Banyo Dekor Fikirleri

3 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Banyo Dekor Fikirleri ile banyolarınızda büyük küçük demeden göze şık gelecek dekorasyonları sizlerle buluşturuyoruz. Banyo dekorasyonları temizlik ve kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Bu iki kriterin yanında tabiki estetiklik ve uyumu da göz önünde bulunduruyoruz. Banyo koltukları bu yılın en trend tasarımları haline geldi. Rahatına düşkünlerin kullanabileceği ve biraz da büyük banyolar için tercih edilebilir.

Yeni Fikirler

Banyo Dekor Fikirleri

Banyo dekorasyonlarında şık şamdan, kokulu mumlar ve tütsülerle banyonuzun havasını değiştirebilirsiniz. Bu esinti banyo dekorasyon ürünlerinde çok tercih edilenler arasındadır.

Banyolarınızda dönem eşyaları ile estetik bir görünüm elde edebilirsiniz . Bu küçük parçalar banyonuzun havasını baştan sonra değiştirecektir. 

Banyolarınızda kullanacağınız fayans seçimlerinde farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bir sürü çeşitlilik imkanı sunan bu ürünler kendi tarzınıza uygun tasarımları bulabilirsiniz.Materyallerinde çok geniş bir yelpaze olması ile istediğiniz birçok alternatifi de bulabilirsiniz. Kabartma stillerinde çoca kullanıldığı bu dönemlerde banyonuzun tarzını değiştirebilirsiniz. Dilerseniz tek desene bağlı kalmayıp uyum ve denge ile kendi stilinizi uygulayabilirsiniz.

Banyo Dekor Fikirleri

Banyolarınızda duvar kağıdı seçimleri de oldukça önemlidir. Banyonuzun havasını bir anda değiştirecek olan bu stiller ile istediğiniz farklılığı yakalayabilirsiniz. Natural desenlerden soyut desenlere kadar bir çok çeşitlilik sunan duvar kağıtları,banyonuzda istediğiniz havayı yaratmasında yardımcı olacaktır. Dikkat edilmesi gereken konu ise , genel dekorasyonunuza bağlı kalmanızdır.

Dekorasyonunuza uygun renk ve desenleri seçerseniz daha şık görünümler elde edersiniz. Bütçenizi zorlamayacak olan duvar kağıtlarının bir diğer özelliği de isterseniz çıkarabilir veya üzerine dekorasyon değiştirmek istediğinizde yenisini ekleyebilmenizdir. Materyal olarak suya dayanıklı alırsanız ileride yaşayacağınız su taneciklerinin ve lekelerin kolay çıkması içinde size rahatlık sağlayacaktır. 

Banyo Dekor Fikirleri

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı tercihlerinizi ister takım isterse tüylü ürünler alabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda genelde uyumlu olması adına bir çok kişi takım kullanmaktadır. Farklı halı veya kilim desenleri ile bu algıları kırabilir , banyonuza daha fresh bir görüntü getirebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken renk seçiminizdir. Tabi dokusu gözü yormayacak rahat ürünler de olabilir. 

Kalorifer peteklerinizin kenarlarına askılıklar yapabilirsiniz. Aynı zamanda son zamanlarda yine popülerliğini koruyan kalorifer boyut ve ebatlarında çok şık masalar da mevcut. Bu tür masaları alıp üzerine şık aksesuar modellerinizi de koyabilirsiniz.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Yeni Rakı Fiyatları 2021 Güncel

Yeni Rakı Fiyatları 2021 Güncel yılında geçen yıla oranla biraz farklıdır. Uygulanan zamlar nedeni ile bu fark yaşanırken içki türlerinden biri olan rakı için de bu…

2 Ay Önce
0 Yorum

Samsung Galaxy F62 Akıllı Telefon Modeli İnceleme

Samsung Galaxy F62 Akıllı Telefon Modeli İnceleme modeli 2021’de piyasaya sürüldü. 163,9 x 76,3 x 9,5 mm ölçülerinde ve 218 gram ağırlığında bir telefon modelidir. Super…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Instagram da Spam Atma İşlemi Nasıl Yapılır?

Piyasaya çıktığı günden itibaren Facebook’un yerini almış olan Instagram’da yapacağınız işlemler hemen herkes tarafından merak edilmektedir. Günümüzde sıklıkla kullanılan ve tercih edilen uygulamalar arasında yer alan…

1 Yıl Önce
0 Yorum