Bittrex Fiyatı

10 Gün Önce
Admin
0 0 0 0 0

Bittrex Fiyatı , kripto para borsasında yer alan sanal enstrümanlar arasında bulunan Bitterex de tercih edilen alt coinler arasında yer almaktadır. Bitterex fiyatı bu sebeple merak edilenler arasında yer alırken bu sanal paranın 2014 yılında piyasaya sürüldüğü görülür.

Washington merkezli olarak kurulan kripto para sistemi güvenlikli olarak adlandırılan uygulamalara sahiptir. Bundan dolayı da tercih edilenler arasında yer alır. Alım satım borsasında yer alan Bitterex kripto paralar arasında dikkat çeken bir konumda olurken bu site üzerinden çeşitli kripto para birimlerine de ulaşmak mümkündür.

Bitterex’de alım satım yapmayı planlayan yatırımcılar açısından belirli bir oranda komisyon ödemek gerekirken %0,25 olarak bu oran belirlenmiştir. Çeşitli kripto para birimlerini almaya olanak tanıması ise sitenin avantajları arasında yer alır.

Bundan dolayı da yatırımcılar açısından cazip bir seçenek olarak düşünülen sitenin eski ve yeni coinleri bir arada sunması ise cezbedici yanları arasındadır. Ayrıca kullanıcı bilgilerini de minimum seviyede tutan site bu sayede yüksek bir yatırımcı kitlesini doğrulama gücüne de sahiptir.

Bittrex Yorumlar

Bitterex açısından olumsuz olarak değerlendirilebilecek durumlar arasında fiziki para birimi ile alım satım yapılmaması gelirken yakın zamanda Amerikan dolarının kullanılması öngörülmekteydi. 2021 yılında bu çalışmalar olumlu sonuç verdi ve günümüzde fiziki paralarla da alım satım işlemleri gerçekleştirilebilir hale geldi. Bitterex yorumlar için söylenebilecekler arasında Bitterex’in güvenli bir kripto para borsası olduğu yer alır.

Bundan dolayı da yatırımcılar açısından cazip bir seçenek haline gelen Bitterex tüm para birimlerini soğuk depo olarak adlandırılan bir sistemde muhafaza eder. Güvenilir bir yatırım enstrümanı olarak görülen kripto paranın şu ana kadar hacklanmediği bilinir.

Müşterileri açısından da iki faktörlü kimlik doğrulamayı uygulayan kripto para borsasının bu yanları sebebi ile güvenilir bulunduğu bilinmektedir. 2014 yılında kurulmuş olan bu kripto para borsası 327 Coin üzerinde işlem yapmaya imkân tanırken ayrıca 641 işlem çifti ile de hizmet vermektedir.

Bu borsaya kaydolmak için e-mail adresi üzerinden işlem yapılırken borsanın Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Kaydolan yatırımcıların kimlik onayı da yapması gerekli olurken ardından alım satım işlemlerini gerçekleştirmek oldukça kolay olmaktadır.

Bittrex Grafik ve Analiz Tablosu

Grafik ve analizlerin kripto para borsası açısından önemi oldukça fazla olurken bunların yorumlanması da yatırımcı açısından önemsenir. Bittrez grafik ve analiz tablosu da bu sebeple merak edilir.

Grafiklerin uzmanlar tarafından yorumlanması gerekirken burada yer alan sayısal verilerin yatırımcıların doğru zamanlamayı yapabilmesi açısından önemi bulunur. Alım satım işlemleri yapılacağı zaman piyasalardaki hareketlerin takip edilmesi önem taşımaktadır.

Bundan dolayı da kapsamlı bir piyasa analizi doğru enstrümana yönelme açısından yol gösterici olur. Bir alt coin olarak piyasada yer alan Bitterex’in yatırımcılar açısından cazip olduğu görülürken piyasa hareketlerinden çeşitli dönemlerde etkilenmektedir. Bunun yanı sıra güvenli bir alt yapıya sahip olması nedeni ile cezbedici yatırım araçları arasında kabul edilir.

 

Bittrex Nereden Alınır?

Yatırımcılar açısından cevaplanmayı bekleyen pek çok soru olurken bunlar arasında Bitterex nereden alınır? Da yer almaktadır. Bitterex ana sayfası üzerinden sisteme erişim sağlamak mümkündür. Botlarla otomatik ticarette kullanılan API’ye sahip olan Bitterex’in Microsoft ve Amazon’un eski çalışanları aracılığı ile kurulduğu bilinmektedir.

Güvenli bir sistem olması nedeni ile tercih edilen bu kripto para biriminin saldırıya uğramamış olması önemli bir avantajıdır. Ticaret hacmi açısından oldukça güçlü para borsalarından biridir ve siber güvenlik açısından deneyimli mühendislerle çalışmaktadır.

Bitterex sayesinde doğrudan kullanıcı hesabına para yatırıp çekmek mümkün olur ve işlem başına %3 ödeme almaktadır. Para yatırma ve çekme işlemleri açısından hızlı bir yapıya sahip olması sistemin cazip yanları arasında yer alırken güvenli bir borsa olması da tercih edilmesinde etkili olur.

Bitterex global hesabı oluşturma konusunda kullanıcılarına yardımcı olan kripto para borsasının hesap oluşturma ve doğrulama süreçleri de yetkisiz erişimi engellemek amacı ile geliştirilmiştir. Bundan dolayı da birden fazla güvenlik önlemi sayesinde korunmaktadır.

Bitterex’e para yatırmak isteyen yatırımcıların borsada işlem gören kripto paraları tercih etmesi gerekirken BTC, ETH TRX gibi seçenekler bu işlemler için kullanılabilmektedir. Bitterex 2021 yılı itibarı ile fiziki para birimlerini de kullanma imkânı tanımıştır ve bu sayede alım satım yapmak mümkün olmaktadır.

Bundan dolayı da yatırımcının banka doğrulama süreçlerinde eksiksiz olarak veri girmesi gerekir.  Bitterex’te alım satım işlemlerinin işleme girildiği anda gerçekleşmesi mümkün olur ve bu sebeple hızlı bir sistem olarak kabul edilmektedir.

Güvenli oluşu ve ufak sabit ücretleri ile dikkat çeken Bitterex’in hızlı bir alım satım gücüne sahip olduğu görülür. Geniş bir kripto çeşitliliği olması da diğer avantajları arasında yer alan bir konudur. Türkçe destekli olmaması ise anlaşılma güçlüğü yaşanması açısından önemli bir dezanantaj olarak ortaya çıkmaktadır.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

PancakeSwap (cake)

PancakeSwap (cake) 20 Eylül 2020 tarihinde faaliyetlerine başlayan PancakeSwap (cake) en çok da DEX adlandırma modeli sebebiyle bu isimde yer almaktadır. BSC üretimi söz konusu olduğu…

1 Ay Önce
0 Yorum

Zoom Coin

Zoom coin finansal teknoloji güvenliğindeki onlarca yıllık deneyimi ile müşteri fonlarını ve müşterilerin dijital para birimi pozisyonlarını korumayı amaçlayarak dijital para sahasında müşterilerine kazandırmaktadır. Zoom coin…

10 Gün Önce
0 Yorum

Aion Coin

Aion Coin , açık uygulama ağlarında ulaşım sorunlarını gidermek amacıyla 2018 yılında kullanılmaya başlanan Aion Coin sistemi, Kanada merkezli bir kuruluşa aittir. Açık uygulama ağının ulaşım…

10 Gün Önce
0 Yorum