<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> [removed][removed] [removed] window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-199368033-1'); [removed]
Biyografisi

Doğum

Ece Ronay, 17 Kasım 1998 (24 yaşında) Diyarbakır, Türkiye

İkamet

İstanbul, Türkiye

Ece Ronay 17 Kasım 1998 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. 1.67 boyunda ve 55 kilodur. Kendisi Akrep burcudur. Aynı zamanda TikTok fenomeni ve Youtuber’dır. Gerçek soyadı Taylan’dır.

”Diyarbakırlı’yım inanmıyorlar.” Videosu ile popüler olan Ronay İstanbul’da oturmaktadır. Beslenme ve Diyetisyenlik Bölümü’nden mezun olmuştur. 

7 ay boyunca kendisi gibi TikTok fenomeni Cihan Emre ile aşk yaşadı. İkilinin ayrılmasının ihanet olduğu bilinmektedir. Daha sonralarında Ronay Mehmet Bilir ile nişanlandı. Şu an ise mutlu bir evlilik yaşamaktadırlar.

Pembe rengini sevdiği bilinen Ronay, Mehmet Ali Erbil ile ‘Taciz’ iddiaları ile gündeme geldi. Davanın henüz sonuçlanmadığı biliniyor.

Daha sonralarında fenomen Simge Barankoğlu ile kavga ederek gündeme geldi. Dobralığı ile çok konuşulan Ronay’a yönelik Simge’nin hedef tahtası haline geldiği bilinmekte.

Bu fenomeni paylaş:
Bu Fenomeni Oyla:
  • Beğenme
    0
Ece Ronay Haberleri

Fenomen Ece Ronay Hem Anne Oldu Hem Klip Çıkardı!

TikTok uygulamasının en dikkat çeken ünlülerinden birisi olan Ece Ronay, dün itibariyle oğlunu kucağına aldı. Miran ismini verdiği oğlunu dünyaya getirdiği anlarda aynı zamanda “Vay Vay”…

6 Ay Önce
0 Yorum
Sonraki Sayfa
valorant vp satın al