Fenomen Serel Yereli’nin Göğüs Dekolteli Pozu Dikkat Çekti!

7 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal dünyanın en cesur isimlerinden birisi olan Serel Yereli son paylaşımıyla yine gündem olmayı başardı. Genelde çekici pozlarını paylaşan fenomen bu sefer İnstagram hesabından göğüs dekolteli olan pozunu takipçileri ile paylaşmayı tercih etti. 

İzmir’li olan güzel fenomen bir süredir yurt dışında yaşıyordu. İzmir’e tekrar geri gelen fenomen bu gelişi güzel bir poz ile ödüllendirmek istedi. İnstagram hesabından yurt dışında ki olayları sık sık paylaşan fenomen geldiği gibi Türkiye’de paylaşımlarına devam edeceğini gösterdi. 

Bir masanın başında otururken çekindiği göğüs dekolteli pozunu takipçileri ile paylaşan güzel ismin bu paylaşımın altında bir anda binlerce yorum ve beğeni gelmesi dikkat çekti.

Serel Yereli’den İddialı Poz

İnstagram hesabında 478 bin takipçisi bulunan Serel Yereli, bu sosyal medya sitesini en aktif olarak kullanan insanlar arasında yer alıyor. Farklı yerlere gitmeyi, buralarda paylaşımlar yapmayı tercih eden güzel fenomen son paylaşımıyla tekrar gündem olmayı başardı. 

Arkadaşlarıyla dışarıda olduğu ve bir mekanda güzel bir yemek yediği görülen fenomen bu güzel anı takipçileri ile de paylaşmayı ihmal etmedi. İzmir’de 1996 yılında dünyaya gelen fenomen sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanarak hatırı sayılar bir takipçi sayısına ulaşmayı başardı. 

Bodrum masalı dizi de rol alan güzel isim dikkat çekici pozları ile sürekli sosyal medyada en çok konuşan fenomenler arasında yer almaya devam ediyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ünlü Fenomen Niece Waidhofer’in Neden İntihar Ettiği Merak Ediliyor!

En ünlü İnstagram fenomenlerinden birisi olan Niece Waidhofer, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 4 milyon takipçisinin bulunduğu hesabında ki birçok içeriği kaldırması dikkat çekmişti. Bu hareketinden çok kısa…

9 Ay Önce
0 Yorum

Fenomen Banu Parlak’ın Tuvaletli Paylaşımı Tartışma Yarattı

Fenomenler dikkat çekmek için farklı tarzda olaylara dahil olması ve paylaşımlar yapmasıyla öne çıkıyor. Ancak bunların arasında en ilgi çekici olan paylaşım Fenomen Banu Parlak’tan geldi.…

7 Ay Önce
0 Yorum

Taha Durmaz Soru-Cevap Etkinliğinde Kafaları Karıştırdı!

Geçtiğimiz günlerde yaptırdığı estetik ile gündem olan ünlü fenomen Taha Durmaz, bu sefer İnstagram hesabı üzerinden yaptığı soru cevap etkinliği ile gündem olmayı başardı.Sosyal medya hesapları…

8 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al