En İyi Aile Köpekleri

2 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

En İyi Aile Köpekleri. Bunlar oldukça akıllı ve aile ile ilişkileri güçlü oyun oynamayı seven hayvanlardır. Bilirsiniz ki özellikle konu dostluğa gelince en çok tercih edilen köpeklerdir. Özellikle sevimli dostlarımız zekalarıyla ortama uyum sağlamakta zorluk çekmeyen aile dostlarını sizin için seçtik. Hayvanları tanıtmadan önce küçük bir not küçük canları sahiplenelim lütfen satın almayalım çünkü onlarda canlı ve satın aldıktan sonra keyfi gittiği zaman terk edilecek oyuncak değiller. Aynı şey hayvanları satın almayıp sahiplenen içinde geçerli. Bu canlılar ömürlük canlılar onların hayatları sonlanana kadar sizin onlara arkadaşlık etmeniz gereken canlılardır. Aynı bir insan evladı gibi güzelliği veya şirinliği gidince ufak tefek yaramazlık yaptı diye sokağa atmıyorsanız bunlar da o türden canlılar.

Şimdi aile dostu zeki köpeklerimizi tanıtırken ilk sırada ki akıllı dostumuz;

Bernes Dağ Köpeği

Bu köpekler evde yaşamaya uygun olan köpeklerdir. Aile ortamı için uygundurlar. Çok da zekidirler. Bu köpekler iri yapılı geniş cüsseli hayvanlardır. Ortalama yaşam süreleri 7 ila 10 yıldır. Çocuklarla iletişimi çok kuvvetlidir. Sadıktır.

Bernes Dağ Köpeği

Alman Çoban Köpeği

En zeki ikinci köpek ırkıdır. Aile ile anlaşmakta güçlük çekmezler. Kolayca eğitim verebilirsiniz. Günlük egzersizlere ihtiyaç duyarlar. Ailenize 10 ila 12 yıl eşlik edebilir. Alman çoban köpeği erkekleri 60-65 cm kadar büyür dişileri 55-60 cm kadar büyür.

Alman Çoban Köpeği

Beagle

Çocuklarla iyi geçinen bir köpek türüdür. Günlük yürüyüş ihtiyaçları vardır. Herkesi seven, nazik, uysal ve hayat dolu olan köpeklerdir. Meraklı ve cesur köpeklerdir. Ailenize uyum sağlayabilen bir köpek türüdür. Erkek Beagle türü yaklaşık 34-41 cm kadar büyürler. Dişileri ise yaklaşık 33-38 cm kadar büyür. Ailenize yaklaşık 12- 15 yıl eşlik edebilir.

Golden Retriever

Zeki, sadık, ve uysal bir köpektir. Ailenize uyum sağlamakta zorluk yaşamaz. Tüyleri döküldüğü için düzenli olarak fırçalanmasında fayda var. Sizin verdiğiniz emirlere itaat eder. Golden Retriever cinsi köpeğiniz çocuğunuza nazik ve şefkatli davranabilir. Aktif, güvenilir ve mükemmel bir aile köpeğidir.

Golden Retriever

Labrador

Labradorların koku alma duyuları oldukça gelişmiştir. Ailenizi bu köpekle koruyabilirsiniz. Aile köpeğidir. Avcı köpekleridir. Bundan kaynaklı da egzersiz ihtiyaçları yüksektir. Çocuklarla iletişimi iyidir. Çocuğunuzla köpeğinizin oynayabileceği ortak bir oyun karar verebilirsiniz.

Labrador

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

DGS Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler 2021 – 2022

DGS Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler 2021 – 2022 , tercih edilen üniversite sayısı fazladır. Birçok bölümü üniversitelerde yer aldığını görmek zordur.…

1 Ay Önce
0 Yorum

Samsung Galaxy A71

Samsung Galaxy A71 ilk kez 2019 da çıkardığı A serisi dünya genelinde çok ciddi satış rakamları elde etti ve şirket 2020 yılında da modellerini geliştirip ekstra…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Android’de Mobil Veri Açılmıyor Sorunu ve Çözümü

İnternetin günümüzde yoğun olarak kullanılması adeta hayatımızı sanal dünyaya bağımlı hale getirdi. Bu sebeple de kullanıcılar akıllı telefonlar başta olmak üzere yanında bulundurduğu teknolojik aletlerin tamamının…

1 Yıl Önce
0 Yorum