En İyi Mobil Basketbol Oyunları

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Basketbol, izleyici kitlesi çok olduğu kadar oynamayı seven kişilerin sayısının da yüksek miktarda olduğu spor dalları arasında yer alıyor. Futboldan sonra en sevilen spor dalı olduğunu söylemek zor olmayacaktır. Hâl böyle olunca PES 2021 ve FIFA gibi futbol oyunlarının bilgisayarda fazlasıyla rağbet gördüğünü düşündüğümüzde bu spor dalının da mobilde rahatlıkla oynanabildiğini söyleyebiliriz. Biz de akıllı telefonlardan oyun oynamayı seven kişiler için bazı mobil basketbol oyunu önerileri sunarak vaktinizi daha eğlenceli hale getirmenizde yardımcı olacağız.

NBA Live Mobile Basketball

NBA Live Basketball, Elecronic Arts yani EA markası tarafından kullanıcıların indirmesine sunulmuştur. Bu oyunun üretici markasına baktığımızda kaliteli olmasından şüphe duymamak gerektiğini anlayabileceksiniz. Hangi telefon modeline sahip olursanız olun cihaz içerisinde yer alan uygulama mağazasına girerek oyunu indirebilirsiniz. NBA Live Mobile Basketball oyununu en iyi mobil basketbol oyunları listemizin ilk sırasına koymamızın tek nedeni çevrimiçi müsabaka özelliği sayesinde diğer kullanıcılarla internet bağlantısı kullanarak kapışma şansı elde edebilmenizdir.

Real Basketball

Google Play Store’da ilk indirmeye sunulan en iyi mobil basketbol oyunları arasında bu oyundan bahsetmemek imkansızdır. Her geçen gün bir kullanıcının telefonunda karşılaştığımız, oynamaktan fazlasıyla zevk aldığımız bu oyunun uygulama marketlerinde 2 milyondan fazla indirme sayısına ulaştığını görmek hepimizi mutlu ediyor. Hem oyun içi alışverişlerde hem de uygulama mağazasından indirme sürecinde sizden hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir. Bu sayede de sorunsuz bir şekilde oyunu indirebiliyor ve oynamaya başlayabiliyorsunuz.

All-Star Basketball 2K20

All-Star Basketball 2K20, son zamanlarda en fazla güncelleme alan en iyi mobil basketbol oyunları arasında ilk sıradadır. Hem oyuna yeni özellikler getiriliyor olması, getirilen özelliklerin diğerlerinden daha zevkli olması birçok kişiyi bu oyunu indirmeye yöneltiyor. Her ne kadar durum böyle olsa da adından söz ettiğimiz oyunda bir saha içerisinde basketbol maçı yapmıyor, sadece rakiplerinizle karşılıklı olarak atış yapıyorsunuz. Bu oyunu oynamak için herhangi bir şekilde mobil internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız.

Basketbol – Rakip Yıldızlar

Basketbol – Rakip Yıldızlar en iyi mobil basketbol oyunları arasında yine diğerlerine nazarak en geniş kapsamlı özelliğe sahip olan oyunlardan biridir. Bu oyunun diğerlerinden en önemli farkı oyunda kurmuş olduğunuz takımı sadece kart kullanarak yönlendiriyorsunuz. Hatta bu sebeple ilgili oyuna kart oyunu da diyebiliriz. Her kullanıcının en önemli amacı kartlarla hamleler yapıp takımını öne geçirmek ve rakibini alt etmektedir.

Bu içeriğimizde birbirinden güzel en iyi mobil basketbol oyunları listesi oluşturduk. Liste içerisinde yer alan tüm oyunlar ücretsiz olmakla beraber kullanıcısına zevkli dakikalar yaşatma konusunda hiçbir şekilde endişeye düşürmüyor. Hepsini bir kenara bıraktığımızda ilgili uygulamaları telefona indirebilmek için cihaz içerisindeki Google Play Store, App Store ve Huawei Store gibi uygulama marketlerini gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Silah Oyunu

Silah Oyunu , sanal ortamda pek çok farklı oyun türü, farklı platformlara yansımaktadır. Bu oyun türleri kız oyuncular için de erkek oyuncular için de oldukça fazla…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Steamde Pazarcılık Nedir?

Steam’de Pazarcılık Nedir? Online oyuncuların vazgeçilmez platformlarından birisi olan Steam son derece işlevsel ortamlar arasında bulunmaktadır. Bu dijital oyun dağıtım platformu 2003 senesinde Valve Corporation tarafından…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Wild Rift Seraphine Build Rehberi

Seraphine, Wild Rift oyununda oyuncular tarafından orta koridorda en fazla tercih edilen karakterlerden biridir. Bu karakterle rakiplerinizi kolayca alt etmek için Wild Rift build rehberi sizlere…

1 Yıl Önce
0 Yorum