Feride Film Oyuncuları, Konusu ve İncelemesi

11 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Feride film oyuncuları, konusu ve incelemesi her ne kadar film çekileli uzun yıllar geçse bile en çok araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile büyük yankı uyandırmayı başaran film kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı.

Feride Filmi Oyuncuları

Feride filmi oyuncuları ile herkesi en baştan en sona kadar ekranlara kilitlemeyi başaran en eğlenceli yapımlardan bir tanesi oluyor. Gören herkesi adeta kahkaha tufanına sürüklemeyi başaran yerli filmin oyuncu kadrosu genel olarak incelenecek olduğu zaman;

Feride Film Oyuncuları, Konusu ve İncelemesi
 1. Zeynep Çamcı – Feride
 2. Osman Akca – Kahraman
 3. Ali Barkın – Kadim
 4. Aycan Koptur – Fatoş
 5. Ersin Korkut – Ferit
 6. Hasan Pek – Zalim Dede
 7. Firat Sobutay – Yamak Hayrettin
 8. Ceren Tasçı – Vesile
 9. Anil Tetik – Murat
 10. Baris Yıldız – Patron Çetin
 11. Deniz Çamcı – Sükufe gibi oldukça güçlü isimler yer alıyor.

Feride Filmi Konusu

Feride filmi konusu incelenecek olduğu zaman çok farklı detaylar yer almaya devam ediyor. Genel olarak Feride moda devlerine kafa tutması ile dikkatleri çeken genç bir kızın yaşadığı evrim dolu anları en baştan en sona kadar ele alıyor. Genç ve tutkulu bir kadın olan Feride yer altında yer alan bir dikim atölyesi içerisinde terzilik yaparak hayatına devam eden bir kişidir. Birçok ünlü markaya ait olan kıyafet tasarımlarına büyük bir hayranlık duyar. Çakma kahraman kıyafetleri dikmeye devam eden Feride’nin hayatı bir gün patronu ile iddiaya girmelerinin ardından çok farklı bir hal alır.

Patronu Çetin karşısında baş kaldırarak bu sonucu patronu ile büyük bir iddia içerisine giren Feride, bir anda kendisini moda devlerine kafa tutmak için attığı eğlenceli yolculuk içerisinde bulur. Bu noktada başına her ne kadar birçok zorlu bela gelirken bir de abisi ve abisinin sevgilisi ile uğraşmak zorunda kalan Feride birçok kez pes etmek ister. Her pes etmek istediği sırada yeniden hayalleri aklına gelir ve kendi ile dev bir yarışa girerek patronuna neler yapabileceğini en iyi şekilde gösterir. En son kim kazanacak bu iddiayı diye büyük bir merak ile herkesin izlemesine neden olan film adeta en baştan en sona kadar herkesi kahkaha tufanı içerisine sürüklüyor. 

Feride Filmi İncelemesi                                                                          

Feride filmi incelemesi yapılacak olduğu anlarda birçok farklı detay ekranlarda yer alıyor. Filmin çekim aşamaları için İstanbul içerisinde belirli semtlere kurulan setlerde tamamlanmıştır. İlk olarak 25 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmiş olsa bile çok kısa sürede büyük bir yankı uyandırmayı başaran yapımlardan bir tanesi olmuştur.

Yerli yapımın yönetmen koltuğunda yer alan Leyla ile Mecnun içerisinde oynadığı Sedef yani Leyla karakteri ile kazanmayı başaran Zeynep Çamcı ile beraber Ali Yorgancıoğlu üstlenmiştir. Senaryo yazım ekibinde yer alan Zeynep Çamcı adeta her sahnesi ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başarmıştır.

Ung film imzası ile sevenlerinin karşısına çıkan film pandemi etkisi ile beraber sadece 2,3 puan almayı başarabildi. Ekşi sözlük gibi birçok adreste ciddi anlamda yorumlar alması ile dikkatleri çeken film yapılan veri incelemesine göre 4 hafta boyunca vizyonda yerini aldı. Bu sürede toplam 46 bin 424 seyirciye ulaşmayı başardı. Film ardından da 2020 yılının kasım ayı içerisinde Netflix Türkiye arşivi içerisinde yer aldı. Birçok başarılı isim ile kısa sürede yerini korumayı da başardı. 

Yorum Yapın
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Netflix’te En İyi Hissettiren Filmler

Ruh halinizi yükseltmek için iyi hissettirecek filmlere ihtiyacınız varsa, yalnız değilsiniz. Her şey kötüymüş gibi göründüğünde, bazen sizi biraz yükselten bir filmle bir veya iki saatinizi…

2 Yıl Önce
0 Yorum

Netflixteki En İyi İngiliz Dizileri

İngiliz ihracatının Amerikan yapımları hakkında, ABD izleyicilerinin kanlı parlak bulduğu bir şeyler var. Netflix gibi yayın hizmetlerinin ortaya çıkmasıyla, TV seçimimizi ulusal kablo programlamanın ötesine açarak,…

2 Yıl Önce
0 Yorum

Polis Akademisi Film Oyuncuları ve Konusu

Polis Akademisi film oyuncuları ve konusu incelenecek olduğu zaman birçok farklı detay ön planda yerini almaya devam ediyor. Film genel olarak incelenecek olduğu zaman yönetmen koltuğunda…

11 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al