Fotoğraflarını Satarak Futbol Kulübü Satın Alacak!

10 Gün Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medyada son dönemin en ilgi çekici fenomenlerinden birisi olan Daniella Chavez, yaptığı açıklamayla gündeme geldi. Yetişkin insanlar için video ve fotoğraf çekerek paylaşan güzel fenomen buradan elde edeceği gelirler futbol takımı olacağını duyurdu. Bunun için belirlediği takımın Şili’nin en önde gelen ekiplerinden birisi olan O’Higgins FC olacağını da aktardı. 

Para ile fotoğraflarını satmaya başlayarak elde edeceği gelirle futbol takımı almak istediğini duyuran isim bunun için çalışmalara başladı. 16 paund karşılığında satışa başlayan ismin bu konuda önemli bir gelir elde etmesi gerekiyor. Bunu açıkladıktan sonra binlerce kişinin bu kampanyaya destek vermek için üye olduğu aktarıldı.

Fotoğraf Satışından 5 Milyon Dolar Kazanç 

Daniella Chavez bu konuda önemli çalışmalar yapmaya hazırlanıyor. Çünkü bunu duyurduğu andan itibaren her ne kadar 16 paund bedelle bunu yapmaya başlamış olsa da kısa sürede 5 milyon dolarlık bir gelir elde etmeyi başardığı aktarılıyor. 

Fotoğraflarını görmek isteyen kişilerin genelinin Güney Amerika’da olduğunu söyleyen güzel fenomen bu konuda hiçbir şeyin pes etmesine izin vermeyeceğini ve yolunda devam edeceğini aktardı. Şili’de bulunan bir radyo kanalında açıklamalarda bulunan fenomen, takımı aldıktan sonra kuracağı yöntemle takımını çok iyi noktalara getireceğini ve bu sayede takımın kazanan bir ekip olacağını aktardı. 

Bu hayalin ne kadar gerçek olup olmadığını yakın zamanda göreceğiniz gibi duruyor. Tabi takım taraftarlarının bu duruma nasıl bir cevap vereceğini de görmüş olacağız. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Duygu Özaslan evlendi!

Duygu Özaslan 17 Nisan 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Kendisi Youtuber’dır. 31 yaşındadır. Bir zamanlar Barış Taylan Demirige ile anılsa da şu an Can Maxim Mutaf…

2 Ay Önce
0 Yorum

İnstagram Fenomeni Merve Taşkın Verdiği Pozlarla Dikkat Çekti!

İnstagram’da 574 bin takipçisi bulunan ve geçtiğimiz günlerde bakirelik konusuyla ilgili açıklamalarda bulunan Merve Taşkın bu sefer başka bir hareketiyle gündeme gelmeyi başardı. Sosyal medya sitelerini aktif…

22 Gün Önce
0 Yorum

Fenomen Melodi Erbirliler ile Ünlü Şef Arda Türkmen Bebek Bekliyor!

Ekranların en çok sevilen şeflerinden birisi olan Arda Türkmen ile sosyal medya fenomeni olan Melodi Erbirliler geçtiğimiz yıl görkemli bir törenle dünya evine girmişti. Arandan bir…

22 Gün Önce
0 Yorum