Ev Dekorasyonunda Sanatını Göster

2 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Ev Dekorasyonunda  Sanatını Göstermek söylendiği gibi cüzdanları çok yakacak durumları yoktur. Önemli olan malzemeleri kullanırken yaratıcılığınızla da harmanlamaktır. Yaratıcılığınızla birlikte satın alabileceğiniz dekorasyon fikir önerimizde bulunmaktadır. 

Ev Dekorasyonunda Sanatını Gösterhttps://sosyalhane.com/evinize-nefes-aldiran-salon-dekorasyon-tasarimlar/

Dekorasyondaki İncelikler 

Renk seçimleri, koltuk kılıfları, sehpa ,perde, masa, vitrin ,biblo, mum vb. detayların doğru ve uyumlu seçilmesi dekorasyonda önemlidir. Evi gösteren önemli unsurlardan birisi de perdelerdir. Ev dekorasyonunda perde seçiminde evinizin mahremiyeti ve gün ışığının eve girmesi dikkat edilmesi gereken kriterlerdir. Tüller de beyaz tonlarının seçilmesi doğru olacaktır. Evinizin koltuktan önceki en önemli malzemesi perdelerdir. Bu durumlarda öncelik olarak bütçenizi belirlemelisiniz. Belirlenen bütçe ile alınacaklar ve yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz ufak eşyalar size yol gösterecektir. İşte size sunduğumuz dekorasyon fikirleri :

Evim Sanatım Diyenlere

 • Bileklik ya da renk geçişi olan ipler perdenizin tutturucu özelliği için muhteşem malzemelerdir.
 •  Askılıklarınızdan ayakkabılık, gazetelik ,havlu tutacağı, atkı ve kemer askılığı, çiçeklik, mikrofon tutacağı, kase gibi dönüştürebileceğiniz kullanım alanlarını kullanabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Sanatını Göster

 • Ampullerinizi ya da abajurları süsleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan şeyler silikon tabancası, kurdele, zevkinize göre boncuk veya renkli kamışlarla farklı şekil ve uzunluklarla abajurunuzu yenileyebilirsiniz. Bizden tavsiye olarak da renkli folyo kağıtları ile kaplayıp istediğiniz renkte ışıklar elde edebilirsiniz. Ev dekorasyonunuza farklılık katacaktır.
 • Kapılarınızın camlarını değiştirebilir, menteşelerini boyayabilirsiniz.
 • Eskimiş ya da artık sıkılmış olduğunuz sehpalarınızı zımparaladıktan sonra boyayabilirsiniz. Hatta üstüne cam kestirerek de cam boyası ile de boyayabilirsiniz. Dönüştürmek ve boyama tarzını sizin yaratıcılığınıza bırakıyoruz.

 

Ev Dekorasyonunda Sanatını Göster

 • Işıltılı bir hayata hazır mısınız? Avizenizin içine simler yapıştırarak farklı parlaklıklar oluşturabilirsiniz.
 • Evinizde kullanamadığınız duvar kenarları yada kirişler varsa küçük raflar monteleyerek kitap, biblolarınız  ve mumlarınız için yeni alanlar açabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzu rahat bir görünüme kavuşturur.
 • Evinizde merdiven bulunuyorsa ya da merdiven altı bölümü uygunluğu dahilinde gömme dolap ve raflara dönüştürmek ayakkabılarınızı saklamak için ideal alan oluşturabilirsiniz.
 • Giriş kapınızın eşiğine ya da önüne gelen misafirleriniz için mesajlar hazırlayabilirsiniz.

 

Ev Dekorasyonunda Sanatını Göster

 • Malzemesi yatkın abajurlarınızı bir kevgir gibi delikler açarak farklı bir ambiyans sağlayabilirsiniz. Dekorasyonu sizin zevkinize bırakıyoruz.
 • Kırılan bardaklarınızdan saksılar yapabilir, etrafını çalı veya çubuklarla çevreleyerek biblolar yapabilirsiniz.
 • Kalın hasır ip ve silikon yardımıyla bardak altlığı ,paspas ve kilimler yapabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Sanatını Göster

 • Balon ,ip ,tutkal ve biraz gazete kağıdıyla kendinize muhteşem abajurlar yapabilirsiniz. 

Ev Dekorasyonunuzda yaratıcılığınızı kullanarak yapacağınız şeylerin sonu yok. Yaratıcılığınız yanında, kendinize atmayı düşündüğünüz şeyleri başka nasıl görmek isterdim diye sorarsanız çok şaşırtıcı cevaplar alabilirsiniz. Bunların dışında aklınıza başka ev dekorasyon fikirleri gelirse bizimle de paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yapın
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Eğitimde Başarı İçin Kahvaltı Şart

Eğitimde Başarı İçin Kahvaltı Şart , güne iyi başlayabilmek için kahvaltı yapmanın gerekli olduğunu duymayan kalmamıştır. Daha iyi bir eğitim kalitesi için de kahvaltı yapmak şart. Birçok…

3 Ay Önce
0 Yorum

Yurtdışında Üniversite Okumanın Maliyeti Nedir?

Ülkemizde bulunan okullar farklı vatandaşlardan birçok öğrenciyi kabul eder. Yurt dışında bulunan okullar da dışarıdan öğrenci kabul eder. Peki Yurtdışında Üniversite Okumanın Maliyeti Nedir? Eğitim yalnızca…

6 Ay Önce
0 Yorum

Gönül Dağı Çaycı Rıfat Kimdir?

TRT 1 ekranlarının sevilen ve her Cumartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan dizisi Gönül Dağı dizisi ekranların sevilerek izlenen bir dizisidir. Diziyle alakalı araştırmalar dizinin hayranları…

7 Ay Önce
0 Yorum