En Moda Bot Çeşitleri

6 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

En moda bot çeşitleri, bir anda gelen kış insanların giyim dengesini şaşırtsa da erken ve hızlı gelmesi ile bu sene zor bir kış dönemi geçireceğimizin sinyallerini verdi. Eylül ayına girildiğinden bu yana soğuk hava dalgaları ve yağmurlar kışlıklarını hazırlamayan insanları zorluyor. En moda bot çeşitleri bu senenin modasını oluşturan ve zam gelmeden almanız gereken ürünlerin listesini sizler için hazırladık. Hızlı bir şekilde tükenen en moda bot çeşitlerinden ihtiyacınız olanı zaman kaybetmeden alabilirsiniz. Bu sayede modaya ayak uydurur ve soğuk kış günlerinde üşümezsiniz.

Bot Çeşitleri
  1. Moon Boot

Fiyat olarak biraz pahalı olsa da aşırı üşüyen insanları sıcacık tutacak Moon Boot çeşitleri yenilenen seçenekleri ile satışa sunuldu. Özellikle yoğun kar yağan bölgelerde ki kişilerin ya da kış tatilini seven insanların tercih edebileceği birbirinden güzel bot çeşitleri bu yılında modası.

2. Timberland Bot

Kadın ya da erkek fark etmez yılların modası haline gelen Timberland Bot çeşitleri bu yılında ikonları arasında yer alıyor. İster içi yünlü, ister standar modelleri tercih ederek modayı takip etmiş olursunuz.

Bot

3. Nike Bot

Erkeklerin daha çok tercihi ettiği spor botların başını bu yıl Nike bot türleri çekiyor. Spor ve şıklığın bir arada sunan marka, modanın kalbine dokunarak moda dünyasında yerini alıyor.

4. Timberland Pembe Bot

Bu yıl Timberland Pembet Botları sık sık göreceğiz. Satışa yeni çıkmasına rağmen stokları hızla tükenen pembe botlar bu yılın en gözde stil parçaları arasında.

Botlar

5. Yağmur Botları

Son yıllarda olduğu gibi bu yıl da yağmur botları favoriler arasında. İyi bir marka tercih ederek em soğuktan hem yağmuurdan korumaya yardımcı olan yağmur botlarının uzun ve kısa modelleri bu yıl moda.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Geniş Kalçalı Bayanlar Nasıl Giyilmeli

Geniş Kalçalı Bayanlar Nasıl Giyilmeli.Her zaman iyi giyinmek önemli olmaktadır. Vücut tipine göre giyinmek ve en önemlisi de geniş kalçalı bayanlar nasıl giyilmeli çok araştırılmalı ve…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Lohusa Dönemine Özel Egzersiz Hareketleri

Lohusa Dönemine Özel Egzersiz Hareketleri .Hamilelik dönemi zor bir süreçtir. Bu zor süreci atlatan ve bebeğini kucağına alan anneler için yeni bir süreç başlamaktadır. Bu süreç…

1 Ay Önce
0 Yorum

Crop Top Nedir?

Giyinme modası her dönem farklı alışkanlıklarla değişmekte ve her geçen yıl farklı özellikler ve uygulamalarla karşımıza çıkmaktadır. Daha çok bayanların ve genç kızların rağbet ettiği moda…

2 Ay Önce
0 Yorum