Ebru Yaşar Kaç Yaşında?

9 Gün Önce
Admin
0 0 0 0 0

Son zamanlarda Ebru Yaşar hayatı bir hayli merak edilerek Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, nerede doğdu, ne zaman doğdu, burcu ne, sevgilisi var mı, evli mi, sevgilisi kim, eşi kim, ne mezunu, sosyal medya hesapları nelerdir, boyu kaç, kaç kilo, ne zaman ünlü oldu? Soruları öne çıkar oldu. Bu yüzden sizler için Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, nerede doğdu, ne zaman doğdu, burcu ne, sevgilisi var mı, evli mi, sevgilisi kim, eşi kim, ne mezunu, sosyal medya hesapları nelerdir, boyu kaç, kaç kilo, ne zaman ünlü oldu? Sorularının yanıtlarını derledik.

Sizler de Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, nerede doğdu, ne zaman doğdu, burcu ne, sevgilisi var mı, evli mi, sevgilisi kim, eşi kim, ne mezunu, sosyal medya hesapları nelerdir, boyu kaç, kaç kilo, ne zaman ünlü oldu? Diye merak ediyorsanız yazımızı sonuna kadar okumaya devam edebilirsiniz.

Ebru Yaşar Kaç Yaşında

Ebru Yaşar Kimdir?

Ebru Yaşar kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, nerede doğdu, ne zaman doğdu, burcu ne, sevgilisi var mı, evli mi, sevgilisi kim, eşi kim, ne mezunu, sosyal medya hesapları nelerdir, boyu kaç, kaç kilo, ne zaman ünlü oldu?

Ebru Yaşar hayatı ile herkesin merak ettiği bir konu olarak yer almaktadır. 8 Ağustos 1978 tarihi içerisinde Ankara sınırlarında dünyaya gelmiştir. Aslen Ağrılı ve Eleşkirtli olarak yer almaktadır ve bir abisi bulunmaktadır. 

Babası polis olarak hayatına devam ederken annesi de maliye sınırlarında memur olarak çalışma hayatına devam etmişlerdir. İlkokul birinci sınıfa gidene kadar Ankara sınırlarında eğitim hayatına devam etmişlerdir. 

Ardında da babasının çıkan tayini ardından Tokat sınırlarında eğitim almak zorunda kalmıştır. Burada lise eğitim hayatının tamamlanmasının ardından Adapazarı sınırlarına çıkan tayin ile burada hayatına devam etmiştir. İstanbul teknik üniversitesi konservatuar sınavlarına da girmesi ardından kazanmış ve Türk müziği bölümünden başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

İsmi insanların kulağına ve hafızalarına her ne kadar ilk İbrahim Tatlıses destek vererek çıkarmış olsa bile seni anan benim için doğurmuş şarkısı ile herkesin aklında kalmıştır. Fakat bunun hemen ardından bu sahilde isimli albümü ile kısa sürede başarı göstermiş ve herkesi başarısı ile mest etmiştir. Bu kadar başarılı bir isim olması kısa sürede sektörde en iyiler arasında olmasına da olanak sunanlar arasında olmuştur. 

Ebru Yaşar Albümleri

Ebru Yaşar albümleri genel olarak incelenecek olduğu zaman;   

 1. 1995 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Bu Sahilde
 2. 1997 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Sevenler Ölmez
 3. 1999 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Seni Anan Benim İçin Doğurmuş
 4. 2003 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Aşkımız Buraya Kadar
 5. 2006 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Yeşillenirim
 6. 2008 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Seviyorum Seni
 7. 2011 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Delidir
 8. 2012 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Ağlayamıyorum (Tekli)
 9. 2013 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Sanat-ı Ebru
 10. 2014 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Cumartesi (Tekli)
 11. 2017 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Haddinden Fazla

Ebru Yaşar Ödülleri

Ebru Yaşar ödülleri incelenecek olduğu zaman;

 1. 1995 yılı içerisinde almış olduğu ödül ismi ve nedeni; Magazin Gazetecileri Derneği (MGD)Yılın Kadın Şarkıcısı
 2. 1999 yılı içerisinde almış olduğu ödül ismi ve nedeni; 6. Kral TV Video Müzik Ödülleri Arabesk-Faztazi En İyi Bayan
 3. 1999 yılı içerisinde almış olduğu ödül ismi ve nedeni; 6. Kral TV Video Müzik Ödülleri En İyi Beste (Seni Anan Benim İçin Doğurmuş)
 4. 1999 yılı içerisinde almış olduğu ödül ismi ve nedeni; 6. Kral TV Video Müzik Ödülleri En iyi şarkı (Seni Anan Benim İçin Doğurmuş)
 5. 2003 yılı içerisinde almış olduğu ödül ismi ve nedeni; İstanbul FM Yılın En Çok İstek Alan Şarkısı (Yeminim var)
Yorum Yapın
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Murat Özer Kimdir?

Sosyal medya platformlarının bir hayli gelişmesi ünlülerden fenomenlere kadar birçok kişinin özel hayatı ile en çok araştırılan isimler arasında yer almasına neden oldu. Son zamanların bu…

2 Ay Önce
0 Yorum

Pele Kaç Yaşında?

Pele kaç yaşında gibi birçok soru özellikle de futbol severler tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaktadır.  Son zamanlarda internet ortamlarının gelişmesi ile birçok…

8 Gün Önce
0 Yorum

Çakal Kaç Yaşında

Çakal kaç yaşında sorusu Rap müzik seven Çakal hayranları tarafından sıkça araştırılan konular arasına yer almaktadır. Asıl adı Emirhan Çakal olan ancak sahnede Çakal ismini kullanan sanatçı,…

2 Ay Önce
0 Yorum
takipçi satın al