Banyolarda Yaşayan Akım Taş Duvar Modelleri

1 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Banyolarda Yaşayan Akım Taş Duvar Modelleri son zamanlarda en çok kullanılan dekorasyon modelleridir. Evlerde mükemmelliği arayanlar için taş duvar modelleri ön plana çıkmaktadır. Genellikle fayanslardan oluşan banyo dekorasyonlarını pek çok kişi değiştirmez.

Banyolarda Yaşayan Akım Taş Duvar Modelleri

Evlerde perde ve oturma grupları gibi göze çarpan yerlerdir. Banyolarda ise göze çarpan alanlar duvarlardır. Fazla alanı kapladığı için doğru ve farklı değerlendirilmelidir. Banyolarınıza yeni bir soluk getirmek isterseniz eğer taş duvar modellerini kullanabilirsiniz. Taş duvar modellerinde isterseniz kabartmalı isterseniz de duvar kağıdı formunda kullanabilirsiniz. Banyolarınızda duvarlarınızda kullanacağınız gibi lavabo,küvet ve zeminlerde de taş modellerini kullanabilirsiniz. Sadece dekoratif bir malzeme olarak değil de yapı malzemesi olarakta kullanabilirsiniz. 

Banyoda Taş Duvar Modellerinin Faydaları 

Evlerde banyolar sıcak ve nemli alanlardır. Taş duvar modellerinin kullanıldığı banyolarda , taşların ısınmasından dolayı banyolarınızın ısısını korumaktadır. Genellikle banyolar kapalı alanlar olduğu için ve güneş ışınlarını almadığından soğuk olmaktadır. Taş duvarlar ile bu ısıyı yükseltebilirsiniz. Soğuk ülkelerde genellikle banyolarda taş duvar modelleri kullanılmaktadır. Sadece taş duvarlarla kalmayıp lavabo ve küvetlerde taş yapılarında tercih edilmektedir. 

Banyolarda Yaşayan Akım Taş Duvar Modelleri

Hamamlarda da her yerin taş ve mermerden oluşması da ısının sabit kalması ile ilgilidir. 

Taş modellerinin tercih edilmesinin bir diğer tarafıda doğal görünüme sahip olmalarıdır. Yaz aylarında banyo içinde duş gibi sıcaklığı arttırmayan durumlarda da serin bir etki yaratmaktadır. 

Kış aylarında soğuğu tutması ve içeri almaması da kullanım açısından önemlidir. 

Taş modellerinde birçok çeşidi bulunmaktadır. 

Banyolarda Yaşayan Akım Taş Duvar Modelleri

Taş Duvar Modelleri 

Birbirine geçmiş taşlar,bütün formlarda yapılar ve düz stillerini  tarzınıza göre de seçebilirsiniz. 

Tek parçalara sahip taş duvarlarında mermer,granit gibi parlak , düz yüzeylere sahip doğal taşlar tercih edilir. 

Doğal taşlardan oluşan bu tasarımları banyonuzda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde de olan bu taş modellerini zevkinize göre de dizayn edebilirsiniz.Uyum ve estetik unsurlarını göz önünde bulundurarak kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Taş duvarların fazla geleceğini düşünüyorsanız ve bir yandan da taş görünümüne ulaşmak istiyorsanız , taş desenli duvar kağıtları ile de banyolarınıza aynı görünümü kazandırabilirsiniz.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Johnnie Walker Fiyatları 2021 Güncel

Johnnie Walker Fiyatları 2021 Güncel , kaliteli alkollü içecekler arasında yer alan viski fiyatları her yıl olduğu gibi 2021 yılında da zamlandı. Geçen yılın ardından gelen…

13 Gün Önce
0 Yorum

CS GO “pak01_001.vpk” Hatası Çözümü

CS:GO ülkemizde büyük oyuncu kitlesine sahip olan FPS oyunları arasında yer alıyor. Hâl böyle olunca kullanıcıların sürekli olarak oyuna giriş – çıkış yapmalarıyla birlikte aldıkları hataların…

1 Yıl Önce
0 Yorum

CS GO Sekmeme Hile Kodu (Şifresi)

FPS oyunları arasında oyuncu kitlesi en yüksek olan, her gün üzerine koyarak yeni güncellemelerle kullanıcılarına farklı fırsatlar sunan CS GO oyununda rakiplerinizi öldürebilmek için silahın sekmemesi…

1 Yıl Önce
0 Yorum