Duygu Özaslan Bikinili Pozlarıyla Gündem Olmayı Başardı!

25 Gün Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Duygu Özaslan yine paylaşımlarıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden birisi olmaya devam ediyor. Sosyal medya dünyasına Youtube üzerinden yaptığı makyaj paylaşımlarıyla giren ve kısa sürede İnstagram üzerinden birçok kişinin ilgisini toplamayı başaran genç fenomen aynı hızla yoluna devam ediyor.

31 yaşında olan Duygu Özaslan yaz boyunca yaptığı paylaşımlarla çok fit bir vücut ile yaz aylarını geçireceğini herkese göstermeye niyetli olduğunu ortaya koymuştu. Tabi bu paylaşımlarından bazılarında çok seksi olan bikinileri ile verdiği pozlarla da dikkat çekmeyi başarıyor. 

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerce basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf ile dünya evine giren ünlü fenomen evlendikten sonra da paylaşımlarına ara vermeden devam edeceğini göstermiş oldu.

Yürek Hoplatan Paylaşımları ile Dikkat Çekiyor

Uzun süredir İnstagram üzerinden paylaşımlar yapan Duygu Özaslan bu paylaşımlarını her gün farklı şekillerde sunuyor. Pempe bikinisi ile sahilde güneşlendiği fotoğrafı ile dikkat çekti.

Can Maxim Mutaf ile aşk dolu paylaşımlarda yapan ünlü fenomen İnstagram üzerinde neden 2 milyondan fazla takipçisi olduğunu da net bir şekilde göstermiş oldu. Paylaşımlarının yanında düzenli olarak her gün birçok durum paylaşımı da yapan ünlü fenomen sosyal medyanın renkli isimlerinden birisi olmaya devam edeceğini de net bir şekilde göstermeye devam ediyor.

31 yaşında ki Duygu Özaslan paylaşımlarının yanında bazen yaptığı iş birliği anlaşmaları ve söylemleri de sosyal medyada ilgi çekmeyi başarıyor. 

Haberle ilişkili fenomenler:
  • Duygu Özaslan
Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Bilal Hancı ve Esin Çepni boşandı!

Kafalar Youtube kanalı ile bilinen Bilal Hancı, Mustafa Ceceli ile seslendirdiği müzik ile bir hayli tanınmıştı. Eğlenceli kişiliğe sahip olduğu bilinen Hancı geçtiğimiz senelerde kalbini İşte…

2 Ay Önce
0 Yorum

ABD’li Fenomen Corinna Poft 9 Ay’da 18 milyon Dolar Kazandı!

Fenomenlerin kazançları her zaman merak ediliyor. Takipçi sayısına, elde ettiği paylaşımların etkileşim oranlarına göre kazançları değişiyor. Ancak bu konuda en uçuk noktalardan birisi ABD’de yaşayan Corinna…

21 Gün Önce
0 Yorum