Damla Altun’un Dertleri Sosyal Medyada Dalga Konusu Oldu

2 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Fenomenler her ne kadar takipçileri ile yakından ilişkilere girseler de bazen yaptıkları paylaşımlarıyla gerçekten yok artık dedirtiyorlar. Bunlar arasında çıktıkları geziler, alışverişler, tatil programları ve daha farklı aslında birçok insanın hayat şartları sebebiyle yapamadıkları durumlar yer alıyor. Bunların bir yenisi olarak da Damla Altun eklendi.

İnsanlar yapılan bu paylaşımları gördükten sonra Allah başka dert, keder vermesin demekten kendilerini alamıyorlar. Fenomen Damla Altun’da geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımlar buna neden oldu. İnstagram hesabında 717 bin takipçisi bulunan fenomen “bittim bugün” başlığı altında o gün yaptığı işleri paylaştı. Tabi birçok insan için iş olarak görülmeyen bu durum beraberinde ilginç tepkileri de getirdi.

Bittim Bugün Paylaşımı Tepki Çekti

Fenomen Damla Altun aktif sosyal medya kanallarından birisi olarak dikkat çekiyor. “Bittim Bugün” başlığı altında yaptığı paylaşımla hem dikkat hem de tepki çekti. Paylaşımında “kaan’ın kalan ev alışverişi”, “çekimler, işbirlikleri”, “bavul hazırlığı, kıyafet seçimi”, “giyinme odası toplama” şeklinde paylaşımlar yaptı. 

Birçok insan için dert olarak görülmeyen bu konular beraberinde tepki olarak geri döndü. Allah kolaylık versin facia bir günmüş diyenler, çok yorulmuşsun bodruma tatile git diyenler, tahmini ne zaman şöyle yoruluruz diyenler gibi birçok paylaşım geldi. 

Tabi bu ilginç paylaşımlar dünyanın en ilginç yorumları arasında yer almıyor. Ancak bazen fenomenler tarafından yapılan bu türden aslında yorucu bir iş olarak görülmeyen durumları çok abartmaları beraberinde ciddi tepkilerinde gelmesine neden oluyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ezgi Fındık Leopar Desenli Mayosuna “Porno” Mesajı Atan Takipçisini İfşaladı!

Sosyal medyanın en ilgi çekici fenomenlerinden ve influencerlarından birisi olan Ezgi Fındık, paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Güzel isim giydiği kıyafetler ve paylaşımlarıyla 1 milyona yakın İnstagram takipçisi…

3 Ay Önce
0 Yorum

Fenomen Serel Yereli’nin Göğüs Dekolteli Pozu Dikkat Çekti!

Sosyal dünyanın en cesur isimlerinden birisi olan Serel Yereli son paylaşımıyla yine gündem olmayı başardı. Genelde çekici pozlarını paylaşan fenomen bu sefer İnstagram hesabından göğüs dekolteli…

2 Ay Önce
0 Yorum

Sibil Çetinkaya Yeşil Kıyafetiyle Sosyal Medya’da Gündem Oldu!

Fenomen Sibil Çetinkaya her zaman giydiği kıyafetler ve paylaşımları ile gündem olmayı başarıyor. Son paylaşımlarından bir tanesinde yeşil bir kıyafet giymiş ve bunu sosyal medya hesabından…

2 Ay Önce
0 Yorum