Denizbank Kurtaran Hesap Nedir?

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Denizbank, avantajlı kampanyaları sayesinde tercih edilen bir bankadır. Bugün ise Denizbank Kurtaran Hesap kampanyasını inceleyeceğiz.

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir?

Denizbank kurtaran hesap nedir, Denizbank kurtaran hesaba nasıl başvurabilirim diyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Denizbank kurtaran hesap ile müşterilerin hesabında para olmasa dahi rahatlıkla başvuru yapabilecekleri Denizbank Kurtaran Hesap ile EFT havalelerini,   kira, okul, taksit fatura ödemeleri, kredi gibi düzenli ödemelerini veya yapacakları alışverişleri hiçbir koşul olmadan rahatlıkla gerçekleştirebiliyorlar.

Denizbank Kurtaran Hesap Özellikleri

Denizbank kurtaran hesabının bir diğer adı da KMH (Kredili Mevduat Hesabı’dır.) Denizbank Kurtaran hesap sayesinde, Denizbank müşterilerinin hesaplarında yeteri kadar nakit olmaması veya hiç nakit olmadığı gibi durumlarda, ödeme sisteminin değişmemesi, ödemelerin gecikmemesi, aksama yaşanmaması ve müşterinin bankadaki kredi notunun düşmemesi gibi birçok faydalı özelliği olan, müşterilerin sıkça kullandığı diğer ismi ile de bir kredili mevduat hesabıdır. Bu yüzden Denizbank Kurtaran hesaba, en kolay ulaşılan kredi türüdür diyebiliriz.

Kişiler diğer ismi ile kredili mevduat hesaplarına yani Denizbank kurtaran hesabına, verilen limitlerinin ister tamamını ister bir kısmını nakit olarak alabilir. Denizbank müşterileri Kurtaran Hesabı hizmeti kullandığı kadar gün sayısı ve tutar kadarınca kadar faiz ödemesi yapar, bu faiz dışında Denizbank, müşteriden başka bir ücret talep edemez.

Denizbank Kurtaran Hesabın, hesap kesim günü, bulunduğunuz ayın son iş günü, hesap kesilecektir. Bununla birlikte müşterilere Kurtaran Hesaplarını tercih ettikleri günler üzerinden faiz ödemesi yansıtılacaktır. Faiz ödeme tutarının dışında asgari ödeme tutarı da yansıtılacak olan hesaplarda, borçlarını ödeme gününde ödemeyen müşterilere Gecikme Faiz Oranının dışında KKDF ve BSMV de ek olarak yansıtılacaktır. Ancak gecikme faizi sadece harcanılmış olan anapara tutarı ile hesaplanacaktır. Denizbank kurtaran hesap özellikleri nedir diyenlere kısaca bunları söyleyebiliriz.

Denizbank Kurtaran Hesap Nasıl Açılır Kapanır Başvuru ve Şartlar

Kurtaran hesaba sahip olmak isteyen kişiler, Denizbank kurtaran hesaba başvurularını en yakın Denizbank şubesi ile veya SMS aracılığıyla yapabilirler.

Denizbank kurtaran hesap açmak istiyorum diyorsanız Denizbank şubelerine giderken yanınızda bazı belgeler götürmelisiniz. Denizbank kurtaran hesap açmak isteyen kişiler Denizbank şubesine giderken yanlarında bazı belgeler olmalıdır. Bu belgeler nüfus cüzdanlarını ve yerleşim belgelerini (yerleşim belgesinin dışında başvuru yapacak kişinin adına telefon faturası, su faturası, doğalgaz faturası, elektrik faturası gibi başvuruyu yapacak kişinin adına bir fatura da gerekmektedir) yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Kurtaran Hesap Taksitli Kullanım

Denizbank Kurtaran hesap taksitli kullanım nedir, nasıl taksitli kullanabilirim gibi sorularına yanıt vereceğiz. Denizbank kartını kullananlar, kendilerine açılmış olan Kurtaran Hesap ödemelerini, dilerlerse vadeli ödeme yöntemi ile de kullanabilirler. Ve taksitli bir şekilde kullanım çok kolaydır. Taksitli kullanım özelliği için tüm internet bankacılığı olan bankamatiklerden, Denizbank’ın size yakın olan şubelerinden, Denizbank’ın internet bankacılığından, Denizbank telefon bankacılığından istediğiniz gün istediğiniz saat gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Xiaomi Black Shark 3 Akıllı Telefonuna Genel Bakış

Xiaomi Black Shark 3 Akıllı Telefonuna Genel Bakış , Çin teknoloji devi ve akıllı telefon üreticisi Xiaomi Black Shark 3 cihazından sonra 2020 yılında cihazın Pro…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Swarm Hesap Silme – Hesap İptal Etme Nasıl Yapılır?

Bir zamanların en sık kullanılan uygulamalarından biri olan Swarm, günümüzde ne yazık ki popülerliğini fazlasıyla kaybetmiş ve hatta ülkemizde unutulmaya yüz tutmuştur. Bu sebeple platformun aktifliğini…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Dekoratif Mutfak Dolapları

Dekoratif Mutfak Dolapları ,mutfak tasarımlarının çoğunluğunu kaplayan alanlardır. Mutfaklarda duvarın işlevsel olarak kullanılması depolama alanı ve konforluk açısından da önemlidir.Kişiliğimizi yansıtacak dekorasyonunuzu kendi tarzınıza uygun hale…

2 Ay Önce
0 Yorum