Ev Dekorasyon Siteleri

3 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Ev Dekorasyon Siteleri, yaşanılan pandemik dönem ile birlikte insanlar evlerine kapanmak zorunda kaldı. Özellikle yoğun çalışan ve evlerine vakit ayıramayanlar evde kaldıkları dönemde, ufak dokunuşlar yaparak vakit geçirmeye başladı. Ev Dekorasyon Sitelerinden yardım alarak harika dekorasyon önerileri ve dekoratif malzemeler bulunabilir.

Evler, insanların aile ve arkadaşları ile keyifli vakit geçirdikleri alanlardır. Kişisel alan olarak adlandırılan evler insanların kendi zevk ve istekleri doğrultusunda şekillenir. Dekorasyon fikri arayan kişiler Ev Dekorasyon Siteleri sayesinde farklı dizaynları evlerinde kullanabilir.

Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonu mutfaktan banyoya, oturma odasında yatak odasına kadar evin bütün bölümlerini kapsar. Yaratıcı ve değişik fikirler için dergiler, sosyal medya adresleri ve internet sitelerinden yararlanılabilir. Dünyada en moda olan dekorasyonlar ve dekorasyonlara internet sayesinde ulaşılabilir. Dekorasyon konusunda fikir veren internet sitelerinde kendin yap projeleri de bulunur. Pratik ve evde bulunan malzemeler ile kenizin yapabileceği aksesuarlar sayesinde evinize kendi dokunuşlarınızı evinizde yansıtabilirsiniz.

Ev Dekorasyon Siteleri

Modern, vintage, bohem, şık, sade ve tasarım evler yapmak için internet sitelerinden faydalanabilirsiniz. Ev dekorasyon siteleri ev tasarımı ile ilgili her konuda size destek olacaktır.

Pinterest: Son zamanlarda internette aradığınız her şeyi bu sitede bulabilirsiniz. Tasarımlar, farklı fikirler, aksesuarlar gibi aklınıza gelen her aramayı site içinde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Türkçe olarak arama yaptığınızda fazla seçenek olamazsınız aramanızı İngilizce gerçekleştirin.

Ikea Hackers: Ikea ürünlerine yapılan minik dokunuşlar ile farklı tasarımlara dönüştüren harika bir sitedir.

A Beautiful Mess: Orjinal fikirler arıyorsanız site tam size göre!

Zeynep’in Evi: Türkiye’de ödüllü bir blg sahibi olan Zeynep hanım, ev dekorasyonu ile fikirlerini sitesinde okuyucuları ile paylaşıyor.

Evimin Dekoratörü: Yeni ve farklı dekor örneklerini sitesinde paylaşan başarılı bir blog sitesi.

Our Vintage Home Love: Vintage ürünleri evinde kullanmayı sevenlerin severek takip edecekleri bir blog sitesi.

Arkitera: 2000 yılında bu yana hizmet veren bağımsız mimarlık sitesi. Farklı ve hoş tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Home Made Modern: Tasarım ürünlerin yapılışlarını anlatan site eğlenceli içerikler hazırlıyor. Aynı zamanda Youtube sayfasında da paylaşımlarına devam etmektedir.

Fershome: Ev yaptırmak ya da evini sil baştan yenilemek isteyenler için takip edilecek bir site. En trend ev dekorasyon modelleri sitede bulunmaktadır.

HGTV: Dekorasyon sitesi olmasının yanı sıra, insanlar kendi tasarımları ile dekora ettikleri evlerinin görüntülerini paylaşırlar. Bu sayede yapılan tasarımların nasıl durduğu da insanlar tarafından gözlenmiş olur.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Bankadan Kredi Çekerken Ödenecek Masraflar Nelerdir?

Bankadan kredi çekerken birkaç farklı masraf ile karşılaşabiliriz. Bu masraflar bankadan bankaya değişse de ortalama olarak benzerdir. Ayrıca bu masrafların yanında çeşitli vergiler ve ödemeler ile…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Kirpik Uzatan Yağlar

Kirpik uzatan yağlar; dolgun ve uzun kirpiklere sahip olmak isteyenler tarafından güvenle kullanılabilir. Tabii ki bu ürünlerin fayadasını görebilmek için düzenli uygulamak gerekir. İstikrarlı bir şekilde…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Rüyada Domuz Görmek

Rüyada Domuz Görmek , rüyada görüldüğü zaman kişinin yasaklanan ya da günah olan bir eylemi gerçekleştirdiği düşünülmektedir. Domuz aynı zamanda düşman olarak da adlandırılan semboller arasında…

1 Yıl Önce
0 Yorum