Detone Sesi ile Ünlenen Fenomen Gözaltına Alındı

7 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medya birçok insanı farklı yönleriyle fenomen olma şansı sunuyor. Bunun en ilginç olanlarından bir tanesi de Bangladeş’te yaşayan Hero Alom olarak dikkat çekiyor. Bu fenomen sosyal medya hesabından şarkılar söyleyerek paylaşımlar yapıyor. Ancak bu onun güzel bir sesi olduğu anlamına gelmiyor.

Detone bir sese sahip olan fenomen buna rağmen binlerce insan tarafından takip ediliyor. Ancak bu durum sebebiyle büyük ihtimal göz altına alınacağını hiç düşünmemiştir. Yaptığı paylaşımlarda ki sesiyle insanlara işkence ettiği ve ayrıca önemli isimlere ait olan birçok şarkıya da saygısızlık ettiği gerekçesi ile tutuklandı. 

Şarkı Söylemeyi Bırakması İstendi

37 yaşında ki fenomen tutuklanmasının ardından serbest kaldığında kendisini hapishanede gösteren bir şekilde hüzünlü bir şarkı söylediği videoyu tekrar hesabında paylaştı.

 3 milyon takipçisi bulunan fenomen Hero Alom’ın artık şarkı söylemesinin bırakması isteniyor. Tam adı Ashraful Hossen Alom olarak fenomen klasik şarkıları kendi tarzı ile söyleyerek sosyal medya hesaplarında paylaşıyor. Birçok insan söylediği şarkılar sebebiyle hem ona kızıyor hem de onu yakından takip ediyor.

Ülkenin Nobel ödülü alan şairine ait olan ulusal bir şiiri söyleyen fenomeninin bunu yapması tepkilerin yükselmesine neden oldu. İnsanlar fenomenin söylediği şarkılar sebebiyle zihinsel işkenceye tutulduklarını ve özür belgesi imzalamasını istediler. 

Saat sabah 6’da evinden alınan fenomeninin karakolda 8’e e kadar tutulduğu neden o şarkıları söylediğinin sorulduğunu aktardı. Geleneksel şarkıları değiştirmeyeceğinin güvencesi verildikten sonra bırakıldığı aktarıldı. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Youtube Nedir

Youtube nedir. Youtube insanların anılarını veya diğer insanlarla onları eğlendirecek, bilgilendirecek, müzik dinlemelerini sağlayacak ya da derslere çalışabileceği gibi daha pek çok imkan sunan bir sosyal…

9 Ay Önce
0 Yorum

Fenomen Mükremin Gezgin, Sahte Doğumunu Anlattı!

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin, geçtiğimiz günlerde ülkenin gündemine sahte doğumu ile oturmuştu. Birçok kişi tarafından çok ciddi tepki alan fenomen Armağan Çağlayan tarafından sorulara cevap vererek…

9 Ay Önce
0 Yorum

Okan Boyar Üçüncü Şarkısına Hazırlanıyor

Sosyal medya fenomenlerinden bir tanesi olan Okay Boyar, bundan önce çıkardığı iki şarkısı ile takipçileri ile buluşmuştu. Arap Sabunu ve Dolma ismini verdiği şarkıları ile kitlelere…

8 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al