Erkeklere kapak sözler sayesinde onlara asıl gücün ve kuvvetin kalıpta olmadığı, kalpte olduğu mesajı verebilirsiniz. ‘Kadının fendi, erkeği yendi’ dedirterek onlara gününü gösterebilirsiniz. (!)

Erkeklere kapak laflar onların içine oturacak,  küfür etmeden de laf sokmanın mümkün olduğunu öğretecektir. (Tabii ki her erkek aynı değildir. ‘Erkek milleti değil mi, ne olacak? ‘Hepsinin köküne kibrit suyu’ demek de yanlıştır. Ama bazı erkekler sadece kapak laftan anlar!)

İşte erkeklere laf sokucu sözler:

Erkeklere Kapak Eden Laflar

 1. kadar güzelim ki beni görünce kafanda 40 tilki dolanıyor biliyorum. Ayakların karıncalanıyor, heyecandan karnında kelebekler uçuşuyor. Belki de sen bir hayvanat bahçesisin!
 2. Sen tam bir öküzsün, ama üzgünüm tatlım. Ben öküzün bön bön baktığı bir tren olmaya hiç niyetli değilim.
 3. Hadi kış kış, benim kalbim senin köyünün ahırı değil. Öküzler giremez.
 4. Hayvanlar da çok yetenekli. Görmüyor musunuz araba kullanıyorlar, maç izliyorlar, kravat bile takıyorlar!
 5. Seviyor, bekliyorsun ama ne hikmetse bir türlü gelmiyor mu? Öküzlerin huyu bu, trene bakmayı çok severler ama yanına gitmeyi akıl edemezler.
 6. Öküzlerin altında buzağı aramayın. Baksanıza kimisinin altında taksi var, kimisinin minibüs, kimisinin otomobil.
 7. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyorlarmış. Ben de öküzün birine sevgilim diyorum, acaba ne zamana kadar?
 8. Kadınlar pireyi deve edip her şeyi abartır derler. Ama öküzden adam edemiyoruz maalesef. Çünkü onların doğası buna müsait değil.
 9. Ot yiyen öküzlerin size bir zararı olmaz ki. Asıl korkmanız gereken, ömrünüzü yiyip bitiren öküzler!
 10. Aşk dediğin yalnızca bakmak olsaydı öküz ve trenin şu an Ferhat’la Şirin’den farkı yoktu.
 11. Aslında erkekler işi bilmiyor. Madem odunsunuz, o zaman sadece sevdiğiniz kadına yanın. Madem öküzsünüz, bütün yükü siz taşıyın o zaman!
 12. Erkeklerin önünde iki alternatiften başka bir şey yok: Güzel kadın vs çirkin kadın. Oysa biz kadınlar için ürün yelpazesi geniş: Odunlar, kütükler, ayılar, öküzler…
 13. Kadınlar bir çiçektir ve adam olan erkek baharını tek bir çiçekle yaşar. Bakın meselâ kadınlar tek bir odunla nasıl idare ediyor?

Erkeklere Söylenecek Kapak Sözler

Erkeklere laflar ile şiddet uygulamayı adamlık sayan sakat zihniyetlere gönderme yapabilirsiniz. Erkeklere ağır sözler sayesinde halter kaldıranları, kondüsyon çalışanları bile yere serebilirsiniz!

 1. Erkeklerin kalbine giden yol hani midesinden geçiyormuş ya; işte o yola sağlam bir asfalt döküp üstünden dozerle geçesim var!
 2. Adamlık boyunun uzun olmasında değildir. Öyle olsaydı zürafaların herkesten daha baba yiğit olması gerekirdi. Erkeklik cinsel güç ile de ilgili değil. A rılar tüm insanlardan daha çok çiftleşiyor.
 3. Bu yaşa gelmiş baba parası yiyor ve adamım diye dolanıyorsun. Acaba sen kaç para edersin?
 4. Her erkek bir kitaba benzer. Ne mal olduğunu anlamanız için kapağına bakmanız kâfidir.
 5. Bir kadın sana âşıkken sen başkası için yanıyorsan kül olmaya lâyık bir odunsun demektir.
 6. Erkeğin yüreği her hafta kurulan mahalle pazarı gibi. Kim giriyor, kim çıkıyor belirsiz. Kadının yüreği ise Zincirlikuyu Mezarlığı sanki. Bir girdin mi bir daha çıkamıyorsun!
 7. Kütük nasıl adam olabilir ki kızlar? Tersten de okusanız fark etmez, yine kütük yine kütük.
 8. Pinokyo masalıyla uyuttular beni anne, odunlar hiçbir zaman insan olmuyormuş bunu anladım.
 9. Eşek altın semerle de eşektir, erkek altın kemerle de öküzdür!
 10. Kaba erkekler yontulmamış odunlardır. Dikkatli olun! Elinize kıymık batmasın!
 11. Üzülmeyin kızlar. Karga dediğin sadece boktan, öküz dediğin de yalnızca ottan anlayabiliyor.
 12. %100 dana eti adı altında satılan sucuktan hindi çıkabilir. Dert etmeyin! Nasıl olsa %100 insan bildiklerimizin içerisinden de %100 öküz çıkıveriyor.
Yorum Yapın
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Kapak Sözler

Kapak sözler ile karşınızdaki kişiyi alt edebilirsiniz. Ağır kapak sözler ile ona ağzının payını verip susturabilirsiniz. Laf sokan sözler sayesinde ona haddini bildirmeniz mümkündür. Sevgiliye kapak…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Ağır Abi Sözleri

İnsanların duygu ve düşüncelerine tercüman olan birçok söz vardır. Bu sözler içerisinde ağır abi sözleri kısa olarak yazılanlar da en çok paylaşılanlar arasında yer alır. Son…

1 Yıl Önce
0 Yorum

İyi Geceler Mesajı

Uyku öncesi güzel bir mesaj almak, gününüzün güzel bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilir. Sevdiğinizin yüzünde gülücükler açtıracak iyi geceler mesajı sevgiliye araştırmaları yapabilirsiniz. Karşınızdakini mutlu etmek için…

1 Yıl Önce
0 Yorum