Fenomen Banu Parlak’ın Tuvaletli Paylaşımı Tartışma Yarattı

7 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Fenomenler dikkat çekmek için farklı tarzda olaylara dahil olması ve paylaşımlar yapmasıyla öne çıkıyor. Ancak bunların arasında en ilgi çekici olan paylaşım Fenomen Banu Parlak’tan geldi. İnstagram hesabında 1,4 milyon takipçisi bulunan güzel fenomen son paylaşımlarından bir tanesinde tepki çekici paylaşımı ile öne çıktı. 

Bu paylaşımında tuvaletini yaparken çektiği paylaşımı ile dikkat çekti. Paylaşımı çok kısa bir süre kaldıktan sonra bir anda kaldıran fenomen buna rağmen videolu paylaşımı sebebiyle ciddi bir tartışmayı da ateşlemiş oldu. 

Araba içinde söylediği şarkılarla fenomen olan, ardından kendi adıyla bir güzellik salonu açan Banu Parlak kısa sürede ciddi bir takipçi sayısına ulaşmayı başardı. Hatta bu dönemde bir de şarkı çıkarmayı ihmal etmedi. 

Tuvaletti Paylaşımı ile Gündem Oldu!

Banu Parlak, instagram hesabında birkaç gün önce tuvaletini yaparken çektiği videoyu takipçileri ile paylaştı. Bu paylaşım bir anda sosyal medyanın diline düştü. Bu paylaşımın altında çok farklı tepkiler geldi. Anne sütünün ilk altı 6 önemli olduğunu söyleyenler, gündem için yaptığını söyleyenler ve şaşırdık mı soruna hayır cevabı veren birçok paylaşım yapıldı.

Herkesin tahmin ettiği gibi bu paylaşım sadece gündem olmak için yapılan bir hareket olarak kabul edilebilir. Birçok insan için bu sınırları aşmak çok sorunlu olabiliyor. Ama bu tür bir yapının yakın da kırılacağı da görülmüyor. Fenomenler bu gidişle daha fazla özel ve dikkat çekici paylaşımlar yapmaya devam edecek gibi duruyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

TikToker Begüm Polat Kamyon Kasasında Konser Verdi! Sosyal Medya Karıştı!

TikTok’da 1.7 milyon takipçisi olan ve yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekmeyi başaran Begüm Polat bu sefer farklı bir durumla gündem oldu. Tokat’ta düzenlenen Gökbel Yaylası Çiçek…

9 Ay Önce
0 Yorum

Kayla Manukyan Kimdir?

Son zamanlarda Çağlar Ertuğrul ile adı aşk hayatına karışan Kayla Manukyan kimdir, kaç yaşında, kimin torunu, aslen nereli ya da ne iş yapıyor gibi tüm detayları…

6 Ay Önce
0 Yorum

Cinayet Hikayeleri Anlatırken Makyaj Yapıyor

Youtube sürekli olarak kendi fenomenlerini ve ünlülerini yaratmaya başarıyor. Bunlar arasında en ilgi çekenler her zaman makyaj videoları oluyor. Ancak bunların arasında ilginç deneyimler yaşatmak isteyen…

8 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al