Fenomen Melodi Erbirliler ile Ünlü Şef Arda Türkmen Bebek Bekliyor!

10 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Ekranların en çok sevilen şeflerinden birisi olan Arda Türkmen ile sosyal medya fenomeni olan Melodi Erbirliler geçtiğimiz yıl görkemli bir törenle dünya evine girmişti. Arandan bir yıla yakın zaman geçtikten sonra ikili bebek beklediklerini açıkladı. Yaptıkları fotoğraflı paylaşımın altına “yakında üç kişiyiz” şeklinde ekleme yapan ikilinin bebek beklediği anlaşıldı. 

İkili çok uzun bir süre aşk yaşadıktan sonra geçtiğimiz yıl görkemli bir törenle dünya evine girmişlerdi. İkilinin düğünü sosyal medyanın diline düşmüştü aynı zamanda ikili arasında ki ciddi yaş farkında önemli bir konu olarak kabul edilmişti.

Yakında Üç Kişiyiz Paylaşımı 

Yaklaşık bir yıldır evli olan çift, Erbirliler ile Türkmen geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesapları üzerinde bir paylaşım yaptı. İkili paylaşımlarının altına “yakında üç kişiyiz” yazısını da ekledi. Paylaşım sırasında çift Erbirliler’in göbeğini tutarak poz vermesi de dikkat çeken bir başka detay oldu. 

Binlerce yorum ve beğeninin geldiği paylaşıma aynı zamanda birçok ünlü isim de yorum yapması dikkat çekti. Paylaşımın altına yorum yapanlar arasında Pınar Altuğ, Hande Soral, Burçin Terzioğlu, Aslıhan Güner, Seda Bakan ve Bengü gibi birçok ismin olması dikkat çekti.

Aynı zamanda çiftin bu mutluluk verici haberine takipçileri de güzel yorumları ve beğenileriyle tebrik etmeyi ihmal etmedi. Bu konuda ki paylaşım sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Yüzünün Yarısı İle Fenomen Olan Didomido Yüzünü Gösterdi!

Birkaç yıl önce Youtube hesabı üzerinden paylaştığı “Nimet” isimli şarkı ile bir anda ünlenen Didomido hesaplı fenomen, yıllar sonra yüzünü takipçileri ile paylaştı. 10 Temmuz 2022…

10 Ay Önce
0 Yorum

Bir Gönderiye En Çok Kazanç Sağlayan TikTok Fenomenleri

Sosyal medyaya olan ilgi giderek artıyor. Çünkü bu platformlarda sadece paylaşım yaparak zengin olmak bir hayal değil. Bu da ilgiyi otomatik olarak arttırıyor. Son yılların en…

10 Ay Önce
0 Yorum

Jahrein, Cemaat Lideri Hakkında Konuşmaya Devam Ediyor!

İsmailağa Cemaati Lideri, Mahmut Ustaosmanoğlu geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmiş ve kalabalık bir grup tarafından defnedilmişti. Birçok kişi tarikatın ne kadar büyük olduğunu konuşurken, sosyal medya fenomeni…

11 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al