Burak Reis Kaç Yaşında?

6 Ay Önce
Admin
1 0 1 0 0

Burak Reis kaç yaşında sorusu pek çok sosyal medya kullanıcısının merak ettikleri konular arasında yer alır. Sosyal medya fenomeni ve MOPD Tip2 hastalığı bulunan ünlü fenomen hakkında en çok merak edilen detaylardan birisi de kaç yaşında olduğu sorusudur. Sosyal medyanın en sempatik fenomenlerinden birisi haline gelen Burak Reis, kısa bir süre içerisinde 7 den 77 ye pek çok kullanıcının sempatisini kazanmayı başarmıştır. Hayran kitlesinin giderek artması ardından pek çok kişi Burak Reis’in nereli olduğu, kaç yaşında ve hastalığının ne olduğu gibi detayları merak etmektedir. 

Burak Reis Kimdir?

Kısa süre içerisinde sosyal medya fenomeni haline gelen Burak Reis, İzmir’in torbalı ilçesinde henüz daha anne karnında iken MOPD Tip2 hastalığına yakalanmıştır. Bu nedenle de yaşına rağmen hala 75 cm olması ve yaşıtlarına göre son derecede küçük görünmesi ile pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Türkiye’nin en çok tanınan fenomenlerinden birisi olan Burak Reis’in oldukça geniş bir hayran kitlesi bulunmaktadır. 

Şuan için 9 yaşında olduğu bilinen ve asıl adı Burak Özbek olan ünlü fenomen, sosyal medyada yaptığı sempatik paylaşımları ile birlikte pek çok kişinin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük platformlarından birisi olan Youtube içerisinde çeşitli içerikler hazırlamaya devam eden Burak Özbek, her geçen gün geniş kitleler tarafından daha da yaygın bir biçimde tanınmaya devam etmektedir. 

Burak Reis Kaç Yaşında?

Burak Reis Hastalığı Nedir?

Asıl adı Burak Özbek olmasına rağmen sosyal medya platformlarında Burak Reis takma adı ile anılan ünlü fenomenin hastalığı pek çok izleyicisi tarafından araştırılmaktadır. Biri birinden farklı videoları ile birlikte sosyal medya kanalı içerisinde 300 bini aşkın izlenme elde etmeyi başaran Burak Reis hastalık olarak MOPD Tip2 hastalığına sahiptir. Bu hastalık nedeni ile birlikte 9 yaşında olmasına rağmen boyu ve kemik gelişimi son derecede yavaş bir şekilde devam etmektedir.

Doğduğu zaman da çok küçük olan Burak Reis, hastalığı nedeni ile yaşıtları olan çocuklara göre son derecede küçük görünmesi ile dikkat çekmektedir. Sima olarak yaşını belli etse bile, kemik ve vücut gelişimi olarak son derecede küçük kalmaktadır. Bu nedenle de videoları içerisinde pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından çok daha sempatik bulunmaktadır. 

Burak Reis Sosyal Medya Hesabı

Adı sıkça anılmaya devam edilen ünlü fennomen hakkında Burak Reis sosyal medya hesabı da pek çok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer almaktadır. Farklı hesaplar içerisinde de bu fenomenin pek çok farklı videoları paylaşılmaya devam etmektedir. Bu videolar ile karşılaşan kullanıcılar ise burak Reis’in kendi sosyal medya kanallarını araştırmaktadır.

Şuan için annesi tarafından açılmış olan Youtube kanalı üzerinden farklı içerikler paylaşmaya devam eden Burak Reis, her geçen gün adını daha da geniş kitlelere duyurmaya devam etmektedir. Böylelikle de annesi, çocuğunun daha iyi sosyalleşebilme imkanı sağlamak adına yaptığı bu girişimlerde başarılı olmuştur.

Burak Reis Nasıl Ünlü Oldu?

Sosyal medya içerisinde en çok tanınan fenomenlerden birisi haline gelen Burak Reis için, Burak Reis nasıl ünlü oldu sorusu da pek çok kişi tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Söz konusu fenomen henüz 9 yaşında bir çocuk olmasına rağmen son derecede kısa bir süre içerisinde fenomen olmayı başarmıştır. Bu durum da pek çok kişinin merak etmesine neden olmaktadır.

Burak Özbek yani Burak Reis’in annesi, onun hastalığı nedeni ile sosyalleşememesine üzülmüştür. Bunun üzerine de onun için bir sosyal medya kanalı açarak buradan içeriklerini paylaşamaya devam etmiştir. Bu durum daha da ileri seviyelere taşınmış ve Burak Özbek giderek ünlü bir isim haline gelmiştir.

Özellikle de hastalığı nedeni ile gelişimi yavaş olan Burak Özbek bu halleri nedeni ile pek çok kişi tarafından son derecede sempatik bulunmaktadır. Bu durum da ünlü fenomenin hayran kitlesinin her geçen gün hızlı bir biçimde artış göstermesini sağlamaktadır. Böylelikle de Burak Reis, sosyal medya içerisinde yer alan videolarının hızlı bir biçimde yayılmaya başlamasının ardından kısa bir süre içerisinde tanınmayı başarmıştır. Böylelikle de Türkiye’nin en çok tanınan fenomenleri arasında yer almaktadır. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Burak Reis Kaç Yaşında?

Burak Reis kaç yaşında sorusu pek çok sosyal medya kullanıcısının merak ettikleri konular arasında yer alır. Sosyal medya fenomeni ve MOPD Tip2 hastalığı bulunan ünlü fenomen…

6 Ay Önce
0 Yorum
valorant vp satın al