Geniş Kalçalı Bayanlar Nasıl Giyilmeli

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Geniş Kalçalı Bayanlar Nasıl Giyilmeli.Her zaman iyi giyinmek önemli olmaktadır. Vücut tipine göre giyinmek ve en önemlisi de geniş kalçalı bayanlar nasıl giyilmeli çok araştırılmalı ve sorulmalıdır.

Geniş kalçalı bayanlar nasıl giyilmeli oldukça sık sorulan sorular arasında yer almaktadır. Özellikle de bayanların vücut tiplerine göre giyinmesi iyi giyinmenin kilit noktası olmaktadır. 

Geniş kalçalı bayanlar nasıl giyilmeli hakkında detaylar sırası ile;

❖  Kalem etek giymemeli,

❖  Geniş ve bol etekler giyilmeli,

❖  Desen yerine düz ve sade renk tercihi,

❖  Geniş bluzlar giyilmeli,

❖  Tek parça kıyafet seçilmeli,

❖  Tayt giymemeli,

❖  Düz kesim pantolon giymeli ve pek çok daha ne giyilecek ne giyilmeyecek hakkında bilgiler olmaktadır.

Geniş, Kloş  ve Bol Etek Giyilmeli

Geniş kalçalı bayanlar etek seçiminde çok dikkat etmelidirler. Geniş, kloş ve bol etek giymelidirler. Ama fazla kabarık olmayacak şekilde tercih edilmelidir. Geniş, koş ve bol etekler daha hoş ve şık gösterecektir. Asla kalem etek giymeyin çünkü kalçayı saran bir tarz olduğu için hiç hoş olmayan bir görüntü olmaktadır.

Düz Pantolon ve Havuç Modeli Pantolon Giyilmeli

Geniş kalçalara sahip olan bayanlar pantolon seçiminde mutlaka dar paça yerine bol paça, düz paça ve havuç modellere ait pantolon seçmelidirler. Desenli pantolon ve çiçek figürlü pantolon giymelidirler. Özellikle mümkünse koyu renk tercih etmelidirler. Asla tayt ve tayt biçimli pantolon kullanmalıdırlar.

Renk Seçimi Çok Önemli

Geniş kalçalı bayanlar her zaman giydikleri kıyafetlerin renklerine çok dikkat etmeleri gerekir. Bunun sebebi kalçaların göz önünde olmamasıdır. Kalçaların daha ufak ve göze batmaması için alt kısımlar her zaman koyu renklerden oluşan kıyafetler tercih edilerek giyilmelidir. Üst bölgeniz küçük ise dikkatleri üste çekerek yani canlı bir renk seçerek alt bölgeyi kapatmış olursunuz.

Tek Parça Kıyafet Giyilmeli

Geniş kalçalı bayanlar da üst beden ile alt beden birbirlerinden farklı ise her zaman tek parça kıyafetler seçilmelidir. Mesela bir elbise de üst bedeni saracak alt bedeni kapatıcı özelliğe sahip olması gerekir. Bundan dolayı da tek parça kıyafet çok daha doğru bir seçim olacaktır. Geniş kalçalı bayanlar nasıl giyilmelidir makalemde okumuş olacaksınız.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Alışılmışın Dışında Hamilelik Belirtileri

Alışılmışın dışında hamilelik belirtileri, İnsanlar hamilelikte bir çok farklı duyguları birlikte yaşar. Kolay gibi gözüken hamilelik süreci aslında zorlu bir süreçtir. Kalıplaşmış hamilelik belirtilerini ortak yaşayan…

2 Ay Önce
0 Yorum

8 Günde Kirpik Uzatma

8 Günde Kirpik Uzatma, Bakışları etkileyen en önemli unsurların başında kirpikler geliyor. Uzun ve gür kirpikler daha derin bakışlara ya da gizemli bakışların temelini oluşturuyor. Son…

2 Ay Önce
0 Yorum

Kolay Tatlı Tarifleri

Kolay Tatlı Tarifleri ile tatlı krizinizi geçirecek basit ve lezzetli tarifler vereceğiz. Herkes tatlı krizine girip de tatlı yapmaya üşendiği olmuştur ama bu tatlılar sizi fazla…

2 Ay Önce
0 Yorum