Damla Altun’un Dertleri Sosyal Medyada Dalga Konusu Oldu

7 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Fenomenler her ne kadar takipçileri ile yakından ilişkilere girseler de bazen yaptıkları paylaşımlarıyla gerçekten yok artık dedirtiyorlar. Bunlar arasında çıktıkları geziler, alışverişler, tatil programları ve daha farklı aslında birçok insanın hayat şartları sebebiyle yapamadıkları durumlar yer alıyor. Bunların bir yenisi olarak da Damla Altun eklendi.

İnsanlar yapılan bu paylaşımları gördükten sonra Allah başka dert, keder vermesin demekten kendilerini alamıyorlar. Fenomen Damla Altun’da geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımlar buna neden oldu. İnstagram hesabında 717 bin takipçisi bulunan fenomen “bittim bugün” başlığı altında o gün yaptığı işleri paylaştı. Tabi birçok insan için iş olarak görülmeyen bu durum beraberinde ilginç tepkileri de getirdi.

Bittim Bugün Paylaşımı Tepki Çekti

Fenomen Damla Altun aktif sosyal medya kanallarından birisi olarak dikkat çekiyor. “Bittim Bugün” başlığı altında yaptığı paylaşımla hem dikkat hem de tepki çekti. Paylaşımında “kaan’ın kalan ev alışverişi”, “çekimler, işbirlikleri”, “bavul hazırlığı, kıyafet seçimi”, “giyinme odası toplama” şeklinde paylaşımlar yaptı. 

Birçok insan için dert olarak görülmeyen bu konular beraberinde tepki olarak geri döndü. Allah kolaylık versin facia bir günmüş diyenler, çok yorulmuşsun bodruma tatile git diyenler, tahmini ne zaman şöyle yoruluruz diyenler gibi birçok paylaşım geldi. 

Tabi bu ilginç paylaşımlar dünyanın en ilginç yorumları arasında yer almıyor. Ancak bazen fenomenler tarafından yapılan bu türden aslında yorucu bir iş olarak görülmeyen durumları çok abartmaları beraberinde ciddi tepkilerinde gelmesine neden oluyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Fenomen Tokyo Stylez Mini Elbiseli Harika Poz!

Sosyal medya hesaplarında Mia the BADDEST olarak bilinen fenomen son paylaşımlarında ki süper mini elbiseli pozuyla dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Tokyo Stylez takma adını kullanan fenomenin…

8 Ay Önce
0 Yorum

Duygu Özaslan Bikinili Pozlarıyla Gündem Olmayı Başardı!

Duygu Özaslan yine paylaşımlarıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden birisi olmaya devam ediyor. Sosyal medya dünyasına Youtube üzerinden yaptığı makyaj paylaşımlarıyla giren ve kısa sürede…

8 Ay Önce
0 Yorum

Dan Bilzerian Evlendiğini Duyurdu!

Sosyal medyanın en ünlü isimlerinden birisi olan Dan Bilzerian her zaman yaptığı paylaşımlar ve yaptığı çapkınlıklar ile ünlenen bir isimdi. İnstagram hesabında 33 milyondan fazla takipçisi…

8 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al