Coineal Token (neal)

10 Gün Önce
Admin
0 0 0 0 0

Coineal Token ya da yatırımcılar arasında bilinen adıyla NEAL, şu anda çok fazla borsada sergilenmeyen bir kripto para birimidir. ₺ bazlı olarak değeri çok düşüktür ve şu anda 0.11 kuruşa tekabül etmektedir. Ancak bu coini değersiz yapmaz gerekli araştırmalar yapılarak bu para birimine de yatırım yapılabileceği anlamına gelmektedir. Şöyle ki fiyatının düşük olmasının en büyük avantajı belirli bir olayda ya da dogecoinde olduğu gibi bir kişinin manupüle etmesine bağlı olarak kolayca kat ve kat fazlasına ulaşabilir. 

Dogecoin sadece Elon Musk ın Twitter hesabında bir köpek resmi paylaşmasına bağlı olarak bir gecede %800 arttı. Aynısı neden bu coin için geçerli olmasın? Demek istediğimiz şu ki bu coinde de geçerli olacak diye bir kaide yok ancak kripto para yatırımcısının nihai amacı zaten bu şekilde artacak ve katlayacak coinleri tahmin edebilmektir. Coineal Token (neal) belki bu kadar artmasa da buna bağlı artışlar yaşabilir ya da aynı Elon Musk ın Dogecoine yaptığı gibi bir başka ünlü ve güvenilir bir karekter aynısını bu coin için yazabilir. NEAL kat ve kat artacak garantisi vermiyoruz ancak bu tarz yatırımlarda bu ve bunun gibi değeri düşük olan hacimli coinlere ufak da olsa meblağlar atarak unutmanız ileride size hoş sürprizler yaratabilir bunun farkına varın istiyoruz. 

coineal token

Coineal Token Yorumlar

NEAL hakkında birkaç yoruma değinecek olursak kısa vadede iniş çıkışlara sahip olsa da uzun vadede kazandıran bir coin olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak bu kripto para birimi gibi değeri az olan ve katlanabilme ihtimali çok düşük de olsa var olan para birimlerine yatırımlar cüzzi miktarda kalmaktadır. Bizlerin size tavsiyesi de bu yönde olacaktır. Yatırım yapacaksanız bir para birimine ne kadar güvenirseniz güvenin bu bir altcoin ise yatırımı size üzmeyecek miktarda yapmanız ve yanında farklı coinlerde bulundurmanızdır. 

Örnekle açıklamak gerekirse elinizde biraz bitcoin biraz etherium tutarken paranızın kalan miktarı ile de NEAL coin alarak değerinin artmasını bekleyebilirsiniz. Bazen öyle anlar gelir ki bu coin size çok daha hacimli bir coinden daha fazla getiri sağlayabilir. Bu gibi durumlarda alış yaptığınızda ise coinin ani düşmesinden kesinlikle çekinmeden coini elde tutmaya devam edin eninde sonunda piyasaya yeni para girişleri olduğu için o coin de değerlenecek ve aldığınız tutara gelecektir. Coineal Token Yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz ancak kesinlikle belirtmek isteriz ki hiçbir yorumcunun ya da analizcinin lafına bakarak yatırım yapmayınız. Almış olduğunuz coin karıyla zararıyla sadece sizi bağlar bu bağlamda bizden ya da başka bir yatırımcıdan almış olduklarının sadece tavsiye niteliğindedir. 

Örnek vermek gerekirse NEAL nisan ayının ortalarında 0.19 kuruşlara kadar ulaşmışken şu anda 0.11 kuruş civarında seyretmektedir. Siz bu coini daha da artacağı düşüncesi ile nisan ayında 0.19 dan aldıysanız bir süre beklemeniz gerekecektir. Zarar satışı yapmanız pek önerilmez sebebi ise coinin çok kısa sürede tekrar aynı düzeye gelebilecek olmasıdır. Ancak şu şekilde elden çıkarabilirsiniz farklı bir coin ile ilgili bir pump haberi almışsınızdır ve ona yatırım yapmak istemektesinizdir ya da uzun süredir analiz yaparak takip ettiğiniz bir coin iyice dibe vurmuştur ve onu dipten toplamak istiyorsunuzdur. İşte o zaman buradaki zararı düşünmeden coinden çıkarak başka coinlere yönelebilirsiniz. Ancak onun harici zararda iken coinden paranızı çekerek nakitte beklemeniz pek tavsiye edilmez. Siz çıktıktan sonra coin tekrar çıkmaya ve aldığınız tutarlara gelmeye başlarsa bu sizi üzecektir. 

Coineal Grafik Tablosu ve Analizler

Grafik okumak kripto para yatırımlarının şah damarıdır. İlgilendiğiniz kripto para için grafikleri okumayı ve tahmin etmeyi öğrenebilirseniz genel olarak yatırımlarınız sizi mutlu edecektir. Coineal Grafik Tablosu ve Analizleri bu coine yatırım yapmak isteyenler için yukarıda 1 yıllık olarak belirtilmiştir. Grafiktende anlaşılacağı üzere NEAL uzun vadede yukarı yönlü bir hareket içerisindedir ve şu anda tepe noktasından biraz aşağıdadır. Ancak sizler bu coin e geçen senenin aynı bu zamanlarında yatırım yapmış olsaydınız şu anda tam 5 kat kazanmış olacaktınız. Çok basit bir hesapla 0.02 kuruştan 1000 TL lik NEAL aldığımızı düşünelim. 50 000 adet NEAL coine sahibiz. Şu anda hiç al sat yapmadan sadece coini bekletmiş olsaydık 50 000 * 0.10 basit hesabına göre paramız tam 5 kat artarak tamı tamına 5 bin TL olacaktı. İşte burada grafik okumanın ve bu doğrultuda yatırım yapmanın faydaları ortaya çıkmaktadır.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash (BCH) 2017 yılında oluşturulan bu kripto para birimi Bitcoin blockhain’inden ayrılarak ortaya çıkmıştır. Bitcoin sisteminde para gönderip alınırken oluşan işlem yavaşlamasının önüne geçilmek istendiğinde…

10 Gün Önce
0 Yorum

Ada Coin

Ada coin Charles Hoskinson tarafından geliştirilmiştir.  Yalnızca bir kripto para değil aynı zamanda kripto para piyasasında işlem yapmayı sağlayan bir platformdur.  Charles Hoskinson Ada Coin ile…

10 Gün Önce
0 Yorum

Bitcoin Nedir?

Bitcoin Nedir? Kripto para birimi olarak piyasada yer alan Bitcoin uçtan uca bir elektronik ödeme sistemi olarak da bilinir. Bu para birimi kripto olarak adlandırılırken üçüncül…

10 Gün Önce
0 Yorum