Detone Sesi ile Ünlenen Fenomen Gözaltına Alındı

4 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medya birçok insanı farklı yönleriyle fenomen olma şansı sunuyor. Bunun en ilginç olanlarından bir tanesi de Bangladeş’te yaşayan Hero Alom olarak dikkat çekiyor. Bu fenomen sosyal medya hesabından şarkılar söyleyerek paylaşımlar yapıyor. Ancak bu onun güzel bir sesi olduğu anlamına gelmiyor.

Detone bir sese sahip olan fenomen buna rağmen binlerce insan tarafından takip ediliyor. Ancak bu durum sebebiyle büyük ihtimal göz altına alınacağını hiç düşünmemiştir. Yaptığı paylaşımlarda ki sesiyle insanlara işkence ettiği ve ayrıca önemli isimlere ait olan birçok şarkıya da saygısızlık ettiği gerekçesi ile tutuklandı. 

Şarkı Söylemeyi Bırakması İstendi

37 yaşında ki fenomen tutuklanmasının ardından serbest kaldığında kendisini hapishanede gösteren bir şekilde hüzünlü bir şarkı söylediği videoyu tekrar hesabında paylaştı.

 3 milyon takipçisi bulunan fenomen Hero Alom’ın artık şarkı söylemesinin bırakması isteniyor. Tam adı Ashraful Hossen Alom olarak fenomen klasik şarkıları kendi tarzı ile söyleyerek sosyal medya hesaplarında paylaşıyor. Birçok insan söylediği şarkılar sebebiyle hem ona kızıyor hem de onu yakından takip ediyor.

Ülkenin Nobel ödülü alan şairine ait olan ulusal bir şiiri söyleyen fenomeninin bunu yapması tepkilerin yükselmesine neden oldu. İnsanlar fenomenin söylediği şarkılar sebebiyle zihinsel işkenceye tutulduklarını ve özür belgesi imzalamasını istediler. 

Saat sabah 6’da evinden alınan fenomeninin karakolda 8’e e kadar tutulduğu neden o şarkıları söylediğinin sorulduğunu aktardı. Geleneksel şarkıları değiştirmeyeceğinin güvencesi verildikten sonra bırakıldığı aktarıldı. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Youtube Nedir

Youtube nedir. Youtube insanların anılarını veya diğer insanlarla onları eğlendirecek, bilgilendirecek, müzik dinlemelerini sağlayacak ya da derslere çalışabileceği gibi daha pek çok imkan sunan bir sosyal…

5 Ay Önce
0 Yorum

Youtube Ne Demek

Youtube ne demek Youtube bir çeşit sosyal medya ağıdır. Burada insanlar farklı amaçlar ile video yüklerler. Kimileri insanları eğlendirmek, komik videolar atmak için kullanır. Kimileri ders…

5 Ay Önce
0 Yorum

Enes Batur ve Ecenaz Üçer Aşkı Sahte miydi

Sosyal medyanın en ünlü fenomenleri arasında ilk sırada gelen Enes Batur, yakın geçmişte uzun süredir birlikte olduğu Damla Aslanalp ile ayrıldığını açıklamıştı. Bu olayın üzerinden çok…

4 Ay Önce
0 Yorum
takipçi satın al