Bilal Hancı ve Esin Çepni boşandı!

16 Gün Önce
Ceyda Özen
1 0 0 0 0

Kafalar Youtube kanalı ile bilinen Bilal Hancı, Mustafa Ceceli ile seslendirdiği müzik ile bir hayli tanınmıştı. Eğlenceli kişiliğe sahip olduğu bilinen Hancı geçtiğimiz senelerde kalbini İşte Benim Stilim yarışmacısı Esin Çepni'ye kaptırmıştı. İkili aylar önce şeytanın bacağını kırarak ilişkilerini evlilik ile taçlandırmıştı. Lakin geçtiğimiz saatlerde ikiliden beklenmeyen bir haber geldi.

Fenomen çifte nazar mı değdi?

Bilal Hancı ve Esin Çepni geçtiğimiz aylarda dünya evine girmişti. İkili birçok videoda aşkıyla kıskandırmıştı. Lakin dün attıkları bir Instagram hikayesinde yollarını ayırdıklarını ve arkadaşlıklarını sürdüreceklerini bildirdiler. İkilinin bu haberi takipçilerini bir hayli üzdü.

Bilal Hancı ve Esin Çepni neden boşandı?

İlişkilerini sosyal medya üzerinde yaşayan Bilal Hancı ve Esin Çepni mutlu giden ilişkilerini sonlandırmaya karar verdiler. Nedeni henüz bilinmese de Hancı ‘’Yolunda gitmeyen bir şeyler vardı.'' ifadesini kullanırken Çepni ‘’Her zoru başardık ama insanın gücünün yetmediği bazı şeyler var.'' ifadesini kullandı.

Haberle ilişkili fenomenler:
  • Bilal Hancı
  • Esin Çepni
Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Ezgi Fındık Leopar Desenli Mayosuna “Porno” Mesajı Atan Takipçisini İfşaladı!

Sosyal medyanın en ilgi çekici fenomenlerinden ve influencerlarından birisi olan Ezgi Fındık, paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Güzel isim giydiği kıyafetler ve paylaşımlarıyla 1 milyona yakın İnstagram takipçisi…

3 Gün Önce
0 Yorum

Tiktok’un En Çok Takipçisi Olan Kişi Khaby Lame Oldu!

Son dönemin en ilgi çeken sosyal medya sitelerinden birisi olan TikTok’da en çok takipçisi olan kişi değişti. Bilindiği gibi bu platformda zirvede 142,3 milyon takipçi sayısıyla…

9 Gün Önce
0 Yorum