79 Takip
185K Takipçi

Gözde Mert (Annelinko)

Biyografisi

Annelinko kullanıcı adı ile bilinen Gözde Mert bitmeyen enerjisi ve pozitifliği ile gönüllere taht kurmaya devam ediyor. Hem gülen hem de güldüren kişiliği ile sosyal medyanın önde gelen isimlerinden birisi olan Gözde ile samimi bir röportaj gerçekleştirdik. İddia ediyoruz, Gözde’yi hiç bu kadar yakından tanımadınız :)

Gözde Mert Kimdir? Kısaca Tanıyalım…

Gülmekten ve güldürmekten bir hayli keyif alan Gözde Mert, sosyal medyanın fenomenleri arasında kendine yer edindirtmeyi başardı. Gözde hakkında detaylara geçmeden önce sempatik fenomen ile ilgili kısaca bir özet geçelim.

  • Doğum tarihi: 18 Kasım 1992
  • Burç: Akrep
  • Yaşı: 28
  • Kilosu: 50 kg
  • Boyu: 1,65 cm
  • Yaşadığı yer: Bursa

Gözde Mert’in Doğum Tarihi

Bir şeyler üretmeyi çok seven Gözde’nin birde kendisine ait Makromelinko hesabının olduğunu biliyor muydunuz? Bununla da yetinmeyen sempatik fenomen aynı zamanda Farmasi direktör müdürüdür. Genç ve dinç duruşu ile bu kadar enerjiyi nasıl topladığı ise merak konusudur. Annelinko 18 Kasım 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Gözde Mert Kaç Yaşında?

Aynalar, dekorasyon ürünleri ve daha birçok eşyaya el yeteneği olan Gözde şu an 32 yaşındadır. 

Gözde Mert’in Burcu

Aşırı derecede kedi fobisinin olduğu bilinen Gözde’nin aslında bir balık kadını olduğu düşünülmektedir.  Lakin Gözde’nin neşesine ve hayat enerjisine baktığımızda kendisi tam bir Akrep kadınıdır.

Gözde Mert’in Kilosu

24 yaşında annelik hissini yaşayan Gözde’nin yüksek enerjisinden kaynaklı olsa gerek kendisi oldukça fittir. Gözde 50 kilodur.

Gözde Mert’in Boyu

3 kardeşin en büyüğü olan Gözde’nin kendisinden küçük 2 erkek kardeşi vardır. Sempatik sosyal medya fenomeni 1.65 boyundadır.

Gözde Mert Aslen Nereli?

Annesinin de tıpkı kendisi gibi pozitif enerji ile yüklü olduğundan söz eden Gözde aslen Mersinli’dir. Annesinin Mersin’de oturduğu bilinmektedir.

Gözde Mert Nerede Yaşıyor?

Spontane bir şekilde kullanıcı adını düşünen Gözde Bursa’da yaşamaktadır. Lakin aslen Mersinli olduğu için Mersin’i de bir hayli sevmektedir. 

Bize Kendiniz Hakkında Kimsenin Bilmediği Bir Hareketinizden Bahseder Misiniz?

‘’Anksiyete ve panik atakla boğuşuyorım yıllardır. Terapi alıyorum inşallah bir gün yenebilirim. Onun dışında aşırı şekilde kedi fobim var. Asla dışarda yemek yiyemem kedi gelir diye. ???? Mesela camdan falan beslerim ama dışarda yanıma gelirse kalbim durabilir.''

Şu An Gündemde Yer Alan Porçay Olayı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

‘’Olayla ilgili bi bilgim yok maalesef.

Sosyal Medyadan Para Kazanıyor Musunuz? İnsanların Mesleklerini Bırakıp İnternet Fenomeni Olmasını Gerektirecek Kadar Bu Sektörde Para Var Mı?

‘’Sosyal medyadan para kazanıyorum evet, kendimce iyi bir miktar. İnsanların işlerini bırakıp bu işe geçmesini de mantıklı buluyorum. Çünkü gerçekten çok büyük paralar dönüyor sanırım, biz göremesek de :) ve içerik üreticisiyseniz ciddi emek isteyen bir iş.’’

Kısa Zamanda Bu Kadar Büyük Bir Kitle Elde Etmeyi Nasıl Başardınız? Bu Başarının Sırrı Nedir?

‘’Kısa zamanda değil aslında, çünkü 4 yıldır bu sektörün içindeyim. Ben başladığımda bu işi yapan yani bu konsepti yapan ikinci kişiydim. Şimdi binlerce aynı konseptli sayfa var. Ama iyi içeriği olanlar büyüyor. İnsanlar sizi buluyor. Esas olan vazgeçmemek.’’

Eşiniz ile Nasıl Tanıştınız?

‘’ Eşim Ardahanlı, ben Mersinliyim ve orduda tanıştık. Şimdi Bursa’da oturuyoruz haha. Çok karışık dimi anlatayım hemen haha. Eşim ve kuzenim orduda beraber çalışıyorlar ve ben kuzenimin yanına gidiyorum orduya. ‘’Yengem birisi var tanışmanı istiyorum.’’ Diyor ama bende eşimde asla istemiyoruz. Uzun uğraşlar sonucu yol kenarında birbirimize bir selam veriyoruz ve 4 ay sonra evleniyoruz, büyük bir aşkla. Hem de 4. Ya da 5. yüz yüze görüşmemizde. 6 yıllık evliyiz şu an birde oğlumuz var. Bizim ki ilk görüşte aşktı.’’'

Birçok Takipçiniz Duru Bir Güzelliğiniz Olduğundan Bahsediyor. Peki Estetiğiniz Var Mı?

‘’ Öyle düşünülüyorsa çok mutlu oldum. Çünkü ben makyaj sevmeyen biri olduğum için genelde kamera karşısında hep makyajsız oluyorum ve acaba ne pasaklı diye düşünürler mi diye düşündüm :)) Cilt temizliğine çok önem veriyorum. Yüzümü her gün keseleyip nemlendiririm. Estetiğim yok yaptırmak istediğim yerim de yok. Sahip olduğum her şey için minnettarım.’’

Takipçilerinize bir mesaj bırakır mısınız?

‘’Sosyal medyayı çok ciddiye almasınlar. Burada gördükleri hayatları kendi hayatlarıyla kıyaslamasınlar. Çünkü çoğu doğru değil. Burası bir eğlence platformu sadece o kadar.''

Bu fenomeni paylaş:
Bu Fenomeni Oyla:
  • Beğenme
    1
valorant vp satın al