<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> [removed][removed] [removed] window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199368033-1'); [removed]

Fenomen Ece Ronay Hem Anne Oldu Hem Klip Çıkardı!

6 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

TikTok uygulamasının en dikkat çeken ünlülerinden birisi olan Ece Ronay, dün itibariyle oğlunu kucağına aldı. Miran ismini verdiği oğlunu dünyaya getirdiği anlarda aynı zamanda “Vay Vay” adına sahip olan şarkısına ait klipini Youtube kanalı üzerinden paylaştı. 

Tiktok hesabında 4 milyondan fazla takipçisi bulunan ve Tiktok’a girenlerin mutlaka gördüğü fenomenlerden birisi olan Ece Ronay, oğlunu dünyaya getirdiği anlarda aynı zamanda yeni şarkısının da paylaşımını yaptı.

Paylaşımları milyonlarca izlenmeye ulaşan ünlü fenomen şimdiye kadar yaptığı paylaşımlarda 218 milyonun üzerinde beğenme sayısına ulaşarak bu konuda bir rekor kırmayı başaran kullanıcılar arasında yer aldı.

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil Davasıyla Gündeme Geldi!

Ece Ronay’ı tanımayanlar onun Mehmet Ali Erbil ile ilgili açtığı taciz davası ile tanıyabilir. Birçok karışıklığın olduğu bu dava sonunda görülmeye başlandı ve Mali 9 yıla kadar hapis ile yargılanıyor. 

Mehmet Bilir ile evli olan Ece Ronay, evliliklerinin en güzel gününü birlikte yaşamaya hazırlandılar. Miran adını verdikleri çocuklarını geçtiğimiz günlerde kucaklarına aldılar. 

Doğum Vlogu olarak hazırladığı bu durumu sosyal medya hesaplarından kullanıcılarıyla paylaşması da dikkat çekmişti. Bununla birlikte 15 Temmuz gecesi Vay Vay ismini verdiği yeni şarkısına ait olan klipinin paylaşımı da yaptı. 2 dakika kadar olan bu klipte birçok Tiktok fenomeni de rol aldı. Bu klip sırasında Ece Ronay’ın hamile olması da dikkat çekti. 

Haberle ilişkili fenomenler:
  • Ece Ronay
Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ünlü Fenomen Niece Waidhofer’in Neden İntihar Ettiği Merak Ediliyor!

En ünlü İnstagram fenomenlerinden birisi olan Niece Waidhofer, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 4 milyon takipçisinin bulunduğu hesabında ki birçok içeriği kaldırması dikkat çekmişti. Bu hareketinden çok kısa…

7 Ay Önce
0 Yorum

Tiktok’un En Çok Takipçisi Olan Kişi Khaby Lame Oldu!

Son dönemin en ilgi çeken sosyal medya sitelerinden birisi olan TikTok’da en çok takipçisi olan kişi değişti. Bilindiği gibi bu platformda zirvede 142,3 milyon takipçi sayısıyla…

7 Ay Önce
0 Yorum

TikToker Begüm Polat Kamyon Kasasında Konser Verdi! Sosyal Medya Karıştı!

TikTok’da 1.7 milyon takipçisi olan ve yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekmeyi başaran Begüm Polat bu sefer farklı bir durumla gündem oldu. Tokat’ta düzenlenen Gökbel Yaylası Çiçek…

7 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al