2022’nin En İyi Robot Süpürgeleri 

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Ev temizliği, ne yazık ki kadınların korkulu rüyasıdır. Her gün kendini tekrar eden bir iş olduğu için sonu gelmemekte ve çok da yorucu olmaktadır. Ertelemek ve geciktirmek de hem ev halkının hem de sizin bulunduğunuz ortamdan rahatsız olmasına sebep olur.

Tam da bu çaresizlikler içerisinde neyse ki akıllı robot süpürgeler çıktı. Bu akıllı süpürgeler ile siz kahve keyfi yaparken ya da iş yerinizdeyken robotunuzu çalıştırarak evi süpürmesini ve modeline göre silmesini sağlayabilirsiniz.

Hem zaman kazandıran, hem de sizi yormaktan kurtaran en iyi robot  süpürgeler sayesinde işleriniz daha çabuk bitecek ve eviniz de pırıl pırıl olacaktır.

Robot Süpürge Nedir?

Robot süpürge, son sistem yazılımı ve navigasyon kabiliyeti ile evinizi siz müdahale etmeden süpüren süpürgelerdir. Son teknoloji ile üretilen bu süpürgeler, oldukça kullanışlı ve kurtarıcıdır.

Farklı renk seçenekleri ve markalara göre farklı modelleriyle birbirinden çeşitli olan bu süpürgeler, her evde ihtiyaç duyulan bir yardımcı gibi olmaya başlamıştır. Bu yazımızda 2022’nin en iyi robot süpürgeleri hakkında bilgi vererek neden robot süpürge kullanmanız gerektiği konusunda avantajlarından bahsedeceğiz.

Robot Süpürge Nedir?    

Robot Süpürge Nedir?

Robot Süpürgelerin Kullanımları

Robot süpürgeler ağırlık olarak evler için tercih edilse de, ofis ve kuaför gibi başka kapalı alanlarda da kullanılabilir.

Navigasyon sistemi ve akıllı teknolojik yapısı ile ilk kullanımda bulunduğu yerin haritasını çıkararak kaydeder. Daha sonraki işlerinizde yalnızca temizle komutu vermeniz yeterli olacaktır. Kendi şarj yuvasına, şarjı azaldığı zaman döner. Şarjını doldurduktan sonra eğer işi yarım kaldıysa kaldığı yerden devam eder.

Modeline göre süpürmenin yanında silme işlemi de yapan akıllı robotlar, birçok alanda hem pratikliği hem de başarısı ile çok tercih edilir. Yüksek çekim gücüyle de sizin kir görmediğiniz yerlerde bile temizlik yaparak pırıl pırıl yapar. Aynı zamanda şarj kapasiteleri de modele göre farklılık gösterse de genelde orta büyüklükte bir evi silip süpürmelerine yetmektedir.

Robot Süpürgelerin Kullanımları

Robot Süpürgelerin Kullanımları

En İyi Robot Süpürgeler

Robot süpürgeler, çok tuttuğu için elbette muadilleri ve benzerleri farklı kalitelerde piyasada mevcuttur.

Önemli olan en pahalısını almak değil, en işe yarar olanı almaktır. Orta sınıf altında olan birçok model, halı gibi küçük yükseklikleri bile aşamamaktadır. Şarjları yetersiz, hazneleri küçüktür.

Bu yüzden en azından orta sınıf ve üzerinde olanlar tercih edilmelidir. Daha fiyatlı gibi olsa da verim ve ömür açısından daha uzun süre kullanılır. 2022 yılında en çok satan ve en iyi olan robot süpürgelerden 4’ü:

  • Mi Vacuum Cleaner
  • Roidmi Eve Plus
  • Mi Vacuum Mop Pro
  • S6 Maxw Ai Dual Mop

Bu modeller, en yüksek kalitede olan ve yüksek performans çalışan başarı robot süpürge modellerindendir.

En İyi Robot Süpürgeler

En İyi Robot Süpürgeler

Mi Vacuum Cleaner

Son sistem temizlik özelliklerine sahip olan bu süpürge, 3 farklı temizleme seçeneği sunar. Mopsuz modeldir ve 160 dk. çalışma süresi vardır. Yüksek çekiş gücüyle iyi bir temizlik yapar, sensörü sayesinde de darbe almaz.

Türkçe dil desteğinin olmaması ise tercih edilmemesindeki en önemli faktördür. Şarj ömrü de muadillerine göre azdır. Ancak akıllı yapısı ile tercih edenleri de memnun ediyor.

Mi Vacuum Cleaner

Mi Vacuum Cleaner

Roidmi Eve Plus

Roidmi’nin bu modeli kendini temizleyebilme özelliği ile oldukça fazla tercih ediliyor. Türkçe dil desteği olan ve mop özelliği de bulunan bu süpürgenin en büyük dezavantajı saçaklı halılarda zorlanması.

Bulunduğu zemine göre motor gücünü kendisi ayarlıyor. Yüksek çekim gücüyle de oldukça başarılı temizlik yapıyor.

Roidmi Eve Plus

Roidmi Eve Plus

Mi Vacuum Mop Pro

Xiaomi’nin en çok tercih edilen ve memnun kalınan modelidir. Çift yönlü silme sistemiyle, hem süpürüp hem mop yapabiliyor. Düşme engelleyici özelliği ve sensörü ile çok hasar almaz. Uygulaması ile temizleme durumunu kontrol edebilir, yönlendirme yapabilirsiniz. Pil ömrü oldukça uzundur ve çekim gücü turbo seviyededir.

20 mm aşılabilir yükseklik özelliği ile halılardan kolaylıkla geçer. Zaman zaman haritalamada zorluk yaşasa da akıllı süpürge severlerin en çok tercih ettiği modeldir.

Mi Vacuum Mop Pro

Mi Vacuum Mop Pro

Roboroc S6 Maxw Aı Dual Mop

Çift kamera özelliği sayesinde oldukça detaylı temizlik yapar ve görünmeyen yer bırakmadan temizler. Yüksek görüntü kalitesine sahiptir. Ses seviyesi de düşük olduğu için gece bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çöpleri boyutuna göre algılar, haritalamada başarılıdır ve sensörü ile eşyaları algılayarak etraflarından dolanır. Dar alanlara giremez. Türkçe dil özelliğinin olmaması ne yazık ki ülkemizde önemli bir seçilememe nedenidir. Ancak yine de en çok tercih edilen akıllı süpürgelerden biridir.

Roboroc S6 Maxw Aı Dual Mop

Roboroc S6 Maxw Aı Dual Mop

Robot Süpürge Nereden Alınır?

Robot süpürgeleri eğer bulunduğunuz yerde mağazası varsa direkt mağazasından satın alabilirsiniz. Ancak online alışverişlerin de artmasıyla internetten de güvenilirliğine emin olduğunuz sitelerden alabilirsiniz.

Garanti imkanı, taksit seçenekleri ve faturası ile teslim edilen ürünleri bu web sayfalarından kullanabilirsiniz. Mümkünse alacağınız markanın kendi web sayfasını tercih etmenizde fayda olacaktır.

Robot Süpürge Nereden Alınır?

Robot Süpürge Nereden Alınır?

Robot Süpürgenin Avantajları

Robot süpürgeler en çok acil durumlarda sizlere yardımcı olacağı için çok kullanışlı olmaktadır. Örneğin aniden bir misafir haberi aldınız. Mutfaktaki işlerinizle siz ilgilenirken, evi süpürüp silen akıllı robotunuz olacaktır.

Böylece herhangi bir koşturmaya girmeden yalnızca mutfak işinizi hallederek misafirlerinizi pırıl pırıl evinizde karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda çalışan kadınların da sıklıkla tercih ettiği robot süpürgeler, siz iş yerinizdeyken, akıllı süpürgelerin uygulaması aracılığıyla telefonunuzdan çalıştırarak kullanabilirsiniz.

Böylece siz iş yerinizden çıkıp eve gidene kadar, akıllı süpürgeniz evi süpürmüş olur. Hangi modeli tercih ederseniz edin, orta seviye üzerinde olan tüm akıllı süpürgeler işinize yarayacaktır. Akıllı süpürgeler, ister kendinize ister annenize ya da sevdiklerinize alarak hem onları hem de kendinizi mutlu edebileceğiniz garanti bir hediyedir diyebiliriz.

Robot Süpürgenin Avantajları 

Robot Süpürgenin Avantajları

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Daha fazla teknoloji içeriği için: https://sosyalhane.com/teknoloji/[/box]

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Xiaomi Dokunmatik Basmıyor Sorunu ve Çözümü

Xiaomi cihazlar son zamanlarda fazlasıyla popülerlik kazanan telefon modelleri arasında yer alıyor. Bu durumun en önemli sebebi cihazın fiyat – performans konusunda fazlasıyla ilgi çekici hale…

10 Ay Önce
0 Yorum

Huawei P40 Lite E İnceleme

Huawei P40 Lite E İnceleme , son yıllarda en aktif ve hızlı büyüyen akıllı telefon pazarı üreticilerinden biridir. Pazardaki en büyük üç üreticiden biri olan Çinli…

10 Ay Önce
0 Yorum

Animasyon Yapma Uygulamaları

Animasyon Yapma Uygulamaları. Geleneksel bir şekilde aynı boyutlarda yüzlerce kağıtta yapılan çizimlerin yerine daha büyük kolaylık sağlayan dijital çizime geçiş yapan ya da animasyon yapımına yeni…

11 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al