Fenomen Serel Yereli’nin Göğüs Dekolteli Pozu Dikkat Çekti!

2 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal dünyanın en cesur isimlerinden birisi olan Serel Yereli son paylaşımıyla yine gündem olmayı başardı. Genelde çekici pozlarını paylaşan fenomen bu sefer İnstagram hesabından göğüs dekolteli olan pozunu takipçileri ile paylaşmayı tercih etti. 

İzmir’li olan güzel fenomen bir süredir yurt dışında yaşıyordu. İzmir’e tekrar geri gelen fenomen bu gelişi güzel bir poz ile ödüllendirmek istedi. İnstagram hesabından yurt dışında ki olayları sık sık paylaşan fenomen geldiği gibi Türkiye’de paylaşımlarına devam edeceğini gösterdi. 

Bir masanın başında otururken çekindiği göğüs dekolteli pozunu takipçileri ile paylaşan güzel ismin bu paylaşımın altında bir anda binlerce yorum ve beğeni gelmesi dikkat çekti.

Serel Yereli’den İddialı Poz

İnstagram hesabında 478 bin takipçisi bulunan Serel Yereli, bu sosyal medya sitesini en aktif olarak kullanan insanlar arasında yer alıyor. Farklı yerlere gitmeyi, buralarda paylaşımlar yapmayı tercih eden güzel fenomen son paylaşımıyla tekrar gündem olmayı başardı. 

Arkadaşlarıyla dışarıda olduğu ve bir mekanda güzel bir yemek yediği görülen fenomen bu güzel anı takipçileri ile de paylaşmayı ihmal etmedi. İzmir’de 1996 yılında dünyaya gelen fenomen sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanarak hatırı sayılar bir takipçi sayısına ulaşmayı başardı. 

Bodrum masalı dizi de rol alan güzel isim dikkat çekici pozları ile sürekli sosyal medyada en çok konuşan fenomenler arasında yer almaya devam ediyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ebru Polat Takipçisinden Gelen Yoruma Çok Kızdı!

Ebru Polat, sık sık sosyal medya sitelerinde yaptığı paylaşımlar ile gündem olmayı başarıyor. Yaptığı paylaşımlar kadar güzel şarkıcı takipçiler ile sürekli olarak iletişim halinde olmasıyla da…

3 Ay Önce
0 Yorum

Fenomen Dila Tarkan’ın Eşine Nafaka Davası Açıldı!

Sosyal medyanın en çok ilgi çeken isimlerinden birisi olan Dila Tarkan geçtiğimiz Mart ayında Dağhan Doğruer ile dünya evine girmişti. Sakin bir ilişki yaşayan ikilinin hayatına…

2 Ay Önce
0 Yorum

Yüzünün Yarısı İle Fenomen Olan Didomido Yüzünü Gösterdi!

Birkaç yıl önce Youtube hesabı üzerinden paylaştığı “Nimet” isimli şarkı ile bir anda ünlenen Didomido hesaplı fenomen, yıllar sonra yüzünü takipçileri ile paylaştı. 10 Temmuz 2022…

2 Ay Önce
0 Yorum