Biyografisi

Doğum                   Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991 (31 yaşında) İstanbul,Türkiye

İkamet                    İstanbul, Türkiye

 

Duygu Özaslan kimdir?

17 Nisan 1991 yılında İstanbul’da doğan Duygu Özaslan, Youtube kanalında ve İnstagram hesabında makyaj,moda ve vlog içerikleri üreten, “lifestyle influencer” kategorisine giren bir internet ünlüsüdür. Yaptığı paylaşımlarla zaman zaman linç edilme derecesinde sosyal medyanın gündemine oturan Duygu Özaslan, birçok insan tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Yakın zamanda profesyonel basketbolcu Can Maxim Mutaf’la dünya evine giren influencer, Paris’te bir şatoda yaptıkları ve 3 gün 3 gece süren düğünle de şu sıralar sosyal medyanın ilgi odağı konumunda.

 

Duygu Özaslan’ın olay olan paylaşımları

 

Yaptığı paylaşımlarla Twitter trend topici sık sık meşgul eden Duygu Özaslan, birçok kez sosyal medyada adından söz ettirmeyi başardı. Örneğin sahanda yumurta yaparken yaptığı yemeğin adını unutup “Ben bunun Türkçe’sini bilmiyorum, sunny side up deniliyor galiba” diyen Duygu Özaslan, nerdeyse 2 hafta boyunca Twitter gündeminin başını çekti. Birçok Twitter kullanıcısı ünlü fenomeni samimiyetsiz olmakla suçladı. Yine yakın geçmişte yaptığı suluk reklamı yüzünden tepkilere maruz kalan Duygu Özaslan, “Bu suluk sayesinde yudum yudum su içebilir ve su bitince içine tekrardan su koyabilirsiniz” dediği için dalga konusu oldu. Son olaraksa 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yaptığı ve profilinde saatlerce duran “24 Nisan’ımız kutlu olsun” paylaşımıyla çok ağır eleştirilen fenomen kendisini “Tarihi biliyorum, yalnızca bir yazım hatası yaptım” şeklinde savunsa da paylaşımı profilinden silmemesi nedeniyle tepki görmeye devam etti. Bu paylaşımlar haricinde de paylaştığı moda kombinleri sebebiyle “taklitçi” olmakla suçlanan fenomen, her ne kadar birçok tepki görse de mesleği olarak bellediği influencer kariyerine tam gaz devam ediyor.

 

Duygu Özaslan ne kadar kazanıyor?

 

Neredeyse her gün İnstagram storylerine attığı pazaryeri linkleri ve her fotoğraf paylaşımında etiketlemiş olduğu markalar sebebiyle Duygu Özaslan’ın aylık kazancı büyük bir merak konusu. Normal Trendyol,Hepsiburada vb. affiliate yayıncılarının aksine, bu gibi pazaryerleriyle çok daha yüksek bir komisyon karşılığı çalıştığı bilinen fenomen, aynı zamanda birçok kozmetik markasının da marka yüzü. Ayrıyeten senelik olarak anlaştığı markalar dışında tek seferlik olarak da birçok markayla çalıştığı bilinen Duygu Özaslan’ın kazancı her ne kadar bilinmese de, oldukça tatmin edici bir tutar olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

Duygu Özaslan’ın düğünü

 

12 Haziran 2022 tarihinde basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf’la resmi olarak, Paris’te bir konsoluslukta evlenen Duygu Özaslan’ın düğünü, şu sıralar sosyal medyada oldukça revaçta. 3 gün 3 gece süren düğünün yapıldığı şatonun gecelik fiyatının 40.000 $ olduğu söylenirken, Duygu Özaslan’ın düğünde giydiği ayakkabının fiyatının ise 17 bin TL olduğu bilinen bilgiler arasında. Düğünde giymiş olduğu bütün kıyafetlerin reklam karşılığı olarak kendisine verildiği, düğüne sadece birinci dereceden akrabaların ve kendi çok yakın arkadaş çevresinin davetli olduğu gibi detaylar da mevcut. Duygu Özaslan, İnstagram'daki adı ve soyadı kısmını da şimdiden “Duygu Özaslan Mutaf” olarak değiştirmiş durumda. Çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

 

Bu fenomeni paylaş:
Bu Fenomeni Oyla:
  • Beğenme
    0
Duygu Özaslan Haberleri

Duygu Özaslan evlendi!

Duygu Özaslan 17 Nisan 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Kendisi Youtuber’dır. 31 yaşındadır. Bir zamanlar Barış Taylan Demirige ile anılsa da şu an Can Maxim Mutaf…

19 Gün Önce
0 Yorum
Sonraki Sayfa