Fotoğraflarını Satarak Futbol Kulübü Satın Alacak!

10 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medyada son dönemin en ilgi çekici fenomenlerinden birisi olan Daniella Chavez, yaptığı açıklamayla gündeme geldi. Yetişkin insanlar için video ve fotoğraf çekerek paylaşan güzel fenomen buradan elde edeceği gelirler futbol takımı olacağını duyurdu. Bunun için belirlediği takımın Şili’nin en önde gelen ekiplerinden birisi olan O’Higgins FC olacağını da aktardı. 

Para ile fotoğraflarını satmaya başlayarak elde edeceği gelirle futbol takımı almak istediğini duyuran isim bunun için çalışmalara başladı. 16 paund karşılığında satışa başlayan ismin bu konuda önemli bir gelir elde etmesi gerekiyor. Bunu açıkladıktan sonra binlerce kişinin bu kampanyaya destek vermek için üye olduğu aktarıldı.

Fotoğraf Satışından 5 Milyon Dolar Kazanç 

Daniella Chavez bu konuda önemli çalışmalar yapmaya hazırlanıyor. Çünkü bunu duyurduğu andan itibaren her ne kadar 16 paund bedelle bunu yapmaya başlamış olsa da kısa sürede 5 milyon dolarlık bir gelir elde etmeyi başardığı aktarılıyor. 

Fotoğraflarını görmek isteyen kişilerin genelinin Güney Amerika’da olduğunu söyleyen güzel fenomen bu konuda hiçbir şeyin pes etmesine izin vermeyeceğini ve yolunda devam edeceğini aktardı. Şili’de bulunan bir radyo kanalında açıklamalarda bulunan fenomen, takımı aldıktan sonra kuracağı yöntemle takımını çok iyi noktalara getireceğini ve bu sayede takımın kazanan bir ekip olacağını aktardı. 

Bu hayalin ne kadar gerçek olup olmadığını yakın zamanda göreceğiniz gibi duruyor. Tabi takım taraftarlarının bu duruma nasıl bir cevap vereceğini de görmüş olacağız. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Enes Batur ve Ecenaz Üçer Aşkı Sahte miydi

Sosyal medyanın en ünlü fenomenleri arasında ilk sırada gelen Enes Batur, yakın geçmişte uzun süredir birlikte olduğu Damla Aslanalp ile ayrıldığını açıklamıştı. Bu olayın üzerinden çok…

10 Ay Önce
0 Yorum

Fenomen Mükremin Gezgin, Sahte Doğumunu Anlattı!

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin, geçtiğimiz günlerde ülkenin gündemine sahte doğumu ile oturmuştu. Birçok kişi tarafından çok ciddi tepki alan fenomen Armağan Çağlayan tarafından sorulara cevap vererek…

11 Ay Önce
0 Yorum

Fenomen Dila Tarkan’ın Eşine Nafaka Davası Açıldı!

Sosyal medyanın en çok ilgi çeken isimlerinden birisi olan Dila Tarkan geçtiğimiz Mart ayında Dağhan Doğruer ile dünya evine girmişti. Sakin bir ilişki yaşayan ikilinin hayatına…

10 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al