Call of Duty Black Ops 4 İpuçları ve Püf Noktaları

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Call of Duty Black Ops 4 İpuçları ve Püf Noktaları 12 Ekim 2018 tarihinde oyun sektöründeki yerini alan Call of Duty Black Ops, efsane oyun Call of Duty’i 15. Bölümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Call of Duty Black Ops , Treyarch firması tarafından geliştirilirken yayım ve dağıtımını ise Activision firması üstlenmiştir. Call of Duty Black Ops, klasik bir nişancı oyunu olmakla birlikte gerek oyunun yapısal ve grafiksel alt yapısı gerekse öncülü konumundaki Call of Duty III’ün sahip olduğu heyecanı bir adım ileriye taşımasıyla oldukça popüler bir oyun haline gelmiştir. 

Call of Duty Black Ops, hem tekli hem de çoklu şekilde oynanabilmesiyle de oyuncuların bu anlamdaki beklentilerine de cevap vermektedir. Call of Duty Black Ops, Microsoft Windows kullanıcılarının yanı sıra Play Station 4 ve Xbox One kullanıcıları tarafından da oynanabilmektedir.

Call of Duty Black Ops 4 İpuçları

Call of Duty Black Ops, hiç şüphe yok ki serinin en keyifli ve en zor hikâyesine sahiptir. Dünya üzerinde milyonlarca oyun sever tarafından ilgiyle oynanan Call of Duty Black Ops’de daha iyi olmak ve en iyi skorları elde etmek isteyen oyuncuların bu noktada dikkat etmesi gereken birtakım hususlar dikkat çekmektedir. Bu anlamda ilk olarak en iyi silahlara sahip olmanız, oyunun genelinde her zaman önemli bir kozunuz olacaktır. Bu doğrultuda oyun sırasında saf dışı ettiğiniz tüm oyuncuların silahlarını almanız Call of Duty Black Ops 4 Püf Noktaları arasında en bilindik ipuçları arsında yer almaktadır. 

Her ne kadar bu silahların sahip olduğu özellikler çok ileri seviyede olmasa da yedek cephane ve dürbün gibi aparatların da sahibi olabileceğinizi unutmamalısınız. Oyun sırsında dikkat eteniz gereken bir diğer önemli noktada canınız azaldığı anda, uygun ve güvenilir bir lokasyonda aktif dinlenme gerçekleştirerek can yüzdenizi doldurmaya dikkat etmelisiniz. 

Şayet oyunu çok oyunculu bir şekilde oynuyorsanız ekip arkadaşlarınıza yardımcı olmayı hatta onarlı bazı misyonlarını tamamlamayı ihmal etmemelisiniz. Fakat bunun için gerekli ekipman ve konsantrasyona sahip olmanız gerektiğini unutmamanız gerekir. Öte taraftan oyundaki en etkili silahın roket atar olduğunu belirtmekte fayda var. Bir roket atar sahibi olarak rakiplerinize karşı büyük bir avantajı ele geçirebilirsiniz.

Call Of Duty Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

Öte taraftan Call of Duty Black Ops 4 için bilgisayar sisteminizin kimi yeterliliklere sahip olması gerekmektedir. Bu doğrultuda oyunun ihtiyaç duyduğu asgari işlemci tipi Core i5-2500K yada AMD paralelizasyonundaki işlemciler ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Fakat hiç şüphe yok ki Core i7 – 4770K bir işlemci bu noktada çok daha verimli olacaktır. Call of Duty Black Ops 4’ün ihtiyaç duyduğu RAM 8 GB olsa da 12 GB’lık bir RAM ile asla yarı yolda kalmazsınız. 

Oyununun en belirgin sistemsel ihtiyacı ise tartışmasız ekran kartıdır. NVIDIA GTX 660 bandında bir ekran kartı minimum seviyede işlevselliğe sahip olsa da daha güçlü bir ekran kartı oyun otoritelerinin önerileri arasında yer almaktadır. 

Call of Duty Black Ops 4 için işletim sisteminizin ise an az Windows 7 64 bit olması gerekmektedir fakat Windows 10 64 bit bir işletim sistemi, oyunun genel anlamdaki yükünü daha kolay kaldıracaktır. Son olarak Call of Duty Black Ops 4’ün ihtiyaç duyduğu depolama alanı ise 25GB olarak görülmektedir. Bu kapsamda oyunun minimum ve önerilen sistemsel ihtiyaçlarını göz önüne alarak en iyi performanslı oyun için tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Age of Empires 2 Hileleri

Age of Empires 2 oyunu, Ensemple Studios tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Strateji oyunları arasında yer alan Age of Empires 30 Eylül 1999 tarihinde oyun severlerin karşısına…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Woxic CSGO Bıraktı Mı?

Woxic CSGO Bıraktı Mı? Ülkemizde de yakından takip edilen ve sayısız oyuncu kitlesine sahip olan Counter Strike: Global Offensive, dünya genelinde de online oyunlar kategorisinde en…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Oyun Nickleri 2021

Oyun Nickleri 2021 yılında birçok kişi tarafından internet araştırmaları neticesinde bulunabiliyor. Yıllardır çevrimiçi oyun sektörünün adeta çığırından çıkmış olmasından dolayı birçok kullanıcı diğer oyuncular tüm nickleri…

1 Yıl Önce
0 Yorum