Dan Bilzerian Evlendiğini Duyurdu!

2 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medyanın en ünlü isimlerinden birisi olan Dan Bilzerian her zaman yaptığı paylaşımlar ve yaptığı çapkınlıklar ile ünlenen bir isimdi. İnstagram hesabında 33 milyondan fazla takipçisi bulunan Amerikalı fenomen her yaptığı ile olay olmaya devam ediyor.

Bu sefer ki paylaşımıysa evlendiği yönünde oldu. Birçok kadınla birlikte olduğu içerikleri paylaşan fenomen aynı zamanda ABD’nin en ünlü poker oyuncuları arasında yer alıyor. Ünlü fenomen son paylaşımında “Sonunda yaptım” açıklamasıyla birlikte evlendiğini gösteren bir fotoğrafı takipçileri ile paylaştı.

Yanında her zaman farklı birçok model ile birlikte olduğu içerikler atan Dan Bilzerian, sonunda evlendiğini duyurdu. Ancak bunun bir kurgu olduğunu söyleyen birçok takipçisi fotoğrafın altına bir anda binlerce yorum bıraktı. 

Dan Bilzerian Gerçekten Evlendi mi? 

2013 yılında İnstagram üzerinden paylaşımlar yapmaya başlayan Bilzerian, yaşadığı zenginliği ve modellerle birlikte olduğu fotoğraflarıyla gündem olmayı başarıyordu. Hayatı yakından takip edilen ve araştırılan Bilzerian’ın ağır uyuşturucu yüzünden üç sefer kalp krizi geçirdiği duyurulmuştu. Aynı zamanda fenomenin ismine T-Pain tarafından bir de şarkı yapılmıştı. 

Bu paylaşımına birçok isim fake haber olarak kabul ederken, bir anda fotoğrafın 2.7 milyon beğeni aldığı ve binlerce yorum geldiği görüldü. Evlenmeyecek dünyada ki tek erkek olarak görülen ünlü fenomenin gerçekten evlenip evlenmediği konusunda net bir bilgi yok. Bu paylaşımın dışında Dan Bilzerian tarafından yapılan herhangi bir haber bulunmuyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Karısını Öldüren Fenomen İdam Edildi!

Çin’de geçtiğimiz aylarda eşine az rastlanacak bir olay yaşanmıştı. Tiktok’ta fenomen olan çift anlaşamadıkları için boşanmışlardı. Fenomen Tang Lu ve eski eşi Lamu uzun mücadelelere rağmen…

2 Ay Önce
0 Yorum

Sibil Çetinkaya Yeşil Kıyafetiyle Sosyal Medya’da Gündem Oldu!

Fenomen Sibil Çetinkaya her zaman giydiği kıyafetler ve paylaşımları ile gündem olmayı başarıyor. Son paylaşımlarından bir tanesinde yeşil bir kıyafet giymiş ve bunu sosyal medya hesabından…

2 Ay Önce
0 Yorum

Ezgi Fındık Leopar Desenli Mayosuna “Porno” Mesajı Atan Takipçisini İfşaladı!

Sosyal medyanın en ilgi çekici fenomenlerinden ve influencerlarından birisi olan Ezgi Fındık, paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Güzel isim giydiği kıyafetler ve paylaşımlarıyla 1 milyona yakın İnstagram takipçisi…

3 Ay Önce
0 Yorum