Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

1 Ay Önce
Admin
5 4 0 0 1

Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları , kullandığınız alanların özelleştirilmesinde önemli dekor ürünleridir. Evlerde banyo dekorasyonları en özel alanlardır. Kendine has havası ve dekorasyon uyumu olan banyoları destekleyecek dekor ürünleri de bir o kadar önemlidir. 

Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

Çerçeve Modelleri 

Ahşap çerçeveler uzun yıllardır popülerliğini korumaktadır. Kullanılan alanlarda doğal,sıcak ve samimi etkileri nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Poster , çizim , fotoğraf ve ayna çerçevelemek için mükemmel seçimlerdir. Renk ve doku ekleyerek de bulunduğu odadaki havasını değiştirebilirsiniz. İddialı koyu renk ahşap modelleri dikkat çekici ve dokusal zenginliği ile kendini göstermektedir.

Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

Sert ve net etkiler isterseniz metal çerçeve kullanabilirsiniz. Mıknatıslı ve magnetli olanlar duvarlarda çivi sıkıntılarını gidermektedir. Lazer kesimli ilginç dinamik görseller ,ilham veren yazılar,askı ve mandal detayları olan çerçeve modelleri de banyonuzda farklılık oluşturacaktır.

Altın çerçeveler ortamdaki diğer objelerle uyumlu kullanıldığında istediğiniz çarpıcı görünümü elde etmenizi sağlayacaktır. Polyester çerçeveler, özel kalıplara dökülen ve istediğiniz renklerde boyama imkanı sunan dekor ürünlerindendir. 

Banyoları Süsleyen Çerçeve Dekorasyonları

Dekorasyonlarda oldukça sık kullanılan cam çerçeve yapımında kullanılmaktadır. Şeffaf ve renkli camlarda tasarlanan birçok modeli bulunmaktadır. Düz,füme,bronz yada antik aynalardan kesilerek üretilen aynalı çerçeveler, banyolarınıza ayrı bir şıklık katmaktadır.  Bizoteli aynalar ile tasarlanan bildiği gibi ahşap,metal , plastik malzemelerle bir çok formlara uygulanabilmektedir.Eskitme çerçeve modellerinin verdiği nostalji ile rustik stilde dizayn edilmiş ortamlarla uyum sağlar. Suni deri,antik deri,koton gibi birçok kumaş kaplı tekstil fotoğraf çerçeveleri de naif bir görünüm kazandırır.  Banyolarınızın genel dekorasyonu için uyumlu birçok çerçeve modeli bulunmaktadır. 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyolarda kullanılan çerçeveler , modern ve şık bir görünüm katar. Bu tür dekorasyon ürünlerini kullanırken dikkat edilmesi gereken bir takım durumlar vardır. İlk öncelikle çerçeve modeline karar vermelisiniz.

Camlı ve camsız modeller bu konuda ayırt etmenize yardımcı olacaktır. İçlerine fotoğraf , çizim tarzı gibi eklemeler bulunacaksanız eğer camlı tercih etmelisiniz.Şunu hatırlatmak isteriz ki banyolar nemli ve ıslak alanlardır.

Banyo içinde oluşan buhar, çerçevelerinizde kullandığınız materyallere zarar verebilir. Bu gibi durumlarda boşluk alan bırakmayacak şekilde çerçevelerin kenarlarını doldurmalısınız. Temizlik ve kullanışlılık olarak zor bir dekor ürünüdür.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Kedilerin Yiyebileceği Besinler

Kedilerin yiyebileceği besinler hepimizin merak ettiği bir konu olmuştur. Çoğu zaman kediler özellikle sofra da yemek yerken hep bir baş belası olmuştur. Kimi zaman yemek yerken…

2 Ay Önce
0 Yorum

FPS Ölçme Programları

FPS Ölçme Programları,Herkes güçlü bir bilgisayara sahip olmak istiyor. Bu bilgisayara sahip olduktan sonra performans testlerini yapmak için ise herhangi bir oyunda FPS ölçme işlemi uyguluyor.…

5 Ay Önce
0 Yorum

Samsung Galaxy A31

Samsung Galaxy A31 , A serisi telefon modellerini ilk kez 2019 yılında piyasaya sürmüştür. A serisi ilk çıktığı günden bu yana, kullanıcıların beğenisini toplamayı başarmıştır ve…

1 Yıl Önce
0 Yorum