Cs Go Rütbeler

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Counter Strike Go oyununu oynamaya başladığınızda rütbe yoktur. Tabii ki bu sıralama sistemi yeni oyunculara biraz değişik bir şekilde görünebilir. Ancak ileride oyunu daha iyi tanıdıkça sıralama sisteminin önemi yavaş yavaş anlaşılacaktır.

İyi bir sıralama elde etmek için oyunu bilmeniz gerekir. Bunun nedeni, oyunda kaybedilen her elin negatif derecelendirme olarak gösterilmesidir. Bu, botları oynamayı seçmenize, oyunu anlamanıza ve daha iyi öğrenmenize olanak tanır.

Çevrimdışı botlar ile Counter Strike GO oynarken Cs 1.6 oyunundan oyunu bildiğinizi düşünüyorsanız, gerçek insanlarla tanışma zamanı gelmiştir demektir.

Rütbe sistemi açıklaması hakkında; rütbe, rakibinizin gücünü sembolize eder. Rakibinizin sıralaması ne kadar yüksekse, rakibiniz o kadar profesyonel olacaktır. Oyunun gelecekteki profesyoneli herkes olabilecektir. Bu nedenle sıralama sistemini bilmeniz gerekir.

Cs Go ranklarını maddeler halinde sıralayacak olursak: 

Gümüş 1  

Gümüş 2  

Gümüş 3 

Gümüş 4  

Seçkin Gümüş  

Usta Seçkin Gümüş

Altın Nova 1  

Altın Nova 2  

Altın Nova 3  

Altın Nova Muhafız

Usta Muhafız 1  

Usta Muhafız 2 

Seçkin Muhafız 

Güzide Usta Muhafız

Efsanevi Kartal 

Usta Efsanevi Kartal  

Birinci Sınıf Yüce Usta  

Dünyaca Seçkin

Cs Go Rank Sistemi

CS: Go oyun sıralama sistemi hakkında ne biliyorsunuz? Bu yazıda CS: GO sıralama sistemine bakılacak ve CS: GO oyunu incelenecektir. Sıralama sistemi; burada oyun içi rütbeler, daha sonra alacağınız rütbeler ve daha fazlası gibi birçok soruyu yanıtlayacaksınız. Son soru için kafanızdaki soru işaretini kaldırın.

Yarışma sisteminde birçok kişinin bildiği gibi, ilk 10 oyun oynandıktan sonra belirli bir yerdeyiz. Rekabet heyecanı burada başlıyor. Peki bu sıralamalar nasıl işliyor? Konuya geçelim: CS: GO’da sadece 18 satır rank vardır.

Counter Strike Global Offensive (CS: GO), dünyanın en çok oynanan FPS oyunlarından biridir. Tüm oyunlarda olduğu gibi, rekabeti bozan ve oyuncuların bu sıralama sistemiyle rekabet etmesini sağlayan bir sıralama sistemi vardır. Bu sıralamalar sözde CS GO rekabeti tarafından belirlenir. Yeni başlayanlar ilk 10 oyunu kazandıktan sonra, kazandıkları veya kaybettikleri oyunların sayısına göre sıralanırlar. Yeni başlayanlar günde 2 oyun oynayabilir.

18 satır rank sistemi vardır. Oyuncular, 10 maçtan sonra bu rütbelerden birine yerleştirilecektir. Ardından, rekabetçi maçlarında rütbeleri yükseltebilirler. Ardışık kazançlar, hacizler, isabetler ve liderlik tabloları gibi faktörler sıralamanızı artıracaktır.

Counter Strike Go Oyununa Göre Sıralama Yapmanın Kolay Yolu

CS: GO’ya katılmak için kendi programınızı belirlemeniz yeterlidir. Bunun için önce bot vurarak güne başlayabilir ve günlük hedef sayısını artırabilirsiniz. Günün belirli saatlerinde bot maçları oynayabilir, maçta vurulan adam sayısını ve topladığınız Edo’yu unutabilir ve zamanında rank toplayabilirsiniz. League of Legends oyunlarını anımsatan bir sıralama sistemi vardır. Counter Strike GO rank sistemi harika bir sembol olacak şekilde tasarlandı. League of Legends gibi CSGO da en iyi 10 oyunu sunuyor. Ancak fark şu ki, 10 oyun kazansanız da kaybetseniz de, kazandığınız ilk 10 oyun League of Legends’da. Counter Strike GO, ilk 10 maçta kazandığınızı veya kaybettiğinizi düşündüğünüzde sizi lige götürecek. En düşük lig Gümüş 1’dir ve en yüksek sıra Global Elite’dir. Bu arada ligler şu şekilde ilerlemektedir;

İlk Kademede: Gümüş 1, Gümüş 2, Gümüş 3, Gümüş 4, Seçkin Gümüş ve sonrasında Usta Seçkin Gümüş

İkinci Kademede: Altın Nova 1, Altın Nova 2, Altın Nova 3 ve Altın Nova Muhafız

Üçüncü Kademede: Usta Muhafız 1, Usta Muhafız 2, Seçkin Muhafız ve Güzide Usta Muhafız

Usta Oyuncuların Kademesi: Efsanevi Kartal, Usta Efsanevi Kartal, Birinci Sınıf Yüce Usta ve Dünyaca Seçkin

Rütbeler Neye Göre Belirlenmektedir?

CS GO sıralaması, kazanan maçta kazanılan puanlara göre belirlenir. Kazanılan bir maçta aldığınız puanı etkileyen birkaç faktör vardır. Bu unsurlar şunlardır:

Vurduğun erkek sayısı

Kaç kez öldün

Muhalefet takımı sıralaması

Asist sayısı

Kazandığınız maçta, vurduğunuz erkek sayısı, kaç kez öldüğünüz, rakibinizin rütbesi ve yardımınız aldığınız puanı belirler. Oyun içi EDO, skora katkı sağlamaz. Rakibin sıralaması yüksekse, kazanılan puanlara puanlar eklenecektir. Ayrıca oyunu kaybettiniz ama çok iyi oynadınız diyelim. Bu durumda puan kaybı çok küçüktü ve maçın oynanmadığı söylenebilir. Bu faktörler, kazandığınız puanların bir sonucu olarak sıralamanızı belirler. CS GO sıralamaları hakkında her şey tamamen net değil. Ancak gerçekte CS GO, seviyeyi doğru bir şekilde belirleyebilir.

CS GO Oyununa Takımca Girmenin Faydaları

CS GO oyununda belirli yerlerden geçtikten sonra sıralama zorlaşıyor. İyi bir oyuncuysanız rahatlıkla güzide sıralamasına girebilirsiniz. İyi oyunculardan oluşan bir ekibiniz varsa, kesinlikle hepsini karta koyacaksınız. Takımların birçok avantajı vardır. Oyunu takım halinde oynamak Rusları ve trolleri ortadan kaldırıyor ve birbirini tanıyan oyuncular birlikte oynamaya başlıyor.

Bu yüzden karnınızı doyurduktan sonra rekabet edin. Daha iyi oyunlar zamanla başlar. Oyunu takım olarak ne kadar dikkatli ve taktiksel oynarsanız, kazanma olasılığınız o kadar artar ve sıralamanızı yükseltmek o kadar kolay olur. Bireysel oyunlardan kaçının, takım oyununa odaklanın ve puandan bağımsız olarak ödün vermeyin veya hile yapmayın. Rüzgar her an oyuncuya dönebilir, bu durum defalarca deneyimlenmiştir. Evet en nihayetinde, Counter-Strike Global Offensive Ranking-Bu bir lig sistemidir.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Tavla Oyna

Tavla Oynamak en eski oyunlarımızdan biridir ve bu oyun oldukça akıl gerektiren bir oyun olmaktadır. Yalnızca birden fazla fikri mümkün kılmakla kalmaz, aynı zamanda öngörülebilirliği büyük…

7 Ay Önce
0 Yorum

Steamde Pazarcılık Nedir?

Steam’de Pazarcılık Nedir? Online oyuncuların vazgeçilmez platformlarından birisi olan Steam son derece işlevsel ortamlar arasında bulunmaktadır. Bu dijital oyun dağıtım platformu 2003 senesinde Valve Corporation tarafından…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Valorant Ligleri

Dünyanın en popüler oyunlarının yapımcısı Riot Games yeni rekabetçi modda Valorant ile siz bilgisayar oyuncularının karşısına çıktı. Taktiksel FPS oyun kategorisinde yer alan Valorant düşük sistem…

1 Yıl Önce
0 Yorum