Cinayet Hikayeleri Anlatırken Makyaj Yapıyor

8 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 1 0

Youtube sürekli olarak kendi fenomenlerini ve ünlülerini yaratmaya başarıyor. Bunlar arasında en ilgi çekenler her zaman makyaj videoları oluyor. Ancak bunların arasında ilginç deneyimler yaşatmak isteyen bazı yayıncılar farklı yollara da başvuruyor. Bunların birisi de 6,4 milyon takipçisi bulunan Bailey Sarian olarak öne çıkıyor.

33 yaşında ki fenomen Sarian, makyaj videoları paylaşıyor. Ancak bunları videolarında yaparken aynı zamanda takipçilerine cinayet hikayeleri anlatıyor. Birbirinden farklı bu iki mevzu o kadar iç içe giriyor ki takipçiler hipnotize olmuş gibi bu fenomenin yeni videolarının gelmesi için sabırsızlıkla bekliyor. 

Birçok işlenmiş cinayet, yaşanmış suç deneyimleri, farklı katillerin hikayeleri fenomen tarafından detaylı bir şekilde anlatılıyor. Bunlar yapılırken aynı zamanda makyaj yapması da olayı daha da ilginç bir hale getiriyor. 

Fenomenden Kanalla İlgili Açıklama Geldi

Sarina, Youtube kanalını faturalarını ödemek amacıyla açtığını, şimdiyse 6 milyon takipçisi olduğunu ve bunun gerçekten çok fazla olduğunu söyledi. Bu seviyeye geleceğini hiç tahmin etmeyen fenomenin formülünün çok basit olduğu biliniyor.

Kamerasını hazırladıktan sonra karşısına geçiyor, ardından makyaj yaparken anlatacağı ilginç bir konu belirliyor ve konuşmaya başlıyor. Hem makyajını tamamlamış oluyor hem de aynı zamanda ilginç bir gerilim hikayesini takipçileriyle paylaşmış oluyor. 

En çok izlenen videosu 22 milyon ile 1978-1991 yılları arasında 17 genç adamı öldüren bir seri katilin hikayesini içeriyor. Bu hikayeyi anlatırken göz makyajı yapması olayı da ilginç bir hale getiriyor. Videoların %60’ı kadınlar tarafından izlenirken, genel izleyici kitlesi olarak 25-35 yaş arası olması dikkat çekiyor. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Fenomen Mükremin Gezgin, Sahte Doğumunu Anlattı!

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin, geçtiğimiz günlerde ülkenin gündemine sahte doğumu ile oturmuştu. Birçok kişi tarafından çok ciddi tepki alan fenomen Armağan Çağlayan tarafından sorulara cevap vererek…

9 Ay Önce
0 Yorum

Danla Bilic Cinsel İçerikli Taciz Mesajını İfşa Etti!

Sosyal medyanın en dikkat çekici ünlüleri arasında gelen Danla Bilic, bu sefer yaptığı paylaşımla değil, özel olarak atılan bir mesajı ifşa etmesiyle dikkat çekti. İnstagram hesabında…

8 Ay Önce
0 Yorum

Çılgın Dondurmacı Lakaplı TikTok Fenomeni Yeni Videoları ile Gündem Oldu!

Antalya’da dondurma satarken bir anda söylediği şarkılar ve yaptığı şovlar ile fenomen olmayı başaran Mehmet Dinç sosyal medyanın bir numaralı gündemi olmaya devam ediyor. Söylediği şarkılardan…

8 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al