Exen Coin

1 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Exen Coin , kripto para piyasasında işlem yapılan birçok kripto para bulunmaktadır.  Exen Coin’de bunlardan biridir.  Exen Coin Bitexen firmasına ait ve onun çıkardığı bir sanal paradır.  Şu anda piyasada 15 milyon adet bulunmaktadır.  Exen Coin çıktığı dönemde şirket Exen Coin’i para ile satmama kararı almıştır.  Yalnızca kendi üyelerine ve referans kazandıran kullanıcılara belli promosyonlar biçiminde Exen Coin’ler vermekteydi. Exen Coin’i piyasaya süren Bitexen firması bu konuda son derece planlı programlı ve prensipli bir ilerleme kaydetti.  Başlangıçta Exen Coin’in dağıtılma prensibi şu şekilde olmaktaydı; 

10. 000 kullanıcısına 100 Exen,  40.000 ve üzeri müşterisine 25 Exen,  100. 000 ve üzeri müşterisine 10 Exen,  200.000 ve üzerine müşterisine 5 Exen,  1 milyon ve üzerine olan müşterilerine de 1 eksen vereceğini duyurdu.  Bitexen firması kullanıcılarına ücretsiz Exen veren bir firmadır.  Belli aralıklarla verdiği Coin’lerin  %50 sini geri toplayıp yok ediyor.  Kesinlikle Coin’leri para ile satmama prensi güdüyordu.  Bitexen firmasının oluşturduğu platformda bulunan kullanıcılar,  Exen Coin fiyatının belirleyicisi durumundadır.  

Firma komisyondan kazandığı parayla da Exen Coin alarak bir yandan diğer yandan da sanal parayı kullanmaktadır.  Başlangıçta 0.30 kuruştan işlem gören Exen Coin daha sonra hızla yükselmiş 9.60 seviyelerine gelmiştir. Bugün ise Exen Coin’in fiyatı 34,29 Türk lirasına denk gelmektedir. Halen hazırda ise bir milyon 560 bin 703 TRY işlem hacmi bulunmaktadır. Kullanıcılar Bitexen firmasına ait siteye girerek elinde bulunan Exen Coin’leri Türk lirasına, diğer reel paralara veya sanal paralara çevirme olanağı bulurlar.   Şu anda yalnızca Bitexen platformunda işlem yapılmaktadır.  Dolayısıyla Exen Coin ile ilgili alım satım işlemi yapmak isteyen kullanıcılar mutlaka Bitexen platformuna üye olması gerekir. 

 

Exen Coin Yorum

Exen Coin bugün kullanıcı tarafından en fazla işlem yapılan kripto paralardan biridir. Bitexen firması tarafından dağıtılan Exen Coin şu anda Türk lirası ile en kolay ve hızlı bir biçimde işlem yapılabilen kripto para durumundadır.  Bitexen firması tarafından çıkarılan Exen Coin kendini tanıtma olanağını en iyi biçimde kullanan ve kendi platformu üzerinden kullanıcılarına işlem deneyimi sunan bir firmadır.  Bitexen firması diğer platformlara göre bütün kullanıcılarına Exen Coin’i bugünkü değeri ile Exen veren firmalardan biridir.  Exen Coin’e sahip olmak için Bitexen platformuna üye olmanız ve kimliğinizi doğrulamanız yeterli olmaktadır.  

Yaklaşık olarak yarım saat içinde hesap doğrulamanız gelir ve 100 adet Exen Coin hesabınıza otomatik olarak yansıtılır.  Bunun yanı sıra hesabınızdaki Exen Coin’lerle dilediğiniz anda işlem yapabilir,  Exen Coin’lerinizi dilerseniz Bitcoin,  dilerseniz Türk lirasına çevirme olanağı bulursunuz. İlk piyasaya sürüldüğü dönemde Exen Coin hakkında güven konusunda sorun yaşandı.  Exen Coin bugün binlerce kullanıcısı ile varlığını sürdüren ve birçok işlem yapan kripto paralardan biridir.  Exen Coin yorum konusunda kripto para sayfalarına bakıldığında ilk yorumlara göre çok daha güven verici ve teşvik edici yorumlarla karşılaşırsınız.  

Excel Coin Grafik Analiz

Yerli kripto borsalarından olan Bitexen Coin kendi parasını bulan ve bunu borsa para piyasasında kullanan Türk borsalarından biridir.  Exen Coin adıyla çıkarılan kripto para,  bugüne kadar dünyada sahip olduğu paranın tamamını yatırımcılarına dağıtan,  tamamını da aynı şekilde geri alma sözü veren kurumlardan biridir.  Exen Coin’e sahip olmak için bugün işlem yapan Bitexen platformuna üye olmanız ve buradan işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.  Üyeliğiniz kısa süre sonra onaylanır ve ardından hesabınıza hiç ücret ödemeden eksen Coin’lerinizi yatırılır.  Bitexen platformunun prensibi, her bir kullanıcı arkadaşını davet etmek suretiyle kendisi daha fazla Exen Coin’e sahip olmakta ve aynı şekilde arkadaşı da ücretsiz Exen Coin sahibi olmaya hak kazanmaktadır.  

Tavsiye ve referans üzerinden işlemlerin yürütülmesi,  bunun yanı sıra sık sık kullanıcılarına kampanya ve yarışmalar düzenlemesi, Coin kazandırması Exen Coin kripto para borsasını da cazip hale getirmiştir. Eksen Coin Ethereum Blockchain üzerinden basılır ve Exen Coin’in tamamı ücretsiz olarak kullanıcılara dağıtılır. Exen Coin analizlerine baktığınızda piyasa değeri 517 milyon,  işlem hacmi ise 1, 512, 052 olarak işlem görmektedir.  

Exen Coin fiyatlarını alım satım yapan kullanıcılar belirler ve bunun üzerinden bir fiyat oluşur. İşlemler bu fiyat üzerinden gerçekleştirilir.  Fiyatı kullanıcıların kendi aralarındaki alım-satımı belirler. Ardından kullanıcılara dağıtılan Exen Coin’lerin tamamı geri alınmaya başlar.  En son Exen Coin’lerin geri alınmaya başlanması ile bir önceki yılın ortalama Exen Coin taban-tavan fiyatları belirlenir.  Bitexen platformu Exen Coin alımını 2019 Ocak ayından itibaren yapmaya başlamış ve bunu üçer aylık periyotlara bölerek gerçekleştirmiştir.  Firmanın kullanıcılardan geri aldığı Exen Coin’lerin tamamını firma imha eder ve bu periyotlar sonunda elde edilen kripto para gelirinin de yüzde ellisini firma kendi kullanıcılarına paylaştırır. Exen Coin kripto parası Bitexen firması standardı ile üretilmiştir.  Yalnızca bir buçuk milyon adet üretilen kripto paralardan biridir.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ontology (ONT)

Ontology (ONT) Yatırım dünyasının yavaş yavaş kripto dünyasına kaymaya başlaması ile birlikte birçok farklı coin piyasaya sürülmüştür. Son dönemde popüler coinler arasında ONT coin de son…

1 Ay Önce
0 Yorum

Binance Coin (bnb)

Binance Coin (bnb) , Kripto para borsasında yer alan isimler arasında Binance Coin(bnb) de yer almaktadır. 2017 yılında piyasaya sürülen bu kripto para birimi ERC-20 tokeni…

13 Gün Önce
0 Yorum

XRP (XRP)

XRP (XRP) Ödeme ağları söz konusu olduğunda bazı platformlardan söz etmek mümkün olurken bunlar arasında yer alanlardan biri de RippleNet’dir. XRP (XRP) olarak bilinen kripto para…

1 Ay Önce
0 Yorum