Bengü Kaç Yaşında?

9 Gün Önce
Admin
0 0 0 0 0

Bengü kaç yaşında sorusu günümüzde birçok hayranı tarafından merak edilen bir isim olarak ön planda yer almaktadır. Bengü kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, nerede doğdu, ne zaman doğdu, burcu ne, sevgilisi var mı, evli mi, sevgilisi kim, eşi kim, ne mezunu, sosyal medya hesapları nelerdir, boyu kaç, kaç kilo, ne zaman ünlü oldu? Soruları merak edilenler arasında ön planda olmaktadır.

Sizler için Bengü kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, nerede doğdu, ne zaman doğdu, burcu ne, sevgilisi var mı, evli mi, sevgilisi kim, eşi kim, ne mezunu, sosyal medya hesapları nelerdir, boyu kaç, kaç kilo, ne zaman ünlü oldu? Soruları hakkında tüm detayları derledik. Sizler de yazımızı okuyarak Bengü kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, nerede doğdu, ne zaman doğdu, burcu ne, sevgilisi var mı, evli mi, sevgilisi kim, eşi kim, ne mezunu, sosyal medya hesapları nelerdir, boyu kaç, kaç kilo, ne zaman ünlü oldu? Sorularının yanıtlarını öğrenebilirsiniz.

Bengü Kaç Yaşında

Bengü Kimdir?

Bengü kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, nerede doğdu, ne zaman doğdu, burcu ne, sevgilisi var mı, evli mi, sevgilisi kim, eşi kim, ne mezunu, sosyal medya hesapları nelerdir, boyu kaç, kaç kilo, ne zaman ünlü oldu? Soruları son zamanlarda birçok hayranı tarafından merak edilmektedir. 

Asıl ismi Bengü Erden olarak da bilinen başarılı isim 2 Nisan 1979 yılı içerisinde İzmir sınırlarında dünyaya gelmiştir. Marmara üniversitesi işletme fakültesinden mezun olmasının ardından kendini bir anda müzik sektörü kolları içerisinde bulmuştur. Daha çok küçük yaşlarda İzmir devlet senfoni orkastrası ile ilk adımları atmayı başarmıştır.

İzmir sınırlarında sahnelemesi meydana gelen Oliver Twist isimli olan müzikal içerisinde başrollerde yer almıştır. İzmir devlet konservatuarı genel müdürü Müfit Bayraşa tarafından tam bir yıl boyunca şan dersleri almayı da başarmıştır. 

1998 yılı içerisinde bu isimden almış olduğu bir beste ile MÜYAP ile Show TV sınırlarında organize edilen pop Show 98 isimli şarkı yarışmasında yer almış ve buradan ikinci olarak ayrılmayı da başarmıştır.

Yarışma sırasında jüri olarak yer alan Kenan doğulu ile tanıma anları da burada meydana gelmiştir. Akademi İstanbul sınırları içerisinde müzik eğitimleri de almıştır. Kenan doğulu tarafından gelen albüm teklifi ardından üniversite eğitime devam ederken bir andan da müzik çalışmalarına devam edebilmek için İstanbul sınırlarında yer almıştır.

Albüm çalışmalarına hız kesmeden devam ederken üç yıl boyunca Kenan doğulu yanında vokalist olarak yer almıştır. Bir yandan da albüm aranjörü olarak yer almış olan Ozan doğulu ile de birçok farklı çalışmalarda er almıştır.

Bu güne kadar boy göstermiş olduğu her adımda çok başarılı bir isim haline gelmiş ve her zaman adından söz ettirmeyi de başarmıştır. Geçmişten günümüze kadar birçok başarılı olarak müzik çıkarmış ve herkese kısa sürede hitap etmeyi de başarmıştır. Böylece yedisinden yetmişine kadar herkesin gönlünde iyi yer edinen ve başarısı ile adından söz ettirmeyi başaran naçiz isimlerden birisi de olarak yer de almıştır. 

Bengü Şarkıları 

Bengü şarkıları incelenecek olduğu zaman birçok şarkı da ön planda yer almaktadır. Bu şarkılar;

 1. 2000 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Hoş Geldin
 2. 2005 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Bağlasan Durmam
 3. 2007 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Taktik
 4. 2008 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Gezegen
 5. 2009 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; İki Melek
 6. 2010 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Sırada Sen Varsın
 7. 2011 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Dört Dörtlük
 8. 2012 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Anlatacaklarım Var
 9. 2013 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Saygımdan
 10. 2014 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; İkinci Hal
 11. 2016 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Hodri Meydan
 12. 2016 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Sığamıyorum
 13. 2017 yılı içerisinde çıkarmış olduğu şarkı ismi; Altın Çağ
Yorum Yapın
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Murat Özer Kimdir?

Sosyal medya platformlarının bir hayli gelişmesi ünlülerden fenomenlere kadar birçok kişinin özel hayatı ile en çok araştırılan isimler arasında yer almasına neden oldu. Son zamanların bu…

2 Ay Önce
0 Yorum

Cemre Solmaz Kimdir?

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile beraber internet ortamları  ve sosyal medya platformları büyük bir merak ile araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Herkesin bu kadar çok…

25 Gün Önce
0 Yorum

İsmail Hacıoğlu Kimdir?

İsmail Hacıoğlu kimdir sorusu oyuncu hayranları tarafından büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. 30 Kasım 1985 yılı içerisinde İstanbul sınırlarında dünyaya gelen başarılı bir isimdir. Daha…

2 Ay Önce
0 Yorum
takipçi satın al