Banyolarınızda Zarafetin Rengi

1 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Banyolarınızda Zarafetin Rengi ile yeniden dizayn edebilirsiniz. Zarafet denildiğinde canlı renklerden olan mor , dekorasyon için harika bir uyum sağlamaktadır. Banyolar evlerin özel ve kişisel alanlarıdır.

Banyolarınızda Zarafetin Rengi

Suyun dinlendirici ve stres atıcı özelliği ile uyumlu hale gelen mor banyo dekorasyonları son zamanların en çok tercih edilen renklerindendir. Ev dekorasyonlarında kendini dekor anlamında gösteren en önemli yerlerden biri de banyolardır. Sadece banyo ve mutfaklarınızı canlandırarak evinizde ilgi çekici alanları daha şık görünüme kavuşturabilirsiniz. 

Renk Kullanımları

Banyo dekorasyonlarında genellikle  beyaz,kahverengi,mavi ,krem rengi gibi renkler kullanılmaktadır. Modern banyo tasarımları ile bu tür renkler artık kendini geri planda bıraktı. Sade ve şıklığı hep bu tür renklerde arayanlara yeni bir bakış açısı kazandırmaya hazırız. Eski zamanlardan beri kullanılan bu renkler ile insanlar artık canlı ve parlak renkleri banyolarında kullanmaya cesaret edemiyorlar.

Banyolarınızda Zarafetin Rengi

Modern banyo tasarımları , banyo dekorasyonlarına yeni bir soluk getirdi. Hatta sadece banyo dekorasyon ürünlerine değil lavabolarından musluklarına kadar birçok şeyi de değiştirdi. Bu tür dekorasyonlar trendler arasına girdikçe insanlara farklı bakış açıları kazandırdı. Alışılmışın dışına çıkmak , daha farklı tasarımları tercih etmek ve özgün şekilde kendi tarzını yaratanlarında  sayısı oldukça arttı.

Kırmızı ,siyah,mor ,sarı gibi iddialı renklerle gösterişli banyo tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Diğer renklerin bayo dekorasyonlarına olan etkilerini önceki yazılarımızda sizlerle paylaştık. Aralarından seçtiğimiz bir diğer renk ise mordur. Mor rengin etkileri insanlar üzerinde oldukça fazladır. Mor renk zenginliğin,zarafetin ve gücün simgesidir. Önceki zamanlara bakıldığında sarayların ,köşklerin iç dekorasyonlarında mor renk hakimdir. Hatta bu renk evlerin dışına çıkarak bahçe aksesuarlarında ve bitkilerde oldukça ön planda kullanılmaktaydı.

Banyolarınızda Zarafetin Rengi

Eski tür kıyafetlerde bile mor detaylı kurdele,desen gibi kumaş parçaları bulunmaktaydı. Banyolarınızda zenginliğin ve zarafetin esintilerini hissetmek isterseniz bu tür banyo dekorasyonları tam size göre. Banyolarınızda mor rengin yanı sıra altın sarısı detaylar da kullanabilirsiniz. Fiyat performansı olarak bütçenizi zorlamayacak bu tasarımlara ulaşabilirsiniz. 

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Mor rengi tek başına da kullanabilirsiniz. Tek başına kullanılan mor renklerde dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Banyolarında tek renk kullanmayı tercih edecekseniz eğer aynı tonlardan ziyade açık ve kapalı tonlarını tercih edebilirsiniz. Açık ve koyu tonları tercih etmeniz banyonuzda alan derinliği sağlamanın yanında daha şık bir görünümde gösterecektir. 

Mor renklerinizi altın sarısı renkleri ile de kullanmak, şıklığınıza şıklık katacaktır. 

Aksesuar seçimlerinizde altın sarısı veya açık tonların kullanıldığı renklere dikkat etmeniz gerekmektedir. Kullanacağınız her üründe dikkat etmeniz gereken en önemli kriter detaylardır. Detaylar dekorasyonunuzun belirleyici ana unsurlarıdır. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Her Erkeğin Bilmesi Gereken 7 Giyim Kuralı

Şık olmak, her ne kadar kadınlar üzerine yansıtılan bir kavram olsa da aslında erkekler için de önemlidir. Çünkü tarz olmak sadece kadına özgü değildir. Erkeklerinde tarz…

2 Ay Önce
0 Yorum

Banyo Dekor Fikirleri

Banyo Dekor Fikirleri ile banyolarınızda büyük küçük demeden göze şık gelecek dekorasyonları sizlerle buluşturuyoruz. Banyo dekorasyonları temizlik ve kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Bu iki kriterin yanında…

1 Ay Önce
0 Yorum

Fotoğrafik Hafıza Ne Demektir?

İnsan beyninde oldukça karmaşık durumda olan birden fazla hafıza alanı vardır. Her hafıza alanı, kendisini ilgilendiren anıların saklanmasında görev alır. Ayrıca insan bedeninin dönüşümlü olarak gelişmesi…

2 Ay Önce
0 Yorum