Banyo Paspas Modelleri İle Tarzınızı Gösterin

1 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Banyo Paspas Modelleri ile Tarzınızı Gösterin. Banyolarda en çok kullanılan paspas modelleri günümüzde birçok çeşitliliği ile popülerliğini korumaya devam etmektedir. Banyolarında değişiklik isteyenlerin ve ev hediyelerinde ilk akla gelen bu tür dekor ürünleri oldukça kullanışlıdır. Farklı desen ve kesimleri ile banyoları tamamlayan bu dekor ürünlerinde tarzınıza göre birçok model bulabilirsiniz. Her zevke ve bütçelere uygun banyo paspas modellerini bulabilirsiniz.

Banyo Paspas Modelleri İle Tarzınızı Gösterin

Pastel renklerden yumuşak dokumalara kadar birçok malzemelerden paspas modelleri bulabilirsiniz. Kare,dikdörtgen,asimetrik ve oval gibi farklı formlarda tasarımlar bulabilirsiniz. Banyolarınızın ölçüsüne göre birçok modele sahip olabilirsiniz. Hatta  biraz daha farklılık isterseniz ölçüleri uymayan paspas modellerini kestirebilir , kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Takımlı setler halinde satılan paspas modellerini isterseniz tekli olarakta kullanabilirsiniz. 

Eğlenceli,modern ve klasik tarzlarla üretilen banyo paspas modelleri , dekorasyonunuza uyum sağlayacak yapıdadır. İstediğiniz dönem ve tarzları oluşturmak sizin elinizde. 

Banyo Paspas Ölçüleri

Banyo Paspas modellerinin belli başlı bazı ölçüleri vardır. Küçük ,orta ve büyük tasarımları ile banyolarda rahatlıkla kullanılabilir. Genellikle 2’li ve 3’lü setler halinde bulunan banyo paspasları 60×90 cm veya 60×100 ebatlarda üretilmektedir. Takımlarda küçük parçalar ise 60×40 cm yda 50×60 ölçülerindedir. Tekli parçalar ise 70×120 cm veya 80×140 cm ebatlarındadır. Genellikle %100 polyester dokuma ile üretilen paspaslar , yumuşak ve kalın havlı tasarımlarına sahiptir. Üzerine basıldığında yumuşacık bir rahatlama da vermektedir. Kaymaz tabanlı yumuşak modeller, canlı renkler ,sade ve düz tasarımları ile farklını göstermektedir. Pamuklu dokumalardan üretilenler çiçek desenli kabatmalar sunar. 

Banyo Paspas Modelleri İle Tarzınızı Gösterin

Kaymaz tabanlı ile tasarlanan antibakteriyel banyo paspasları ev halkı için oldukça hijyeniktir.Özellikle çocuklarınız için bir çok oluşabilecek kazalarında önüne geçmektedir. Banyolar neme ve suya maruz kalanlar olduğu için ürünlerinizin etkisinde de rolü oldukça büyüktür. %100 akrilik malzemelerden oluşan paspas modelleri ileriki kullanımlarınız için size rahatlık sağlayacaktır. Microfiber kumaştan üretilen antialerjik paspas seçenekleri alerjik bünyeli çocuklar ve yetişkinler için özel tasarlanan paspas modelleridir.

Kullanım Yerleri 

Banyo Paspas Modelleri İle Tarzınızı Gösterin

Polyester,pamuk,havlu ve microfiber gibi dokuma çeşitleriyle üretilen paspas modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2’li ve 3’lü paspas takımlarını tercih ederseniz klozetin ,duşakabinin ve lavabonuzun önlerinde kullanabilirsiniz. Büyük ebatlarda banyo halısı alırsanız uygun boşluk alanlarda kullanabilirsiniz. Peluş banyo paspas modellerini , banyo kapılarınızın önünde kullanabileceğiniz gibi yatak odalarınızında kapı önlerinde kullanabilirsiniz. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

İsfanbul Vialand Giriş Ücretleri 2021 Güncel

İsfanbul Vialand Giriş Ücretleri 2021 Güncel olarak adlandırılan eğlence merkezi İstanbul’da yer alan ve 600.000 metrekare bir alan üzerine kurulan oldukça geniş bir eğlence parkıdır. Daha…

13 Gün Önce
0 Yorum

DGS Biyomedikal Mühendisliği Bölümü 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler 2021 – 2022

DGS Biyomedikal Mühendisliği Bölümü 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler 2021 – 2022 , alanları arasında birçok çeşitliliği olan bölümlerdir. 2020 DGS yerleştirmelerine göre elde ettiğimiz verileri göz…

1 Ay Önce
0 Yorum

Pomodoro Tekniği Nedir?

İnsanlar her dönem zamanı yönetmekte zorlanmış. Geçmişte de zamanın verimli bir şekilde geçirilmesi için pek çok yönteme başvurulmuş. Bu yöntemlerden birisi günümüze kadar gelmiş. Pomodoro Tekniğinin…

5 Ay Önce
0 Yorum