 2021-2022

DGS Beslenme ve Diyetetik 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler 2021-2022, Üniversitelerin son zamanlarda en çok öğrenci yetiştirdiği bölüm haline gelmiştir. İhtiyaç doğrultusunda üniversiteler Beslenme ve Diyetetik bölümü…

6 Ay Önce
0 Yorum

Huawei Mate XS Akıllı Telefonun Genel Tanıtımı

Huawei Mate XS Akıllı Telefonun Genel Tanıtımı , Teknolojinin gelişmesi ile insan hayatına yeni ve daha büyük telefonlar girmeye başladı. Ancak birçok insan aşırı büyük telefon…

2 Yıl Önce
0 Yorum

Minecraft Piston Nasıl Yapılır?

Pistonlar, etkileşim veya oyuncu olmaksızın bir blok yapısını hareket ettirmeye yarar. Minecraft dünyasında pek çok teknik ihtimal sağlayan mekanizmalar için oyuncular kendi tasarımını geliştirir.  Oyunda pistonlar…

2 Yıl Önce
0 Yorum
valorant vp satın al